ATV LOGO
ATV BANER
Galeria Twarzy - ffvvxGaleria Twarzy - lfkusGaleria Twarzy - wskheGaleria Twarzy - clmvyGaleria Twarzy - yfgauGaleria Twarzy - mmqvg
Galeria Twarzy - funzoGaleria Twarzy - zbvyfGaleria Twarzy - ssorrGaleria Twarzy - urzupGaleria Twarzy - qvhvkGaleria Twarzy - ejfjn
Galeria Twarzy - unsnkGaleria Twarzy - zmdheGaleria Twarzy - gseycGaleria Twarzy - uvqdkGaleria Twarzy - pxnhjGaleria Twarzy - fjpkj
Galeria Twarzy - hksfaGaleria Twarzy - 1dmGaleria Twarzy - uzxraGaleria Twarzy - qpsnpGaleria Twarzy - szjesGaleria Twarzy - agxnx
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Aktualności

Dział "AKTUALNOSCI" to informacyjna przestrzeń działalności Galerii i miejsce, gdzie znajdziecie najświeższe info o tym co ważne, pilne, co dzieje się w castingowo-medialnej branży. Zaglądając tutaj, będziecie na bieżąco.

Zobacz >>
Aktualne castingi do Galerii Twarzy®

MEDIA EXPERT

Z ogromna przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że w ostatnim czasie nasi Statyści mieli okazję współtworzyć projekty reklamowe dla Media Expert. Pani Anna (pjyyd), Pani Joanna (204ss), Pani Katarzyna (219ss), Pani Anahit (39adm) oraz Pan Artur jednogłośnie przyznali, że na planie panuje świetna i profesjonalna atmosfera. Cieszymy się, że nasi Statyści mogą pozyskiwać cenne doświadczenie i przeżywać ciekawe przygody!

KOMISARZ ALEX - XV SEZON- POLICJA

Powracamy do Państwa z informacją o nagraniach do znanego i lubianego przez wszystkich „Komisarza Alexa”. Nasi Statyści przez 3 dni znów mieli okazję wcielić się w role policjantów. Pan Jerzy (72ss), Pan Rafał (cukvw), Pani Olimpia, Pani Iza, Pan Andrzej, Pan Mirosław (cmrah), Pan Rafał oraz Pani Aleksandra w dniach 28.10, 29.10 oraz 30.10 mieli okazję statystować na łódzkiej komendzie. Jak zawsze na planie panowała świetna atmosfera a wszyscy Statyści jednogłośnie stwierdzili, że to była świetna przygoda.. w dodatku z najlepszym towarzyszem ALEXEM:)

SERIAL KRUK SEZON 2

Tym razem u nas sportowy klimat, a dokładniej piłkarski. Nasi młodzi Statyści 19 października tworzyli piłkarską drużynę podczas lekcji WF-u. W składzie drużyny miało przyjemność wcielić się w rolę piłkarzy całkiem spora ilość Naszych niezawodnych Statystów, a w tym: Albert (jemjx), Franek, Mateusz (nesdu), Mirosław (tjzrd), Sławomir (ugrkv), Jan (zunda), Mateusz, Eryk (urcer), Kacper, Olgierd, Michał (mytgg). Jeśli lekcja WF-u, to również uczestnicząca w niej młodzież, którą przyjemność mieli „zagrać” również nasi Statyści: Patrycja (fknpm), Paulina, Adrianna (afjbt), Filip, Adam, Oskar oraz Oliwier. Nie zabrakło oczywiście Nauczycieli – przecież ktoś musiał pilnować sportowych rozgrywek! W role nauczycieli wcielił się Pan Jerzy oraz Pan Sebastian. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że była to fajna przygoda i doświadczenie… bo przecież kto nie lubi piłki nożnej?:)

FILM SZKOLENIOWY DLA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Wiecie za co lubimy naszą pracę? Za to, że cały czas dzieje się coś nowego, różne ciekawe projekty, reklamy, seriale, filmy…
Tym razem chcemy podzielić się z Wami projektem z 2 października, w którym brała udział Nasza Aktorka – Pani Elżbieta (kod klienta:130ss). Projekt był wyjątkowy, ponieważ był nim film szkoleniowy dla pielęgniarek i położnych. Jest Nam ogromnie miło, że możemy współtworzyć tak cudowne „rzeczy”, jak ta.
Chcielibyśmy podzielić się z Wami opinią Pani Elżbiety: „Myślałam, że będzie smutno że względu na temat...ale "towarzystwo" nie zawiodło, miło i fajna atmosfera, nie było ryzyka.
Dziękuję, pozdrawiam”. Takie opinie od Was to dla nas najlepsza satysfakcja.
ROZWODY

ROZWODY

Nie zwalniamy obrotów! Oj nie! Na planie do nowego serialu ROZWODY pracuje Nasz mały Aktor Dominik (kod klienta: kodom). Na planie panuje profesjonalna atmosfera, więc dla Dominika jest to wspaniałe doświadczenie.. Jest nam niezmiernie miło, że mamy przyjemność pracować z fantastycznymi i różnorodnymi ludźmi.
Może to początek wielkiej kariery Dominika na ekranie? Kto wie.

KOMISARZ ALEX - XV SEZON- PARK

Nasi statyści i kolejna ich przygoda na planie. Oj chyba zamieszkamy niedługo na planie Komisarza ALEXA.
Nasi Cudowni Kochani Statyści podbijali w dniu 30.09 świat kina. Plan tym razem zagościł w Parku ZDROWIE
Sceny kręcone na ulicy, każdy skupiony sumiennie wykonywał polecenia reżysera i kierownika produkcji, Humor poprawiała podczas przerw między ujęciami Pani Helenka, która nie tylko grała super , ale także potrafiła sprzedać cudowny dowcip i serdeczne słowo dla każdego.
Wszyscy zgodnie stwierdzili ,że była to super przygoda ,a jesienna aura nie wygrała z gorącymi serduchami uczestników planu ... Jutro ruszamy w nową lokalizację...do zobaczenia

KRAKÓW MIASTO Z DUSZĄ– FILM BRANŻOWY 24.09

Przyszła pora również na Kraków – cudowne, piękne miasto z duszą. 24 września Nasi Statyści Agnieszka (uektw), Tomasz (eeyvb) oraz Jakub (41ss) mieli okazję współtworzyć Film Branżowy. Cała Trójka wcieliła się w rolę „ogrodników", nie zabrakło przebieranek i co najważniejsze uśmiechu na twarzach. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że była to fajna przygoda oraz sprawdzenie jak to jest po drugiej stronie kamery.

KOMISARZ ALEX - XV SEZON -POLICJA

Kto z Nas nie chciał w dzieciństwie zostać policjantem? Chyba każdy w zabawie wcielał się w jego rolę. Nasi Statyści 24 i 25 września mieli okazję zrobić „powrót do dzieciństwa” . To była dopiero zabawa! Planem zdjęciowym był łódzki komisariat, a Nasi Statyści: Pan Mariusz (kmlky), Pan Paweł (bsate), Pani Ewelina (15sia), Pan Jerzy (72ss), Pani Anna oraz Pani Ksenia mieli okazję sprawdzić, czy do twarzy Im w mundurze. Jedynie Nasz Statysta - Pan Adam postawił na stylizację „cywila”. Ale nie wszystko stracone.. przecież Nasz kudłaty Idol, to wreszcie Komisarz. Nasi umundurowani Statyści potwierdzają, że Alex jest świetnym współpracownikiem.
20 LAT ATV FILM

20 LAT ATV FILM

Mamy ochotę zaśpiewać dziś 40 LAT MINĘŁO… aleeee.. zaśpiewamy 20 LAT MINĘŁO…
TAK - to już 20 lat odkąd istniejemy, tworzymy dla Was i z Wami! To cudowne dwadzieścia lat z Państwem, bo bez WAS nie było by Nas. Co pozostaje Nam powiedzieć DZIĘKUJEMY
Życzymy sobie kolejnych 20 lat (a potem znów kolejnych i kolejnych…)
DZIĘKUJEMY WAM!
PS. Nie zwalniamy obrotów, o wszystkim na bieżąco Was informujemy! Dzielimy się z Wami wirtualnym tortem,
Smacznego

KOMISARZ ALEX - XV SEZON -OPUSZCZONY MAGAZYN

Kolejny dzień na planie do „KOMISARZA ALEXA” za nami! Nasi Statyści znów mieli okazję poznać niesamowicie klimatyczne zakamarki Łodzi. 23 września plan filmowy realizowany był w miejscu z naprawdę silną „duszą”. Scenerię tym razem tworzyły opuszczone magazyny, które aktywnie dodawały nutkę „zgrozy” do akcji serialu! Ten dzień był wyjątkowy nie tylko ze względu na scenerię. Uchylimy Wam rąbka tajemnicy i zdradzimy, że oprócz Naszej Gwiazdy serialu – Alexa, Nasi Statyści: Pan Przemysław (bneub), Pan Jerzy (72ss) oraz Pan Rafał, który był epizodystą, poznali drugiego kudłatego przyjaciela. Zdradzimy Wam w sekrecie, że niezły z Niego słodziak!

ŻYWIOŁY SASZY

Naszych Statystów już chyba nic nie zaskoczy, nawet zagranie w scenie pogrzebu. Jakże miło nam poinformować Państwa o naszych dalszych nagraniach do serialu ŻYWIOŁY SASZY. Plan filmowy realizowany jest w Łodzi, a w tajemnicy zdradzimy, że wczoraj (tj.21.09) realizowany był nawet na łódzkim cmentarzu. To były emocje – jak na „ŻYWIOŁY” przystało! Nasi Statyści mogą potwierdzić ten towarzyszący dreszczyk emocji. Zresztą to właśnie Pani Małgorzata (5ca), Pan Jerzy (72ss), Pani Bernadetta (2ca), Pan Krzysztof (186ss) oraz Pan Artur podzielali wzruszenie i składali kondolencje w tej emocjonującej scenerii. Już teraz wraz z Naszymi Statystami nie możemy doczekać się dalszych planów filmowych. Jesteśmy ciekawi, czy jeszcze coś Nas zaskoczy.

KOMISARZ ALEX - XV SEZON -FABRYKA

Za nami kolejny dzień na planie do serialu „Komisarz Alex”. 19 września na terenach odrestaurowanych fabryk Łodzi Nasi Statyści brali aktywny udział we współtworzeniu serialu. Główna akcja z udziałem Naszych Statystów Pana Krzysztofa (186ss), Pani Eweliny(15sia), Pani Anny (qnmlj), Pana Artura, Pani Bernadetty (2ca), Pana Pawła (bsate), Kuby (5ma), Pana Jerzego (66ss), Pani Danuty oraz Pani Bogumiły rozgrywała się w tamtejszej restauracji, gdzie Nasza Ekipa odegrała rolę gości. Nie zabrakło Pani Małgorzaty (5ca), która odegrała epizod, wcielając się w rolę kelnerki. Zdradzimy Wam sekret, że miejsce planu restauracji wywołało niemały głód u Naszego głównego bohatera. Psiak skosztował łososia z talerza Naszej statystki. Następnie ekipa filmowa wraz z Naszymi Statystami przeniosła się w równie ciekawe miejsce. Tym razem był to bank. Pewnie domyślacie się, że zrobili tam niemałe zamieszanie… a dokładniej napad! Ahh tam dopiero były emocje. Nasi Statyści z roli gości restauracji wcielili się w zakładników, ale całego „porządku zamieszania” pilnował bacznie Pan Patryk (leqso), który miał przyjemność odegrać epizod wcielając się w rolę ochroniarza banku. Szczególną odwagą wykazał się także Pan Rafał, który tym razem odegrał epizod wcielając się w rolę napadającego! Zimną krew zachowała za to Pani Aleksandra, która wcieliła się w rolę kasjerki w banku. To był emocjonujący dzień!

KOMISARZ ALEX - XV SEZON -SZPITAL

17 września epizodysta Marcin wraz ze statystami: Sylwestrem (kod:kysss), Przemysław (kod:bneub), Patryk (kod:eexpw) oraz Małgorzata (kod:nuscu), pojawili się na planie filmowym serialu Komisarz Alex. Sceny kręcone były w Łodzi, w jednym ze szpitali. Jak zawsze na planie panowała świetna atmosfera i pełen profesjonalizm. Produkcja z uśmiechem na twarzy tłumaczyła jaką pracę mają wykonać statyści, cierpliwie odpowiadała na zadane pytania. Była to świetna okazja do zobaczenia, jak wygląda praca przy tworzeniu serialu. Okazało się również, że wśród statystów są również fanii tego formatu. Ciężko było nazwać to pracą. Zgodnie stwierdzono, że takie zajęcie to czysta przyjemność. Wszyscy z niecierpliwością czekają na emisję odcinka.

SPEKTAKL AUDYCJI TVP

Rola łódzkiego ośrodka telewizyjnego jest potężna.
W dniu wczorajszym zakończyły się zdjęcia z udziałem naszych podopiecznych: Stefana S., Riho O. , Julii G., Darii Ś. ,Mieczysława W., Alicji K., Jacka S., Agata T. Renaty W., Stefana L., Krystyny M., Grzegorza N. Ryszarda S.,Damiana K., Rafała G. i Alicja P. do projektu spektaklu audycji TVP.
O premierze spektaklu poinformujemy niebawem.

FOTO KREATOR

Świat mody znów stanął przed nami otworem! Bardzo miło nam poinformować, że Nasi podopieczni Eugeniusz D oraz Gabriela K. wzięli udział w sesji Foto Kreator.
Serdecznie im gratulujemy i mamy nadzieję, że doświadczenie na planie tak dużego potentata modowego jest dla nich niesamowitą przygodą.

ZALANDO

Za oknem słońce, piękna pogoda ,a na Naszych twarzach gości uśmiech. Nasz podopieczny Wiktor - 167ss ( kod klienta )który otrzymał rolę w reklamie ZALANDO już może siebie oglądać na ekranie !Czy można sobie inaczej wyobrazić początek dnia niż taka informacja? To jest lepsze niż kubek porannej kawy . Wiktor My Ci gratulujemy już sławy, tysiąca fanek i z niecierpliwością czekamy na kolejne Twoje sukcesy

KRÓL

Zwiastun "KRÓLA" robi piorunujące wrażenie... i ta Łódź na ekranie, tylko Łódź.
Mieliśmy niewątpliwą przyjemność wspierać w zeszłym roku produkcję serialu, gościli u nas w sumie dobrze ponad miesiąc.
https://www.youtube.com/watch?v=PYtzDb5rfwE

ALLEGRO

Pamiętacie casting do reklamy ALLEGRO? A więc chwalimy się : W dniu wczorajszym w reklamie ALLEGRO wystąpił nasz podopieczny Igor Sz. Igorowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej.

BOBOFRUT

Pamiętacie casting BOBOFRUT ? A więc, Mamy to: W dniu wczorajszym 3 maluszków z naszego katalogu wystąpiło w reklamie BOBOFRUT gdzie przedstawiają atrakcyjny sposób na dodatkową porcję cennych owoców i warzyw w diecie dziecka. Kierujcie się na naszą stronę internetową w wyszukiwarce wpiszcie kody klienta i tak zobaczycie wizerunki naszych maluchów : Mikołaj - kod psyvt Melania - kod jkxwv Tamara - kod hlhfs Kochane dzieciaczki - gratulujemy!

ACC

W dniu wczorajszym w reklamie ACC wystąpiła nasza podopieczna Dorota B. Dorocie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej.

LOTOS

Chcielibyśmy serdecznie poinformować państwa o kolejnym dokonaniu naszego podopiecznego! Dominik K. wziął udział w reklamie promującym markę LOTOS, znany koncern naftowy. Współpraca dla tak ważnego klienta to spore osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że jest to jedno z największych przedsiębiorstw w naszym kraju. Już niedługo będziecie mogli państwo zobaczyć Dominika K. w spocie promującym, my już nie możemy się doczekać i życzymy dalszych sukcesów.

MC DONALDS

Możemy pochwalić się kolejnym sukcesem naszej podopiecznej! W dniu wczorajszym Hanna P. wzięła udział w sesji zdjęciowej do projektu największej sieci fast food na świecie – Mc Donald’s. To dla nas wielkie wyróżnienie oraz ogromna przyjemność być częścią tak dużego projektu. Mamy nadzieję, że dla Hani była to niesamowita przygoda, a nowe doświadczenie przyczyni się do rozwoju kariery. Życzymy powodzenia!

KOMEDIA W REŻ. T. KONECKIEGO

Nasza mała Hania o kodzie klienta tshaz w dniu wczorajszym brała udział w nagraniu w KOMEDII W REŻ. T. KONECKIEGO była malutkim gościem weselnym , jutro natomiast została zaproszona na plan zdjęciowy i będzie sypać kwiatkami w scenie ślubu kościelnego. Hania przeszczęśliwa.

ING

Uwielbiamy dzielić się z wami takimi wiadomościami. W projekcie banku ING wystąpił nasz podopieczny Dominik K. Panu Dominikowi gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych projektów. A was zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

ING

Pan Dominik w reklamie banku ING, link do reklamy: https://www.youtube.com/watch?v=vVAIf5gIVag Ogarnięte finanse - w zasięgu ręki.

SAMSUNG

Uwaga! W dużym projekcie Samsunga jedną z ról zagrał Pan Mateusz, który jest w naszej bazie. http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=184mm Panu Mateuszowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych zleceń!

LIDL

Chwalimy się! :) Nasz podopieczny Pan Piotr K. wziął udział w projekcie Lidla. Panu Piotrowi gratulujemy i życzymy kolejnych owocnych współpracy. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w reklamie, serialu lub filmie zgłoś się do nas. Każdy ma szansę zostać gwiazdą.

REKLAMA BANKU BNP PARIBAS BANK POLSKA

REKLAMA BANKU BNP Paribas Bank Polska - Kiedy to się skończy...
Już jest - nowa reklama z naszymi podopiecznymi a zarazem przyjaciółmi ( p . Dorotą i p . Mieczysławem) https://www.youtube.com/watch?v=2ZYgYisbQw4

KUBUŚ SZPITALE

W naszym Studio, co wiecie, casting goni casting. Biorąc udział w nich zwiększasz sobie szansę na udział w reklamie. Tym samym chwalimy się : casting do reklamy KUBUŚ SZPITALE wygrali nasi podopieczni: Robert, Laura , Lena i Celina ( kody dzieciaczków z Galerii to: nqdcp, zerqr)
VIZIR

VIZIR

12.02.2020 r w studio w Warszawie, miało miejsce nagranie filmu reklamowego Vizir, na planie zdjęciowym wziął udział użytkownik Galerii Twarzy Norbert - sqtch. Norbert towarzyszył znanej z programów kulinarnych Annie Starmach.

ŁOMŻA

W połowie lutego realizowane były zdjęcia do filmu reklamowego piwa " Łomża" , w tym przedsięwzięciu udział wzięło ponad 60 statystów, w role których wcielili użytkownicy Galerii Twarzy.

DACIA

Od kilku lat twarzą marki Dacia jest nasza użytkowniczka Noemi - mexty, w najbliższym czasie "rusza" nowa kampania reklamowa w salonach, wciąż i nadal z wizerunkiem naszej podopiecznej.

MUSICAL

CENTRUM FILMOWE ATV GROUP Centrum Filmowe ATV Film zaprasza serdecznie do udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA PIOSENKĘ DO MUSICALU♫ ♫ ♫ ♫ !
Konkurs dedykowany jest dla muzyków, śpiewaków, pasjonatów muzyki, artystów profesjonalnych i aspirujących .
Masz szansę stworzy HIT, który będzie motywem przewodnim artystycznego wydarzenia ! Tematem przewodnim utworu jest : PIOSENKA MOTYWACYJNA – PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI! Piosenka oraz wykonawca zostaną wypromowani na naszej stronie internetowej www.galeriatwarzy.pl oraz social media.
NIE CZEKAJ! STWÓRZ HIT! STAŃ SIĘ SŁAWNY!
Dozwolony jest każdy gatunek muzyczny. Warunkiem koniecznym jest piosenka autorska, stworzona na potrzebę konkursu. Nagraj utwór w formacie mp3 lub mp4. Gdy zaimportujesz pliki i prześlesz ten formularz, imię i nazwisko oraz zdjęcie powiązane z Twoim kontem Google zostaną zarejestrowane.
Prosimy o skopiowanie linku do przeglądarki , zapoznanie się z regulaminem:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLScLGD_9PEm4dq5qw5…/viewform POWODZENIA, CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA !! ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫

MIGROS ABNK

17 stycznia 2020 r w Warszawie miała miejsce sesja zdjęciowa do reklamy MIGROS BANK na teren Szwajcarii. W realizacji projektu jako model - chłopak z lat 80-tych, wziął udział Ernest z Galerii Twarzy - rgzbw

ODWILŻ - PRODUKCJA HBO

Do głównej roli dziecięcej w serialu wg scenariusza Xawerego Żuławskiego, pt „Odwilż” produkcji HBO, została wybrana z Galerii Twarzy w drodze castingu pięcioletnia Marcelinka. 20G
Serial pojawi się TVP w połowie roku. Prace na planie zdjęciowym zaplanowano na 16 stycznia 2020 r. w Szczecinie i wtedy też Marcelina rozpoczęła uczestnictwo w nagraniach do pierwszych z sześciu odcinków pierwszego sezonu.

DADA

Rusza kolejna emisja reklamy pieluszek DADA, twarzą projekcji jest Pola, użytkowniczka Galerii Twarzy.
https://www.youtube.com/watch?v=_rf7ulDe7s0

ORLEN

Spośród użytkowników Galerii Twarzy, do reklamy firmy Orlen, wybrano czworo dzieci:
Kacper LNFXF
Łucja 112GT
Matylda KJFFB
Mateusz HWANL
Realizacja produkcji odbyła się 17 i 18 stycznia 2020 r w studio w Warszawie.
D-VITUM

D-VITUM

17.01.2020 r w Warszawie miało miejsce nagranie filmu reklamowego D-Vitum, w którym udział wzięło troje dzieci z Galerii Twarzy:
Alicja VDKVV
Alicja KBWXN
Bruno VGNFB
Mali Aktorzy współpracowali na planie zdjęciowym, ze znaną gwiazdą polskiego kina Magdaleną Rożczką.

AKTA FAJBUSIEWICZA

W dniu 26.11.2019r. zostało wykonane zlecenie projektu „ Akta Fajbusiewicza” produkcji Jolanty Gwardys.
W nagraniach udział wzięły dwie osoby z Galerii Twarzy Natalia PWYJB i Przemysław 19g.
Nasi statyści – aktorzy, odegrali sceny do odcinka, przedstawiającego historię małżeńską, która po wielu perypetiach i opałach, kończy się morderczą tragedią – mąż zabija żonę. W dalszej części odtwarzana jest wizja lokalna.
Nagrania miały miejsce w kilku miejscach, odcinek programu będzie emitowany w telewizji.

JAKOŚ TO BĘDZIE

30.11.2019 r w nagraniach do filmu "Jakoś to będzie" wzięło udział czterech chłopców z Galerii Twarzy, którzy zostali wybrani podczas castingu.:
Maciej lvwbj
Radosław vcark
Mateusz yarzs
Oskar bubsv
Chłopcy statystowali, jako uczniowie siedzący w ławkach w klasie. Nagrania odbywały się w jednej z warszawskich szkół.

DAFI

W dniu 17 listopada 2019 r zostało wykonane zlecenie Dafi.
W nagraniu reklamy wzięły udział dwie dziewczynki z Galerii Twarzy siostry bliźniaczki:
Wanda FFWBG
Helena WVEGV
Dziewczynki Wanda i Helena udzieliły mini wywiadu, na temat ochrony środowiska i dbałości o planetę Ziemię. Odpowiedziały na kilka zadanych im pytań. Nagrany filmik z planu z ich udziałem, został umieszczony na stronach internetowych. Po za tym, dodatkowo odbyła się sesja zdjęciowa na bilbord, w której siostry również uczestniczyły.
RONDO GALERIA

RONDO GALERIA

Współpracujemy i polecamy:
GALERIA VICTORIA

GALERIA VICTORIA

Współpracujemy i polecamy:
TRZY KORONY

TRZY KORONY

Trzy Korony to nowoczesne wielofunkcyjne centrum handlowe, zlokalizowane w samym sercu Nowego Sącza.
Współpracujemy i zapraszamy już w najbliższy piątek oraz w sobotę na casting organizowany do katalogu Galeria Twarzy.

KAUFLAND

Reklama Kaufland z dziewczynką z Galerii Twarzy.
Oto i ona: a) Ala, kod klienta: vdkvv, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vdkvv_1.jpg Małej Aktorce gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki na dalsze projekty

WEDEL

Wedel to czekoladowe źródło prawdziwej radości – a wiadomo, że radość jest tym większa, im bardziej można się nią dzielić.
W ubiegłym tygodniu w reklamie WEDLA wystąpiła dwójka dzieci z naszej Galerii Twarzy
Ala, kod klienta: vdkvv, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vdkvv_1.jpg
Franek, kod klienta: bxlec, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bxlec_1.jpg
ŁOWCY CIENI

ŁOWCY CIENI

PREMIEROWY ODCINEK ŁOWCY CIENI JUŻ ZA 6 DNI!
Intrygi, czarne interesy, narkotyki,zaginięcia, porwania, zabójstwa... Serial ukazuje prace tajemniczej jednostki CBŚP, a także wątki z życia prywatnego śledczych.
Nie przegapcie premierowego odcinka kryminalno-obyczajowej produkcji!
Emisja:
poniedziałek - czwartek o godzinie 20.00
już od 30 września
na kanale Nowa TV
W RYTMIE SERCA

W RYTMIE SERCA

Ciągle szukamy: - osób w wieku 18-50 z Warszawy do scen jako pacjenci /ratownicy /pielęgniarki Osoby chętne proszę o zgłoszenia na maila justynakomon@sceneria.com.pl W treści imię nazwisko wiek wzrost nr tel plus zdjęcia. W tytule wpisujemy Wrs 21.09
NA DOBRE I NA ZŁE

NA DOBRE I NA ZŁE

Kto nie zna tego serialu...Na dobre i na złe?! Właśnie w nim od dłuższego czasu grają nasi zdolni epizodyści i aktorzy!! 💉💉💉 Pielęgniarki, pacjenci, chorzy... a także wiele, wiele innych ról! 🤒🤧👩🏻‍⚕️👨🏻‍⚕️ Świetna robota! 👏🏼🎊 Zapraszamy do oglądania razem z nami
GABINET NR 5

GABINET NR 5

Wczoraj była premiera „Gabinetu nr 5” z udziałem naszych epizodystów i aktorów. Widzieliście? Na pewno widzieliście!

KOMISARZ ALEX XIII

Przez ostatni czas w XIII sezonie Komisarza Alexa wystąpiły następujące osoby z naszej Galerii Twarzy:
a) Zofia, kod klienta: 90mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/90mm_1.jpg
b) Wiktoria, kod klienta: 84gt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/84gt_1.jpg
c) Bartek, kod klienta: 82gt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/82gt_1.jpg
d) Rafał, kod klienta: 52mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/52mm_1.jpg
e) Mariola, kod klienta: 392n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/392n_1.jpg
f) Krzysztof, kod klienta: 12mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/12mm_1.jpg
g) Marzena, kod klienta: 120k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/120k_1.jpg
h) Bartek, kod klienta: aglbv, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/aglbv_1.jpg
i) Bogusława, kod klienta: 13mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/13mm_1.jpg
j) Ryszard, kod klienta: 14mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/14mm_1.jpg
k) Ewa, kod klienta: 167mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/167mm_1.jpg
l) Anna, kod klienta: 324n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/324n_1.jpg
ł) Maciej, kod klienta: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/83a_1.jpg
m) Agnieszka, kod klienta: 183a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/183a_1.jpg
n) Dorota, kod klienta: 292n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/292n_1.jpg
o) Agnieszka, kod klienta: 26gt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/26gt_1.jpg
p) Karolina, kod klienta: 258n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/258n_1.jpg
r) Zuzia, kod klienta: wlpec, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wlpec_1.jpg
s) Maja, kod klienta: naand, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/naand_1.jpg
t) Fabian, kod klienra: uqjqx, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/uqjqx_1.jpg
u) Bartosz, kod klienta: 18gt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/18gt_1.jpg
w) Annbell, kod klienta: 25gt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/25gt_1.jpg
Powyższym osobom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej!
MIŁOŚĆ NA ZAKRĘCIE

MIŁOŚĆ NA ZAKRĘCIE

19.tego sierpnia swoją premierę miał najnowszy serial Miłość na zakręcie! Zobaczycie w nim naszych epizodystów oraz aktorów. Emisja jest od poniedziałku do czwartku o 17:30. Dziś już 5. odcinek!

SERIAL O AGNIESZCE OSIECKIEJ

Taki oto serial powstaje :-) A my dokładamy do produkcji swoją sceneriową cegiełkę. Trzymajcie kciuki!
https://teleshow.wp.pl/powstanie-serial-o-agnieszce-osieckiej-ruszyly-prace-na-planie-6406012983130241g?fbclid=IwAR0MGld2DA2cEFK0SENmgCETAGXEW2ned-a5G2MC3LcLixzyKkioFlouWiI

LUDZIE I BOGOWIE

W Łodzi zakończyły się już zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej, zatytułowanego „Ludzie i Bogowie”. Akcja produkcji rozgrywa się w czasie II wojny światowej . Do serialu Nasi podopieczni brali udział w zdjęciach. Pierwszą część naszych podopiecznych już przedstawialiśmy:
A oto kolejna:
a) Krzysztof, kod klienta: 12mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/12mm_1.jpg
b) Filip, kod klienta: 315n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/315n_1.jpg
c) Mariusz, kod klienta: 49gt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/49gt_1.jpg
d) Zofia, kod klienta: 90mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/90mm_1.jpg
e) Anna, kod klienta: 250aal, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250aal_1.jpg
f) Snizhana, kod klienta: 138mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/138mm_1.jpg
g) Mateusz, kod klienta:72k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/72k_1.jpg
h) Marcel, kod klienta: kephb, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kephb_1.jpg
i) Dorota, kod klienta: 292n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/292n_1.jpg
j) Anna, kod klienta: 324n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/324n_1.jpg
k) Bartłomiej, kod klienta: aglbv, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/aglbv_1.jpg
l) Kasia, kod klienta: 51gt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/51gt_1.jpg
ł) Adam, kod klienta: cumyw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cumyw_1.jpg
m) Anna, kod klienta: anmsf, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/anmsf_1.jpg
n) Agata, kod klienta: hjexw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hjexw_1.jpg
o) Oskar, kod klienta: afydy, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/afydy_1.jpg
p) Vanessa, kod klienta: gmpcw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gmpcw_1.jpg
r) Karolina, kod klienta: 258n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/258n_1.jpg
s) Małgorzata, kod klienta: 390n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/390n_1.jpg
t) Dagmara, kod klienta: 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg
u) Filip, kod klienta: bkqyj, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bkqyj_1.jpg
w) Ryszard, kod klienta: 14mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/14mm_1.jpg
y) Bogumiła, kod klienta: 13mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/13mm_1.jpg
z) Kacper, kod klienta: gxrgc, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gxrgc_1.jpg
ż) Fabian, kod klienta: uqjqx, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/uqjqx_1.jpg

KOMISARZ ALEX XIII

Kilka dni temu rozpoczęły się zdjęcia do XIII już serii serialu Komisarz Alex.
Na planie w ciągu ostatnich dwóch dni pojawiły się następujące osoby z naszej Galerii Twarzy:
a) Bogumiła, kod klienta: 13mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/13mm_1.jpg
b) Ryszard, kod klienta: 14mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/14mm_1.jpg
c) Jakub, kod klienta: 115pp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_1.jpg
Powyższym osobom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej!

REKLAMA MRÓWKA

Na początku czerwca w reklamie Mrówka wystąpiła dziewczynka z Galerii Twarzy.
Oto i ona: a) Julia, kod klienta: nbtfu, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nbtfu_1.jpg
Julii gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki na dalsze projekty.

BEECHAMS

W reklamie Beechams wystąpił chłopiec z Galerii Twarzy.
Oto i on:
a) Nam, kod klienta: bqhjh, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bqhjh_1.jpg Namowi gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki na dalsze projekty

LUDZIE I BOGOWIE

Następny plan zdjęciowy do serialu historycznego Telewizji Polskiej pt. „Ludzie i bogowie” w reżyserii Bodo Koxa, który opowiada historię oddziału likwidacyjnego kontrwywiadu Armii Krajowej a w nim znów widać statystów z naszego katalogu:
a) Krzysztof, kod klienta: 12mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/12mm_1.jpg
b) Zbigniew, kod klienta: 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
c) Rafał, kod klienta: 121k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/121k_1.jpg
d) Zofia, kod klienta: 90mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/90mm_1.jpg
e) Marzena, kod klienta: 148n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/148n_1.jpg
f) Mariola, kod klienta: 392n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/392n_1.jpg
g) Jakub, kod klienta: 115pp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_1.jpg
h) Aleksandra, kod klienta: dyvrh, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dyvrh_1.jpg
i) Dorota, kod klienta: 292n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/292n_1.jpg
j) Anna, kod klienta: 324n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/324n_1.jpg
k) Bartłomiej, kod klienta: aglbv, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/aglbv_1.jpg
l) Natalia, kod klienta: pwyjb, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pwyjb_1.jpg
m) Anna, kod klienta: anmsf, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/anmsf_1.jpg
n) Dominika, kod klienta: 17gt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/17gt_1.jpg
o) Kamila, kod klienta: 102k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/102k_1.jpg
p) Piotr, kod klienta: 395n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/395n_1.jpg
r) Karolina, kod klienta: 258n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/258n_1.jpg
s) Małgorzata, kod klienta: 390n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/390n_1.jpg
t) Dagmara, kod klienta: 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg
u) Juliusz, kod klienta: 203n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/203n_1.jpg
w) Ryszard, kod klienta: 14mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/14mm_1.jpg
y) Bogumiła, kod klienta: 13mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/13mm_1.jpg
z) Maja, kod klienta: naand, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/naand_1.jpg
ż) Kacper, kod klienta: aryet, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/aryet_1.jpg
ź) Amelia, kod klienta: bzpjt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bzpjt_1.jpg
W RYTMIE SERCA

W RYTMIE SERCA

"W rytmie serca" - serial, który podbija serca widzów! ❤️😍 A czy podbił tez Wasze? 😏 Czekacie ze zniecierpliwieniem na następny ? 🤩 Naszych aktorów zobaczycie tutaj nie tylko w roli pacjentów, ale także w lekarzy i pielęgniarek. Oceńcie sami ich zdolności 💉💉💉 Oglądajcie: 📅 każda niedziela 🌞 Polsat 🕗 20:00

GALERIA HANDLOWA

Pod koniec kwietnia w filmie promującym budowę galerii handlowej wystąpiła osoba z naszej Galerii Twarzy.
Oto i on:
a) Ryszard, kod klienta: 14mm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/14mm_1.jpg
Ryszardowi gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską.

PROVIDENT

Pod koniec marca w reklamie Provident wystąpił chłopiec z naszej Galerii Twarzy. Oto i on: a) Kacper, kod klienta: bocad, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bocad_1.jpg Kacperkowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej!

REKLAMA CYFROWEGO POLSATU

Dwie dziewczynki z Galerii Twarzy wystąpiły kilka dni w temu w reklamie Cyfrowego Polsatu.
Oto i one:
a) Zuzia, kod klienta: tgeur, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tgeur_1.jpg
b) Dominika, kod klienta: ekuzl, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ekuzl_1.jpg
Dziewczynkom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską!"

LUDZIE I BOGOWIE

W tym tygodniu odbyły się próby kamerowe do filmu Ludzie i Bogowie, w którym to przedsięwzięciu wzięły udział następujące osoby z naszej Galerii Twarzy: Oto i oni: a) Piotr, kod klienta: 395n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/395n_1.jpg b) Mariola, kod klienta: 392n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/392n_1.jpg c) Natalia, kod klienta: pwyjb, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pwyjb_1.jpg d) Dagmara, kod klienta: 1c, pwyjb, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg e) Filip, kod klienta: 315n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/315n_1.jpg f) Bartosz ,kod klienta: 18gt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/18gt_1.jpg g) Bartlomiej, kod klienta: aglbv, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/aglbv_1.jpg

PLUS UKRAINA

W reklamie Plus Ukraina wystąpiła nasza śliczna uczestniczka Galerii Twarzy - Zlata
Oto i ona:
Zlata, kod klienta: gaawd, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gaawd_1.jpg

CARREFOUR

Oglądając telewizję myślicie sobie jak fajnie by było zobaczyć swoje dziecko w reklamie, serialu lub filmie?
Następna nasza podopieczna w reklamie CARREFOUR
Marysia, kod klienta: uuzun, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/uuzun _1.jpg

BLISCY - FILM

Kilka dni temu w filmie Bliscy wystąpiły dzieci z naszej Galerii Twarzy.
Oto i one:
a) Zosia, kod klienta: 60k , http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/60k _1.jpg
b) Fabian, kod klienta: uqjqx , http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/uqjqx _1.jpg
https://www.facebook.com/lodzpl/videos/vb.157355164863/856694994722220/?type=2&theater

MEDIA EXPERT

Kilka dni temu w sesji zdjęciowej dla Media Expert wystąpiły osoby z naszej Galerii Twarzy.
Oto i oni:
a) Krzysztof, kod klienta: 2gt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/2gt_1.jpg
b) Monika, kod klienta: ppp1233, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp1233_1.jpg
Powyższym osobom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej!"

OPUS TV

Na początku grudnia projekcie dla Opus TV wystąpiła osoba z naszej Galerii Twarzy.
Oto i on:
a) Juliusz, kod klienta: 203n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/203n.jpg
Juliuszowi gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej!

DELONGHI

Urocze bliźniaczki z Galerii Twarzy wystąpiły kilka dni w temu w reklamie DeLonghi.
Oto i one:
a) Natalia i Amelia, kod klienta: lmbdz, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lmbdz_1.jpg
Dziewczynkom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską!

PRZEMOC SPOŁECZNA

Na początku listopada w projekcie dotyczącym przemocy społecznej wystąpili młodzi ludzi z naszej Galerii Twarzy.
Oto i oni:
a) Julia, kod klienta: cukks http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cukks_3.jpg
b) Filip, kod klienta: azvcv http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/azvcv_3.jpg
c) Michał, kod klienta: ruexq, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ruexq_3.jpg
Powyższym osobom gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej!

VISION EXPRESS

Na początku listopada w reklamie Vision Express wystąpił chłopiec z naszej Galerii Twarzy.
Oto i on:
a) Julian, kod klienta: staju, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/staju_3.jpg
Julianowi gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej!

PAY PAL

Tym razem chwalimy się Martą .Dziewczynka wystąpiła w międzynarodowej reklamie PayPal.
Oto i ona:
a) Marta, kod klienta: tzvwd, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tzvwd_1.jpg

KAMPANIA - PRZEMOC RÓWIEŚNICZA

W kampanii przeciw przemocy rówieśniczej wystąpili:
a) Wiktoria, kod klienta: pupbc, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pupbc_1.jpg
b) Zosia, kod klienta: ntweq, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ntweq_1.jpg
c) Bartek, kod klienta: egqlp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/egqlp_1.jpg
d) Natan, kod klienta: tjkfd, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tjkfd_1.jpg
e) Maciek, kod klienta: txhnl, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/txhnl_1.jpg

HOME SWEET HOME

W filmie krótkometrażowym Home Sweet Home w połowie września wystąpiło sporo młodych osób z Galerii Twarzy.
Oto nasi aktorzy:
a) Zuzia (kod klienta: mexdf), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mexdf_1.jpg
b) Natalia (kod klienta: pmqrb), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pmqrb_1.jpg
c) Martin (kod klienta: qcccj), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qcccj_1.jpg
d) Kamil (kod klienta: kgkut), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kgkut_1.jpg
e) Karina (kod klienta: fkuys), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fkuys_1.jpg
f) Daniel (kod klienta: bajss), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bajss_1.jpg
g) Oliwier (kod klienta: uscol), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/uscol_1.jpg
h) Łucja (kod klienta: nyclu), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nyclu_1.jpg
i) Julia (kod klienta: cieju), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cieju_1.jpg
j) Roksana (kod klienta: tdwlh), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tdwlh_1.jpg
k) Grześ (kod klienta: ykyea), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ykyea_1.jpg
l) Kasia (kod klienta: zdrka), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zdrka_1.jpg
m) Matylda (kod klienta: rbeee), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rbeee_1.jpg
n) Michalina (kod klienta: komon), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/komon_1.jpg
o) Ewa (kod klienta: jptnt), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jptnt_1.jpg
p) Jan (kod klienta: ylrp), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ylrp_1.jpg
r) Maria (kod klienta: argtc), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/argtc_1.jpg
s) Mateusz (kod klienta: wacyy), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wacyy_1.jpg
t) Angelika (kod klienta: wdaci), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wdaci_1.jpg
u) Gabrysia (kod klienta: laabz), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/laabz_1.jpg
w) Dawid (kod klienta: jlxvz), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jlxvz_1.jpg
x) Adrian (kod klienta: ygwhh), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ygwhh_1.jpg
y) Ania (kod klienta: ehywb), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ehywb_1.jpg
z) Wiktoria (kod klienta: tomwi), http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tomwi_1.jpg
Powyższym osobom gratulujemy świetnego występu i oczywiście trzymamy kciuki za udział w dalszych projektach :)

CARREFOUR

Kilka dni temu w projekcie reklamy Carrefour wystąpił chłopiec z naszej Galerii Twarzy.
Oto wybrany szczęśliwiec:
a) Nikodem, kod klienta: wwtwcw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wwtwcw_1.jpg
Nikodemowi gratulujemy i oczywiście życzymy powodzenia w dalszych projektach

VITRUM 3 D

Kilka dni temu na planie reklamy Vitrum D3 wystąpiła dziewczynka z naszej Galerii Twarzy.
Oto i ona: a) Zuzia, kod klienta: mexdf, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mexdf_1.jpg
Zuzi gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską:) "

RUTINOSCORBIN

Chłopiec z naszej Galerii Twarzy wystąpił w reklamie Rutinoscorbin jako tzw. back up.
Oto i on:
a) Łukasz, kod klienta brelu , http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/brelu _1.jpg
Łukaszowi jak najbardziej gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską

OPEL

Jak się macie w ten dzień piątkowy? Bo my pogodę ducha mamy w sobie nieustającą:) Oto bowiem w projekcie Opel wystąpił chłopiec z naszej Galerii Twarzy.
Oto wybrany szczęśliwiec:
a) Martin, kod klienta: qcccj, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qcccj_1.jpg
Martinowi gratulujemy i oczywiście życzymy powodzenia w dalszych projektach

AMERICAN EXPRESS

W reklamie American Express wystąpił chłopiec z naszej Galerii Twarzy.
Oto i on:
a) Eyitayo , kod klienta: xalhy, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xalhy_1.jpg
Eyitayo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze aktorskiej.

BOBOVITA

Dziewczynka z naszej Galerii Twarzy wystąpiła w reklamie Bobovita.
Oto i ona:
a) Matylda, kod klienta ddxhu, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ddxhu_1.jpg
Matyldzie jak najbardziej gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską:)

FARMACEUTYK

"jak się trzymacie w poniedziałek? Bo my wyśmienicie! Otóż spieszymy z dobrą nowiną, że w zeszłym tygodniu dziewczynka z naszej Galerii Twarzy wystąpiła w reklamie syropu.
Oto i ona:
a) Kaja, kod klienta mvlwq, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mvlwq _1.jpg
Kai jak najbardziej gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską:) "

DACIA

W tym tygodniu dziewczynka z naszej Galerii Twarzy wystąpi w reklamie Dacia.
Oto i ona:
a) Noemi, kod klienta mexty, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mexty _1.jpg
Noemi jak najbardziej gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską:)

T-MOBILE

Na planie reklamy T-mobile wystąpiła dziewczynka z naszej Galerii Twarzy.
Oto i ona:
a) Emilka, kod klienta: psxpj, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/psxpj_1.jpg
Emilce gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską

KURIER

W zeszły weekend sporo osób z naszej Galerii Twarzy wystąpiło w filmie Władysława Pasikowskiego Kurier.
Oto kto wstał z nami bladym świtem, m.in.:
a) Michał, kod klienta: dklmk, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dklmk_1.jpg
b) Kuba, kod klienta: 115pp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_1.jpg
c) Zbigniew, kod klienta 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
d) Mirosław, kod klienta 281a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_1.jpg
e) Marek, kod klienta: xgsxw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xgsxw_1.jpg
f) Chwalisław, kod klienta: 202n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/202n_1.jpg
g) Juliusz, kod klienta: 203n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/203n_1.jpg
h) Agnieszka, kod klienta: 183a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/183a_1.jpg
i) Ewa, kod klienta: 42b, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/42b_1.jpg
Powyższym osobom gratulujemy i liczymy na nie w dalszych projektach

IKEA

Chłopiec z naszej Galerii Twarzy wystąpił w reklamie IKEA .
Oto ów szczęśliwiec:
a) Kajetan, kod klienta yeb2v, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/yeb2v_1.jpg
Kajetanowi jak najbardziej gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską
JURA PARK - SOLEC

JURA PARK - SOLEC

M BANK

Na planie reklamy mBank wystąpiły dziewczynki od nas.
Oto nasze małe aktorki:
a) Amelia i Natalia, kod klienta: lmbdz, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lmbdz_1.jpg
Amelii i Natalii jak najbardziej gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską

APAP EXTRA

Jak się trzymacie w ten wietrzny, czerwcowy czas? Bo by nie czujemy wcale wiatru, tylko radość! Otóż kilka dni temu na planie reklamy Apap Extra wystąpiła dziewczynka od nas.
Oto nasza mała aktorka:
a) Paulina, kod klienta pabro, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pabro_1.jpg
Paulince jak najbardziej gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską

DENTA DENTAL

W reklamie Denta Dental wystąpił chłopiec z Galerii Twarzy.
Oto i on:
a) Nam, kod klienta: bqhjh, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bqhjh_1.jpg

NOKIA CINEMA

W reklamie Nokia Cinema wystąpił chłopiec z Galerii Twarzy.
Oto i on:
a) Kamil, kod klienta: kgkut, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kgkut_1.jpg
Kamilowi gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki na dalsze projekty

RODO

Dbamy o Twoją prywatność.
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, ORODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).
W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
Twoje dane są u nas bezpieczne:
http://www.atvfilm.pl/castingi_on-line/

MUNDIAL

W projekcie spot reklamowy mundial wystąpiły osoby z naszej Galerii Twarzy.
Oto i oni:
a) Kacper, kod klienta: bpjsg, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpjsg_1.jpg
b) Kacper, kod klienta: gyjap, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gyjap_1.jpg
c) Alan, kod klienta: bojci, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bojci_1.jpg
d) Maks, kod klienta: ptsux, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ptsux_1.jpg
e) Tomasz, kod klienta: gkfzr, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gkfzr_1.jpg
f) Patryk, kod klienta: tcwya, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tcwya_1.jpg
g) Ola, kod klienta: delts, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/delts_1.jpg

AKADEMIA HIGH SCHOOL

W projekcie Akademia High School wystąpiło sporo osób z naszej Galerii Twarzy.
Oto i oni:
a) Maja, kod klienta: grgig, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/grgig_1.jpg
b) Eugeniusz, kod klienta: eucaa, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/eucaa_1.jpg
c) Sonia, kod klienta: nsnak, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nsnak_1.jpg
d) Rafał, kod klienta: sasra, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sasra_1.jpg
e) Paolo, kod klienta: antro, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/antro_1.jpg
f) Marcelina, kod klienta: kuczm, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kuczm_1.jpg
g) Jan, kod klienta: tfmsf, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tfmsf_1.jpg
h) Wiktor, kod klienta: rmjcb, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rmjcb_1.jpg
i) Natalia, kod klienta: 70n, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/70n_1.jpg
j) Anna, kod klienta: lozlr, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lozlr_1.jpg
k) Olga, kod klienta: uxuxa, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/uxuxa_1.jpg
l) Franciszek, kod klienta emfml, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/emfml_1.jpg
ł) Weronika, kod klienta: smpau, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/smpau_1.jpg
m) Jakub, kod klienta: ndhql, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ndhql_1.jpg
n) Wiktoria, kod klienta: rrrco, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rrrco_1.jpg
o) Marcelina, kod klienta: kgffb, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kgffb_1.jpg
p) Julia, kod klienta: fikos, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fikos_1.jpg
r) Michał, kod klienta bpcks, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpcks_1.jpg
Powyższym młodym aktorom gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki za dalsze projekty.

MC DONALD

W reklamie jednej z największych sieci fast food wystąpiła nasza osoba z Galerii Twarzy.
Oto i ona:
a) Kasia, kod klienta: pdaue, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pdaue_1.jpg
Kasi gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki na dalsze projekty.

THE COLDEST GAME

Tym razem film - The Coldest Game.
Oto kto pojechał z nami do Warszawy na plan , m.in.:
a) Jacek, kod klienta 256sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/256sw_1.jpg
b) Artur, kod klienta cbkxn, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cbkxn_1.jpg
c) Marek, kod klienta xgsxw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xgsxw_1.jpg
d) Jakub, kod klienta 115pp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_1.jpg
e) Zbigniew, kod klienta 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
f) Mirosław, kod klienta 281a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_1.jpg
g) Krystyna, kod klienta 280a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/280a_1.jpg

MEM INTERNETOWY NA PRIMA APRILIIS

Na początku kwietnia w bardzo wesołym projekcie memu internetowego na Prima Apriliis wystąpił chłopak od nas.
Oto młody aktor:
a) Damian, kod klienta nyfer, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nyfer_1.jpg
Damian na planie bawił się świetnie, zatem gratulujemy mu udanego występu i trzymamy kciuki za kolejne

ROSSMAN

W reklamie Rossmana wystapili:
a) Krystyna, kod klienta 308k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/308k_1.jpg
b) Kamila, kod klienta 45k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/45k_1.jpg
c) Dagmara, kod klienta 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg
d) Zbigniew, kod klienta 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
e) Mirosław, kod klienta 281a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_1.jpg
f) Krystyna, kod klienta 280a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/280a_1.jpg

DOM TUŁACZY

W polsko-koreańskiej produkcji - Dom Tułaczy, jaka jest obecnie kręcona w Łodzi, wystąpiło ostatnio sporo dzieci z naszej Galerii Twarzy.
Oto nasi aktorzy:
a) Julia, kod klienta lddyr, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lddyr_1.jpg
b) Magda, kod klienta avmpq, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=avmpq
c) Filip, kod klienta cbgql, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cbgql_1.jpg
d) Natalia, kod klienta ltyan, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ltyan_2.jpg
e) Julia, kod klienta jjhmz, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jjhmz_1.jpg
f) Patryk, kod klienta tngyj, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tngyj_1.jpg
g) Igor, kod klienta yxmcj, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/yxmcj_1.jpg
h) Bartek, kod klienta ukyes, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ukyes_1.jpg
i) Oliwia, kod klienta bclsh, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bclsh_2.jpg
j) Natalia, kod klienta cpdjv, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cpdjv_1.jpg
k) Jakub, kod klienta vrgnr, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vrgnr_1.jpg
l) Angelika, kod klienta whjgq, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/whjgq_1.jpg
ł) Maja, kod klienta btxwk, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/btxwk_1.jpg
m) Alan, kod klienta cfcfy, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cfcfy_1.jpg
n) Nadia, kod klienta sbrww, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sbrww_1.jpg
o) Nicola, kod klienta wfshd, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wfshd_1.jpg
p) Maja, kod klienta argat, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=argat
r) Amelia, kod klienta bzpjt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=bzpjt+
s) Oliwier, kod klienta exdjj, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/exdjj_1.jpg
t) Maciej, kod klienta zlfxt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zlfxt_1.jpg
u) Amelia, kod klienta fvzzk, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fvzzk_1.jpg
w) Adam, kod klienta mkuhf, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mkuhf_1.jpg
x) Alicja, kod klienta rkbgh, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rkbgh_1.jpg
y) Julia, kod klienta kemqt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kemqt_1.jpg
z) Ola, kod klienta lmppx, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lmppx_1.jpg
ż) Zuzanna, kod klienta aquqy, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/aquqy_1.jpg
ź) Zofia, kod klienta jqhzj, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jqhzj_1.jpg
- Wiktoria, kod klienta pccvw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pccvw_1.jpg
Powyższym Małym Aktorom gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki za dalsze, udane występy.

PLANETA SINGLI 2

Przed Świętami Wielkiej Nocy wiele osób z naszej Galerii Twarzy wystąpiło w filmie Planeta Singli 2.
Oto kto pojechał z nami do Warszawy na plan filmowy, m.in.:
a) Krystyna, kod klienta 308k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/308k_1.jpg
b) Gosia, kod klienta 205k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/205k_1.jpg
c) Ewa, kod klienta 42b, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/42b_1.jpg
d) Marek, kod klienta xgsxw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xgsxw_1.jpg
e) Piotr, kod klienta 232k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/232k_1.jpg
f) Basia, kod klienta 22kk, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/22kk_1.jpg
g) Marek, kod klienta tzmcw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tzmcw_1.jpg
h) Jessika, kod klienta vnxkt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vnxkt_1.jpg
i) Anna, kod klienta 250aal, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250aal_1.jpg
j) Teresa, kod klienta 238sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_1.jpg k) Dagmara, kod klienta 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg
l) Jakub, kod klienta 115pp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_1.jpg
m) Zbigniew, kod klienta 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
n) Mirosław, kod klienta 281a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_1.jpg
o) Krystyna, kod klienta 280a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/280a_1.jpg

NAPISAN

Wraz z dniem wtorkowym przybywamy do Was z miłą dla ucha informacją. Otóż 21.03.2018 r. na w reklamie Napisan wystąpi chłopiec z naszej Galerii Twarzy.
Oto szczęśliwy wybraniec:
1. Marcel, kod klienta: epjwe, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/epjwe_1.jpg
Marcelkowi gratulujemy i oczywiście trzymamy kciuki za udany aktorsko dzień na planie filmowym

NESTLE

Do reklamy Nestle, jako back up, został wybrany chłopiec z naszej Galerii Twarzy.
Oto i on:
a) Kacper, kod klienta bocad, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bocad_1.jpg

IPLA

REKLAMA IPLA i dwójka osób z naszej Galerii Twarzy.
a) Aneta, kod klienta wacha, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wacha_1.jpg
b) Norbert, kod klienta wunfd, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wunfd_1.jpg

DOM TUŁACZY

Jak się macie w ten czwartkowy dzień? Bo my jak zawsze wyśmienicie. Otóż w polsko-koreańskiej produkcji - Dom Tułaczy, jaka jest obecnie kręcona w Łodzi, wystąpiło w zeszły weekend naprawdę sporo osób z naszej Galerii Twarzy.
Oto nasi aktorzy:
a) Dagmara, kod klienta 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_3.jpg
b) Anna, kod klienta 250aal, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250aal_1.jpg
c) Mirosław, kod klienta 281a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_1.jpg
d) Krystyna, kod klienta 280a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/280a_1.jpg
e) Małgorzata, kod klienta 205k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/205k_1.jpg
f) Zbigniew, kod klienta 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
g) Gosia, kod klienta 205k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/205k_1.jpg
h) Teresa, kod klienta 238sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_1.jpg
i) Jacek, kod klienta 256sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/256sw_1.jpg
j) Jadwiga, kod klienta 373k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/373k_1.jpg
Powyższym osobom gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki za dalsze, udane występy.

AGATA MEBLE

Chwalimy się dziś Karolinką. Dwa tygodnie temu Karolinka wygrała casting i zagrała w reklamie AGATA MEBLE Karolina, kod klienta trzak, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/trzak_2.jpg

FILM 1962

W poniedziałek 12.02 sporo osób z naszej Galerii Twarzy wystąpiło w polsko-amerykańskim filmie, którego akcja dzieje się w roku 1962.
Oto kto pojechał do Warszawy na plan filmowy, m.in.:
a) Jacek, kod klienta 256sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/256sw_1.jpg
b) Gosia, kod klienta 145k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/145k_1.jpg
c) Ewa, kod klienta 42b, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/42b_3.jpg
d) Zbigniew, kod klienta 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
e) Paweł, 2aa, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/2aa_1.jpg
f) Marek, xgsxw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xgsxw_1.jpg

KAUFLAND

Dziewczynka od nas wystąpi w reklamie Kauflandu.
Oto wybrana osoba:
a) Marta, kod klienta sfflh, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sfflh_1.jpg
Marcie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas kręcenia reklamy

DR. WITT

Dostaliśmy świeżutką nowinę, że dziewczynka z naszej Galerii Twarzy wystąpi w reklamie Dr Witt.
Oto wybrana osoba:
a) Natalia, kod klienta pmqrb, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pmqrb_1.jpg
Natalii gratulujemy i życzymy powodzenia podczas kręcenia reklamy:)

AFLOFARM

Dziś w reklamie Aflofarm wystąpi dwójka chłopców z naszej Galerii Twarzy.
Oto wybrańcy:
a) Aleksander O., kod klienta: xtkrk, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xtkrk_1.jpg
b) Aleksander G., kod klienta: qcjax, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qcjax_1.jpg
Trzymamy za nich kciuki, by ich występ był jak najbardziej udany

KOMISARZ ALEX - X SEZON

Komisarz Alex na tropie i kolejne osoby z naszej Galerii Twarzy współpracują na planie z nim.
Oto nasi aktorzy:
a) Dagmara, kod klienta 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_3.jpg
b) Igor, kod klienta yxmcj , http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/yxmcj_1.jpg
c) Anna, kod klienta 250aal, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250aal_1.jpg
d) Julia, kod klienta qwmen, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qwmen_1.jpg
e) Bogdan, kod klienta 145pz, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/145pz_1.jpg
f) Teresa, kod klienta 238sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_1.jpg
g) Mirosław, kod klienta 281a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_1.jpg
h) Krystyna, kod klienta 280a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/280a_1.jpg
i) Małgorzata, kod klienta 205k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/205k_1.jpg
j) Zbigniew, kod klienta 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
k) Jarosław, kod klienta ppp683, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp683_1.jpg
l) Agnieszka, kod klienta 183a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/183a_1.jpg
m) Jakub, kod klienta 115pp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_1.jpg
Powyższym osobom gratulujemy udanego występu, a wszystkich chętnych do udziału w łódzkim Komisarzu Alexie, zapraszamy do zgłoszeń na: marketing@atvfilm.pl

BARWY SZCZĘŚCIA

Jak się macie w ten dzień pochmurny nieco? Bo my pogodę ducha mamy w sobie nieustającą:) Oto kilkoro dzieci z naszej Galerii Twarzy wystąpiło w serialu Barwy Szczęścia.
Wybrane osoby:
a) Jan, kod klienta futhx, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/futhx_4.jpg
b) Oktawia, kod klienta marko, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/marko_1.jpg
c) Agata, kod klienta rttct, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rttct_3.jpg
d) Natalia, kod klienta wbdbc, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wbdbc_4.jpg
e) Mateusz, kod klienta http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cptjk_4.jpg
Powyższych małych aktorom gratulujemy i oczywiście życzymy powodzenia w dalszych projektach

SAINT GOBAIN

My pogodę ducha mamy w sobie nieustającą:) Oto dowiedzieliśmy się, że w projekcie Saint Gobain wystąpi chłopiec z naszej Galerii Twarzy.
Oto wybrany szczęśliwiec:
a) Sebastian, kod klienta eerhf, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/eerhf_1.jpg
Sebastianowi gratulujemy i oczywiście życzymy powodzenia w dalszych projektach

JULIUSZ

W filmie fabularnym Juliusz statystowało wiele osób z naszej Galerii Twarzy!
Oto kto pojechał z nami do Żyrardowa na plan filmowy, m.in.:
a) Gosia, kod klienta 205k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/205k_1.jpg
b) Anna, kod klienta 250aal, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250aal_1.jpg
b) Teresa, kod klienta 238sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_1.jpg
c) Dagmara, kod klienta 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg
d) Zbigniew, kod klienta 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
e) Mirosław, kod klienta 281a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_1.jpg
f) Krystyna, kod klienta 280a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/280a_1.jpg
Powyższym osobom gratulujemy i liczymy na nie w dalszych projektach

ROSSMANN

W weekend była kręcona reklama Rossmana, gdzie zagrała dziewczynka z naszej Galerii Twarzy.
Oto malutka aktorka:
a) Hania, kod klienta 94b, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/94b_3.jpg
Hania była prawdziwą małą gwiazdą spotu reklamowego i wróżymy jej wielką karierę

BANKI ŻYWNOŚCI - KAMPANIA SPOŁECZNA

Jak się macie w ten poniedziałkowy czas? Bo my się bardzo dobrze mamy:) Otóż dziewczynka od nas wystąpiła w zeszłym tygodniu w reklamie kampanii społecznej banki żywności.
Oto wybranka:
a) Julia, kod klienta njpwd, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/njpwd_2.jpg
Zdjęcia się udały i z tego co wiem, Julka ma apetyt na więcej przeżyć aktorskich.

ETOPIRYNA

Oto reklama Etopiryny, w której wystąpił ostatnio chłopiec z naszej Galerii Twarzy (Olek, kod klienta wfqet, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wfqet_1.jpg )
Oto materiał z udziałem Olka: https://www.youtube.com/watch?v=TiXWvM44sVg
Chłopcu gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie kariery aktorskiej

SAMSUNG

Jak Wasze nastroje w ten wietrzny dzień? Bo my ocieplamy się dobrymi nowinami. Otóż w piątek w reklamie Samsunga wystąpił chłopiec z naszej Galerii Twarzy.
Oto szczęśliwy wybraniec:
a) Olek, kod klienta: wfqet, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wfqet_1.jpg
Olkowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej .

BIOPROZOL

Chłopiec od nas został wybrany do reklamy Bioprazol.
Oto szczęśliwiec:
a) Eryk, kod klienta bfdxo, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bfdxo_1.jpg
Erykowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej

KOMISARZ ALEX - X SEZON

Jak Wasze humory październikową porą? Bo u nas wszystko cudownie się układa. Otóż w Komisarzu Alexie przez ostatni czas wystąpiło wiele osób z naszej Galerii Twarzy.
Oto i oni:
a) Hania, kod klienta 362w, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/362w_1.jpgb
b) Maks, kod klienta ytmze, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ytmze_1.jpg
c) Agata, kod klienta wcevp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wcevp_1.jpg
d) Wojtek, kod klienta lelhx, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lelhx_2.jpg
e) Zbigniew, kod klienta 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
f) Bogdan, kod klienta 145pz, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/145pz_1.jpg
g) Dagmara, kod klienta 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg
h) Sylwia, kod klienta 177k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/177k_1.jpg
Powyższym osobom gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki w innych projektach

ETOPIRYNA

Jak Wasze humory w ten piękny choć wietrzny dzień? Bo u nas wiatr przywiał nam miłe dla ucha wieści. Otóż w sesji fotograficznej dla Media Expert, jaka miała miejsce w zeszłym tygodniu, wystąpiło aż kilka osób z naszej Galerii Twarzy.
Oto i oni:
a) Agata, kod klienta wcevp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wcevp_1.jpg
b) Wojtek, kod klienta lelhx, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lelhx_2.jp
c) Mirosław, kod klienta 281a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_1.jpg
d) Krystyna, kod klienta 280a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/280a_1.jpg

ROCK & ROLL

Chłopiec z Galerii Twarzy został wybrany do filmu Rock&Roll Eddie .Oto wybraniec:
Szymon, kod klienta: snjxt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/snjxt_4.jpg Szymonowi gratulujemy i życzymy udanego występu w powyższym przedsięwzięciu

KUBUŚ 100%

Chłopiec z naszej Galerii Twarzy został wybrany do reklamy Kubuś 100%.
Oto szczęśliwy wybraniec:
a) Krzyś, kod klienta: xcydc, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xcydc_2.jpg
Krzysiowi gratulujemy i oczywiście życzymy powodzenia w dalszej karierze Małego Aktora:)

KOŁO FORTUNY

W tym tygodniu grupa osób z naszej Galerii Twarzy wystąpiła w Kole Fortuny.
Oto uczestnicy tego przedsięwzięcia, m.in.:
a) Teresa, kod klienta: 238sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_1.jpg
b) Dagmara, kod klienta: 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg
c) Anna, kod klienta: 250aal, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250aal_1.jpg
d) Jacek, kod klienta: 256sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/256sw_1.jpg
Powyższym osobom serdecznie gratulujemy i oczywiście trzymamy kciuki za ich dalsze występy :) "

TRZY - FILM WOJTKA SMARZOWSKIEGO

W zeszłym tygodniu wiele osób z naszej Galerii Twarzy wystąpiło w filmie Wojtka Smarzowskiego Trzy.
Oto kto pojechał z nami do Warszawy na plan filmowy, m.in.:
a) Sylwia, kod klienta 177k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/177k_1.jpg
b) Teresa, kod klienta 238sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_1.jpg
c) Dagmara, kod klienta 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg
d) Jarosław, kod klienta ppp683, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp683_1.jpg
e) Zbigniew, kod klienta 245a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/245a_1.jpg
f) Mirosław, kod klienta 281a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_1.jpg
g) Krystyna, kod klienta 280a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/280a_1.jpg

KOMISARZ ALEX - X SEZON

W Komisarzu Alexie przez ostatni wystąpiło :
a) Mikołaj, kod klienta jtdlc, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jtdlc_1.jpg
b) Emila, kod klienta skdqx, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/skdqx_1.jpg
c) Julia, kod klienta 102pp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/102pp_1.jpg
d) Aleksandra, kod klienta sgaul, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sgaul_1.jpg
d) Kacper, kod klienta bzuck, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bzuck_1.jpg
e) Teresa, kod klienta 238sw, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_1.jpg
f) Krystian, kod klienta raebt, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/raebt_1.jpg
g) Hanna, kod klienta 362w, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/362w_1.jpg
h) Juliusz, kod klienta 278a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/278a_1.jpg
i) Dagmara, kod klienta 1c, kod klienta http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg
j) Mirosław, kod klienta 281a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_1.jpg
k) Krystyna, kod klienta 280a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/280a_1.jpg
Powyższym osobom gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki w innych projektach :)

ETOPIRYNA

Do reklamy Etopiryny.
Oto ów szczęśliwiec:
a) Aleksander, kod klienta wfqet, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wfqet_1.jpg
Olkowi jak najbardziej gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorską

HERBAPOL

Jak Wasze humory w dzień dzisiejszy? Bo u nas wszystko wspaniale się kręci! Otóż dostaliśmy świeżutką nowinę, że chłopiec od nas wystąpi w reklamie Herbapolu.
Oto wybrana osoba:
Paweł, kod klienta ebfsv, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ebfsv_4.jpg
Pawłowi gratulujemy i życzymy powodzenia podczas kręcenia reklamy.

KUBUŚ WATERRR

Do reklamy Kubuś Waterrr.
Oto szczęśliwi wybrańcy, którzy wystapili:
a) Mateusz, kod klienta vrwby, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vrwby_3.jpg
b) Adam, kod klienta zrtag, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zrtag_1.jpg
Chłopaki bardzo miło wspominają czas spędzony na planie filmowym, a my z kolei trzymamy kciuki za ich dalszą karierę aktorską

MAŚLANKA MRĄGOWSKA

Jak się trzymacie w te burzowe dni? Bo my mamy równie elektryzujące informacje! Otóż nie troje, ale aż czworo dzieci z naszej Galerii Twarzy wystąpi dziś w reklamie Maślanki Mrągowskiej.
Do poprzedniej trójki doszła jeszcze:
a) Wiktoria, kod klienta wleyk, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wleyk_2.jpg
Trzymamy kciuki za dzisiejszy występ wszystkich naszych Aktorów

MAŚLANKA MRĄGOWSKA

Jak się macie w ten słoneczny czas? Bo my wyśmienicie! Informacja z ostatniej chwili jest taka, że aż troje dzieci z naszej Galerii Twarzy wystąpi w reklamie maślanki Mrągowskiej.
Oto szczęśliwi wybrańcy:
a) Maja, kod klienta 55b, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/55b_4.jpg
b) Maja, kod klienta uutlq, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=uutlq+
c) Krzysztof, kod klienta xcydc, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xcydc_4.jpg
Zdjęcia do reklamy maślanki Mrągowskiej odbędą się w tym tygodniu, zatem już dziś życzymy powodzenia naszym Małym Aktorom

KOMISARZ ALEX - X SEZON

Jak u Was po weekendzie? Bo my witamy Was w dobrym nastroju i słonecznym humorze w ten poniedziałkowy dzień. U nas praca nad 10 sezonem Komisarza Alexa dalej wre!
Oto osoby, które miały przyjemność wystąpić ostatnio:
a) Anna, kod klienta 250aal, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250aal_1.jpg
b) Artur, kod klienta cbkxn, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cbkxn_1.jpg
c) Dagmara, kod klienta 1c, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_1.jpg
d) Sylwia, kod klienta 177k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/177k_1.jpg

COCONUT

Chłopiec z Galerii Twarzy został wybrany jako tzw. back up do reklamy wody kokosowej Coconut.
Oto szczęśliwiec:
a) Antoni, kod klienta, gddjp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gddjp_4.jpg
Zdjęcia do reklamy będą w przyszłym tygodniu. Już trzymamy kciuki za naszego małego bohatera!

FLORACTIN

Jak Wasze humory w ten środowy, ciepły dzień?:) Bo my mamy świetne wieści! Otóż w reklamie Floractin wystąpią dwie osoby z naszej Galerii Twarzy!
Oto młodzi szczęśliwcy:
a) Milena, kod klienta bmequ, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bmequ_3.jpg
b) Jacek, kod klienta xyndk, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xyndk_2.jpg
Zdjęcia do reklamy rozpoczną się już niebawem. Wybranym maluszkom gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszej karierze aktorskiej

LEXUS

Jak się macie w ten wtorkowy czas? Bo my pełni radości i pozytywnych myśli. Otóż do drugiego etapu castingu lexusa zakwalifikowały się następujące osoby od nas z Galerii Twarzy:
a) Kacper, kod klienta mnkrf, http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mnkrf_2.jpg
b) Lesedi, kod klienta grizu, http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/grizu_4.jpg
c) Krzysztof, kod klienta sappz, http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sappz_1.jpg
d) Adam, kod klienta stehg, http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/stehg_2.jpg
drugi etap castingu już dziś, zatem trzymajmy mocno kciuki za powyższe osoby!

KOMISARZ ALEX - X SEZON

Czujecie już piątek? Bo my jeszcze nie! Praca u nas dalej trwa. Dziś kolejny dzień kręcenia 10 sezonu komisarza Alexa.
Oto kto wystąpił na planie, m.in.:
a) Juliusz, kod klienta 278a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/278a_3.jpg
b) Ewa, kod klienta 42b, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/42b_1.jpg

KOMISARZ ALEX - X SEZON

Czy Wam ten czas też tak szybko płynie? Bo nam dni mijają bardzo szybko! Właśnie zaczęły się zdjęcia do Komisarza Alexa 10 sezonu. Już dziś na planie serialu mieli przyjemność wystąpić, m.in.:
a) Juliusz, kod klienta 278a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/278a_3.jpg
b) Jakub, kod klienta 115pp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_3.jpg
c) Jarosław, kod klienta ppp683, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp683_3.jpg

KOMISARZ ALEX - X SEZON

Jak się miewacie w ten parny dzień wtorkowy? Bo u nas praca wre jak w ulu! Właśnie w Łodzi ruszyły zdjęcia do nowej serii Komisarza Alexa.
Dlatego też na bieżąco poszukujemy nowych, świeżych twarzy
Jeśli więc macie ochotę wystąpić w serialu o najsłynniejszym, policyjnym, psim bohaterze, to koniecznie zgłaszajcie się do nas
Szukamy osób w każdym wieku!
zgłoszenia (imię, nazwisko, wiek, nr tel) prosimy przesyłać na: marketing@atvfilm.pl

ULTRAVIOLET

Wraz z nagłym ociepleniem czwartkowym przybywamy do Was z równie słoneczną informacją. Otóż w dniu jutrzejszym na planie serialu Ultraviolet wystąpią osoby z naszej Galerii Twarzy.
Oto szczęśliwi wybrańcy, m. in.:
1. Juliusz , kod klienta: 278a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/278a_2.jpg
2. Jakub , kod klienta: 115pp, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_2.jpg
3. Jacek , kod klienta: 256sw , http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/256sw_2.jpg
Powyższym panom gratulujemy i oczywiście trzymamy kciuki za jutrzejszy udany aktorsko dzień na planie filmowym :)

HORTEX

Witamy Was w burzową środę! Przybywamy z równie wybuchową nowiną, mianowicie dwie dziewczynki z naszej Galerii Twarzy uczestniczyły dziś w godzinach porannych w drugim etapie castingu do reklamy Horteksu.
Oto i bohaterki dnia dzisiejszego:
1. Karolina, kod klienta tyacg , http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tyacg_4.jpg
2. Natalia, kod klienta yyfrd, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/yyfrd_3.jpg
Obie małe Gwiazdy bardzo miło wspominają przebieg castingu i oczywiście czekają na wyniki, które powinny być znane w tym tygodniu .

VIZIR - CASTING

Witamy poniedziałkową, nieco deszczową porą! Dla ocieplenia mamy radosne wieści. Otóż dwie panie z naszej Galerii Twarzy dostały się do drugiego etapu castingu proszku do prania.
Oto szczęśliwe wybranki:
1. Monika, kod z umowy ppp902, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp902_3.jpg
2. Emilia, kod z umowy: ppp837, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp837_1.jpg
Drugi etap castignu odbędzie się w tym tygodniu, zatem trzymamy mocno kciuki za powyższe osoby!

AMA - SZKOŁA FILMOWA

Wtorkową, słoneczną porą przybywamy z miłą informacją. Otóż do filmu rocznego fabularnego został wybrany chłopiec z naszej Galerii Twarzy!
Oto i ów szczęśliwiec:
1. Łukasz, kod klienta eqlsl, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/eqlsl_4.jpg
zdjęcia do tego projektu rozpoczną się już na początku lipca w okolicach Krakowa.
Łukaszowi gratulujemy i trzymamy kciuki za niezapomnianą przygodę na planie filmowym.

EXTERMINATOR

Jak tam nastroje po długim weekendzie? Wszyscy odpoczęli? 15.06 na planie zdjęciowym do filmu fabularnego o zespole deathmetalowym (który swą premierę będzie miał w styczniu 2018 r.) pojawiły się osoby z naszej Galerii Twarzy!
Oto i nasi statyści, m.in.:
1. Małgorzata, kod klienta 7c,
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/7c_1.jpg
2. Jakub, kod klienta 115pp,
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_1.jpg
3. Anna, kod klienta xuhyd,
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xuhyd_1.jpg
4. Juliusz, kod klienta 278a,
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/278a_2.jpg
5. Dagmara, kod klienta 1c,
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1c_3.jpg
6. Agnieszka, kod klienta 183a,
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/183a_3.jpg
7. Krystian. kod klienta raebt,
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/raebt_1.jpg
Mimo pobudki o naprawdę wczesnej godzinie (zbiórka o 4:45 rano...) i długich godzin spędzonych na planie, wszyscy bawiliśmy się świetnie.

STUDIO FOTO

Witamy wtorkową porą i spieszymy z nowiną, że znów u nas dużo się dzieje! Otóż po wstępnej weryfikacji w projekcie studia fotograficznego zakwalifikowała się osoba z naszej Galerii Twarzy.
Oto szczęśliwa wybranka:
1. Małgorzata, kod 145k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/145k_1.jpg
Finalne wyniki tego castingu będziemy mieli na dniach, zatem czekamy na nie z niecierpliwością i oczywiście będziemy informować na bieżąco:)

FILM FABULARNY- ZIMNA WOJNA

Jak się miewacie w ten wietrzny czwartek? Bo my mamy nowinę, która nieco ociepli dzisiejszy klimat. Dostaliśmy mianowicie informację, że do filmu fabularnego w klimacie lat 50-tych, po zdjęciowej weryfikacji, zakwalifikowały się następujące osoby z naszej Galerii Twarzy, m.in.:
1. Agnieszka, kod klienta 256a, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/256a_1.jpg
2. Łukasz, kod klienta ppp868, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp868_3.jpg
Zdjęcia do tego filmu rozpoczną się już w drugiej połowie czerwca w Łodzi, tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki za nasze przyszłe Gwiazdy

FILM AMERYKAŃSKI - ZABÓJCZE KUZYNKI

Jak Wam piątek mija? Bo nam tradycyjnie w dobrych humorów i miłych dla ucha wieściach. Otóż do pierwszego etapu castingu do amerykańskiego filmu z naszej Galerii Twarzy zakwalifikowały się:
1. Kamila, kod: 45k, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/45k_1.jpg
2. Anna, kod: pdqnj, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pdqnj_2.jpg
3. Martyna, kod: pgsyl, http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pgsyl_1.jpg
Zdjęcia do tego filmu przewidziane są na sierpień tego roku.
Trzymamy kciuki by nasze zdolne panie przeszły dalej!

TERISTON FILMS

Jak Wasz nastrój w poniedziałek? Bo my mamy wszyscy świetne humory! Spieszymy oto pochwalić się projektem, w którym w nocy z 25 na 26.05 wzięły udział 23 osoby. Dla zainteresowanych dodamy, że był to film promujący pracę na produkcji dla Teriston Films.
Oto wybrańcy, którzy mieli okazję wystąpić, m.in.:
1. (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/278a_2.jpg)
2. (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp683_3.jpg)
3. (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/25b_3.jpg)
4. (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/7b_4.jpg)
5. (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_3.jpg)
Wszystkim powyższym osobom gratulujemy i oczywiście trzymamy kciuki odnośnie przyszłych zleceń

THE WAR HAS ENDED - CASTING

Wraz z pięknym czwartkowym słońcem przyszła do nas równie miła nowina. Otóż dowiedzieliśmy się, że do drugiego etapu castingu do wojennego filmu fabularnego (zdjęcia ruszają w 2018 r.)
zakwalifikowano aż 10 osób z okolic Krakowa i Katowic z naszej Galerii Twarzy!
Informacje o drugim etapie castingu otrzymają zaraz, m.in.:
1. Anna Targos (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lkzka_4.jpg)
2. Bartosz Sieczek (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/336w_4.jpg)
3. Filip Sobusiak (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cbleu_2.jpg)
4. Julisz Banaś (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/etelx_3.jpg)
5. Maria Majewska (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/eenna_2.jpg)
6. Michalina Gniady (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/avlzr_2.jpg)
7. Natalia Machnik (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qsqqj_1.jpg)
8. Oskar Kowalczyk (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rmkns_1.jpg)
9. Wiktoria Korman (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/twxkz_1.jpg)
10. Wiktoria Macura (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pfpes_3.jpg)
Wszystkim powyższym szczęściarzom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za drugi etap castingu.
Ale, ale to jeszcze nie wszystko!
Dla pozostałych użytkowników Galerii Twarzy mamy informację, że castingi do tego filmu trwają jeszcze cały miesiąc i to w różnych rejonach Polski!
Do najbliższej środy, tj. 31.05.2017 czekamy na zgłoszenia od osób z Poznania i okolic.

UBEZPIECZENIA

W tym pięknym, iście letnim dniu dzielimy się z Wami równie ciepłą nowiną. W dniu wczorajszym odbył się bowiem casting do reklamy firmy ubezpieczeniowej.
Z naszej Agencji z Galerii Twarzy pojechali tam m.in.:
1. Lena (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zxvdt_2.jpg)
2. Leon (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kgntd_1.jpg)
3. Antoni (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vtybr_2.jpg)
4. Aleksander (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mcsfd_4.jpg)
5. Maja (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qfmdf_4.jpg)
6. Vanessa (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dnhkq_3.jpg)
7. Izabela (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/330w_3.jpg)
8. Aleks (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/enehz_2.jpg)
9. Emilia (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wtrff_1.jpg)
10. Zuzanna(http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/frhzy_2.jpg)
Trzymaliśmy mocno kciuki za powyższe osoby i będziemy na bieżąco inf odnośnie wyników tego castingu.

ROSSMAN

Jeszcze tylko kilka godzin i... weekend! Ale my nie zwalnia tempa; właśnie się dowiedzieliśmy, że dwóch chłopców z naszej Galerii Twarzy dostało się do reklamy Rossmana.
Radosną nowinę usłyszą dzisiaj:
1. Maksymilian (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ytmze_1.jpg)
2. Mikołaj (http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jtdlc_1.jpg)
Szczęśliwcom gratulujemy i trzymamy kciuki za rozwój dalszej ich kariery

FISHER PRICE

Dziś słoneczna pogoda nie tylko na dworze, ale i w sercach dwójki użytkowników naszej Galerii Twarzy! Kuba i Oliwia zagrali bowiem w zeszłym tygodniu w reklamie Fisher Price. Zarówno dla Kuby jak i dla Oliwki to pierwsza przygoda na planie reklamowym, ale na pewno nie ostatnia. Dzieci miło spędziły czas i przeżyły niezapomniane chwile.
Cieszymy się razem z nimi i życzymy powodzenia w dalszej karierze aktorskiej
Oto nasze małe Gwiazdy:
1. Kuba : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jpqve_1.jpg
2. Oliwia : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cdgcf_1.jpg

FARMACUTYKI

Majówka tuż, tuż, ale w naszej Firmie praca nie ustaje! W najbliższych dniach obędzie się casting do roli Dziadka w reklamie farmaceutyków. Dzień wczorajszy upłynął nam zatem na intensywnych poszukiwaniach odpowiednich kandydatów do powyższego zadania. Ku naszej radości zgłosiło wiele osób
Na wstępny etap castingu zaprosiliśmy m.in.:
1. Ireneusz http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fqmyr_1.jpg
2. Wiktor http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/181a_1.jpg
3. Sławomir http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/100a_3.jpg
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki, aby przeszli do dalszego etapu castingu!

SERIAL - LICEALIŚCI

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Julię !
Jutro odbędzie się drugi etap castingu, jeżeli trochę szczęścia uśmiechnie się do naszej podopiecznej, to będzie ona brała udział w zdjęciach do nowego serialu !
Julka powodzenia i trzymamy kciuki !!!
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/henfh_4.jpg

FUGA - REŻ.AGNIESZKA SMOCZYŃSKA

Choć od zakończenia zdjęć do filmu „Fuga” w reż.Agnieszki Smoczyńskiej minęło już trochę czasu, to z przyjemnością wracamy i wspominamy ten pracowity okres.
Poniżej pełna lista młodej obsady, która wzięła udział w realizacji zdjęć i z niecierpliwością jak i my oczekuje premiery filmu ! Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaufanie, i współpracę, mamy nadzieję, do zobaczenia niebawem!
Wiktoria : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pqrwa_3.jpg
Wiktoria : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/suhze_3.jpg
Wiktoria : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/maxqz_2.jpg
Lena : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vuqwt_3.jpg
Amelia : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xkzua_1.jpg
Aleksandra : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lyucn_2.jpg
Maria : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jsynw_2.jpg
Patrycja : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/camra_4.jpg
Szymon : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fmycx_2.jpg
Tymoteusz : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/brxyf_4.jpg
Marcel : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ugrkv_2.jpg
Sebastian : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/culjv_2.jpg
Lena http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cntxy_3.jpg
Maciej http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vkjtq_1.jpg
Zuzanna http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nuchx_2.jpg
Wiktor http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ryvck_2.jpg
Emilia http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/maris_3.jpg
Filip http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/srata_2.jpg
Alan http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sbxej_2.jpg
Patryk http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nzuxq_1.jpg
Sebastian http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/akcbb_4.jpg
Szymon http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lrzzr_1.jpg
Marta http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/awzhj_3.jpg
Tobiasz http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lmevh_4.jpg
Natalia http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/futkr_2.jpg
Iwo http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bkwja_1.jpg
Piotr http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hvnpw_3.jpg
Igor http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wdknv_1.jpg
Wioletta http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dpktn_3.jpg
Sylwia http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wnlfm_2.jpg
Andrzej http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jvevv_1.jpg
Maja http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ssroq_2.jpg
Julia http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nggss_4.jpg
Lena http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bsawm_2.jpg
Łucja http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pjycf_3.jpg
Ada http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lpmst_3.jpg
Ignacy http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ahegc_3.jpg
Laura http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/yqxnd_1.jpg
Julia http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/etmxv_1.jpg
Mateusz http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zhmjl_3.jpg
Milena http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nndlf_4.jpg
Paweł http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/crzhg_3.jpg
Marek http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/upeql_2.jpg
Weronika http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vjmmn_3.jpg
Aleksander http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/szput_3.jpg
Agnieszka http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nmsdj_2.jpg
Blanka http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fwvbr_2.jpg
Dominik http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qhdpb_3.jpg
Aleksandra http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/stdcv_3.jpg

SPODEK KATOWICE

Mieliśmy ostatnio okazję uczestniczyć w realizacji spotu reklamowego z użyciem drona.
Naszą agencję - ATV Centrum Filmowe reprezentowali na planie zdjęciowym min :
Wojciech http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tlcuw_1.jpg
Jakub http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/abmhc_4.jpg

DRUŻYNA NAŁ

Po wczorajszym pączkowym obżarstwie dostaliśmy link do spotu DRUŻYNA NAŁĘCZOWIANKI w którym grały nasze statystki
Nie pozostaje nam nic innego jak spróbować dotrzymać kroku całej drużynie... i po pracy pobiec na fitness
https://www.youtube.com/watch?v=Sm9Qg57fy00

FUGA

Agnieszka Smoczyńska (min. reż. "Córki dancingu") rozpoczęła niedawno, na terenie Wrocławia zdjęcia do nowego filmu - "Fuga". Kilkanaścioro dzieci z Centrum Filmowego ATV miało okazję gościć na planie podczas piątkowego popołudnia
Mamy nadzieję, że wszystkim podobała się praca nad prawdziwym filmem i z niecierpliwością będziecie oczekiwać ekranowych rezultatów !
W zdjęciach wzięli udział :
Wiktoria : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pqrwa_3.jpg
Wiktoria : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/suhze_3.jpg
Wiktoria : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/maxqz_2.jpg
Lena : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vuqwt_3.jpg
Amelia : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xkzua_1.jpg
Aleksandra : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lyucn_2.jpg
Maria : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jsynw_2.jpg
Patrycja : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/camra_4.jpg
Szymon : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fmycx_2.jpg
Tymoteusz : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/brxyf_4.jpg
Marcel : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ugrkv_2.jpg
Sebastian : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/culjv_2.jpg
Wszystkim serdecznie gratulujemy - w znacznej większości udanego debiutu !

KICZERASKI

Zima nie odpuszcza, tak więc i my pozostajemy z zimowym klimacie. Pamiętacie jak jakiś czas temu podopieczna Centrum Filmowego Pani Marta wraz z mężem wzięli udział w zdjęciach realizowanych przez produkcję Fotoacc Grzegorz Łobodziński ?
Dziś możemy oglądać efekty naszej współpracy ! https://www.youtube.com/watch?v=-edB5h4UZ6o&t=8s

SMARTDOM

Gratulujemy Alicji oraz Sylwii przejścia do drugiego etapu castingu SMARTDOM. Mama Alicji tak wspomina sobotnią przygodę : - Na sobotnim castingu atmosfera była bardzo sympatyczna. Organizacja również była bez zarzutów. Pierwszeństwo miały osoby starsze oraz mamy z dziećmi, tak więc wszystko przebiegło sprawnie-
Alicja : http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ubwcc_1.jpg

ROCK N ROLL

W Warszawie odbył się casting do filmu "Rock'n'roll" gdzie pojawiła się spora reprezentacja naszych młodych podopiecznych. Trzymamy za Was kciuki !

ALLEGRA

Wczoraj w Warszawie odbył się casting do reklamy leku na alergię. Z naszej agencji na castingu pojawiło się kilku cudownych chłopców :)
W oczekiwaniu na wyniki mocno trzymamy kciuki, a z okazji piątku życzymy Wam udanego weekendu
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/148a_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jzkms_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qrmat_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bdwda_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-galeria/bocad_2.jpg

KOMISARZ ALEX- IX SEZON

🎬 Nasza praca często wykracza poza standardowy tydzień pracy, co oznacza, że w weekendy też się nie nudzimy !
W miniony weekend dzieci z Centrum Filmowego miały okazję, na żywo spotkać się z Alexem.
Z potwierdzonych źródeł, wiemy, że tym sposobem spełniliśmy czyjeś marzenie <3 - z czego jesteśmy super szczęśliwi, zwłaszcza, że w powietrzu czuć już magię świąt!
Mamy nadzieję, że weekendowy plan filmowy był dla Was niezapomnianą przygodą, a praca z Alexem była świetną zabawą.
W weekend byli z nami :
Julia http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/102pp_4.jpg
Aleksandra http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sgaul_2.jpg
Bartłomiej http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/szhmj_2.jpg
Wiktor http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kjklg_1.jpg
Kacper http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rmace_4.jpg
Mateusz http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phkmp_4.jpg
Oficjalna strona Komisarza Alexa : http://komisarzalex.tvp.pl/

REKLAMA SERKI

Dziś w Warszawie do jednej z reklam odbywa się recall, czyli dogrywka, na którą zaproszona jest już niewielkie grupy osób, które zostały wybrane przez reżysera castingu na podstawie zdjęć przesłanych przez Centrum Filmowe ATV podczas I etapu castingu. Siedmioletnia Ada, reprezentowana przez naszą agencję, pojawi się dziś na recallu, więc mocno trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cuzaf_2.jpg

BEBIKO

Dziś od rana odbywała się sesja zdjęciowa do produktów marki Bebiko, pamiętacie jak pisaliśmy wczoraj o Lenie, jednej z naszych młodych podopiecznych, która została wybrana jako dziecko bacupowe ?
Ostatecznie Lenka została główną gwiazdą, i razem z Liljaną dały popis swoich aktorskich umiejętności podczas sesji Bebiko !
Poniżej reklama BEBIKO z 2014r. / źródło : kanał Bebiko / Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=M45T8O6Lm4w

BEBIKO

Ostatnio pisaliśmy o Liliance która będzie brała udział w sesji zdjęciowej dla marki Bebiko.
Ale jak się okazało będzie ona miała towarzystwo naszej młodszej podopiecznej - Leny ! Lena będzie na sesji, używając żargonu branżowego - jako "backup" jednej z dziewczynek.
Dziewczyny trzymamy za Was mocno kciuki !!
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xbhks_3.jpg

BEBIKO

Pomimo, że Lilianka jest jeszcze małą Dziewczynką - twórcy nowej sesji zdjęciowej dla firmy Bebiko dostrzegli Jej talent i urok osobisty. Pokonała naprawdę liczną konkurencję na castingu i już 9.12 weźmie udział w zdjęciach. Jesteśmy bardzo dumni z naszej Podopiecznej z Galerii Twarzy. Trzymamy kciuki za Lilianę.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/anqmf_1.jpg

SPOT PROMUJĄCY POLSKĘ I ŁÓDŹ, JAKO ORGANIZATORA EXPO

Zakończył się już proces tworzenia spotu, który miał na celu jak najciekawsze zaprezentowanie naszego kraju – jako organizatora EXPO w 2020r. Reklama bardzo przypadła nam do gustu i cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w jej tworzeniu. Dzieci z Galerii Twarzy, które możemy tam dostrzec zapewniają, że na planie bawiły się świetnie.
https://www.youtube.com/watch?v=vv5zRONXl_o

KOMISARZ ALEX IX SEZON

Od tygodnia na terenie Łodzi możecie znowu spotkać ekipę filmową najsłynniejszego serialu w naszym mieście ! Tym samym kolejnie osoby z Centrum Filmowego miały okazję spróbować swoich sił w roli statystów na planie filmowym. Wszystkim serdecznie gratulujemy:
Teresa http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_2.jpg
Hanna http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/362w_4.jpg
Mateusz http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/119a_1.jpg
Jakub http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_1.jpg
Andrzej http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/216sw_1.jpg
Grzegorz http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/163w_1.jpg
Łukasz http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/95b_1.jpg

MLEKO DLA BOBASÓW

Dziś swoją szansę otrzymali najmłodsi Podopieczni z Galerii Twarzy. Nasi przedstawiciele w wieku od 6 do 14 miesięcy:
Fryderyk http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wqsjv_1.jpg
Kazimierz http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rddny_4.jpg
Leon http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lxxem_3.jpg
Lena http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ccudt_3.jpg
Oliwia http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/yctds_2.jpg
Liliana http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/anqmf_1.jpg
Basia http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cmdvk_4.jpg
Adam http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ufnnl_2.jpg
Sara http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fgbpr_2.jpg
Karolina http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tbmkq_4.jpg
Aniela http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/badwz_3.jpg
Wojciech http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cupdd_3.jpg
Igor http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/51nf_1.jpg
Hanna http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sufhj_3.jpg
Antoni http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mbbwg_4.jpg
Lena http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xbhks_4.jpg
Karol http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/luaaw_1.jpg
Krystian http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rfhba_2.jpg
Lena http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cttaa_1.jpg
Ola http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/metbh_1.jpg

REKLAMA ALIOR BANK

W sieci właśnie pojawiła się kolejna reklama z udziałem młodego podopiecznego Galerii Twarzy, tym razem na ekranie zobaczymy Michała. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ekranowych.
https://www.youtube.com/watch?v=FpVrHob_XMs

CARREFOUR

Pojawiła się wyczekiwana przez nas reklama z udziałem naszego Napoleona – Wiktora z Galerii Twarzy. Muszą Państwo przyznać, że poradził sobie świetnie. My jesteśmy bardzo dumni i liczymy na dalsze sukcesy naszej Młodej Gwiazdy.
https://www.youtube.com/watch?v=mg9QnOiSJ6s

TELEFONIA SMART

Poniżej prezentujemy zdjęcia naszych Użytkowników, których portfolio wysłaliśmy na casting wizerunkowy do współpracującego z nami reżysera castingowego:
Pani Magdalena http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/295a_3.jpg
Pan Krzysztof http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xspqn_3.jpg
Pan Michał http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp593_3.jpg
Pan Lech http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/165a_1.jpg
Pan Łukasz http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/95b_2.jpg

ŚWIĄTECZNA TELEFONIA

Oto dzieci z Galerii Twarzy, które przyjechały z różnych stron Polski, by spróbować swoich sił. W kolorowych, zimowych strojach próbowały jak najlepiej wypaść przed reżyserem, który wybierze dzieci do reklamy jednej z telefonii komórkowej.
Natalia http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ngptl_4.jpg
Nikola http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pheul_3.jpg
Nicola http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ybklg_2.jpg
Małgorzata http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kyeys_2.jpg
Svitlana http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jaapd_3.jpg
Nadia http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ksmkw_1.jpg
Martyna http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/teqar_3.jpg
Emilia http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fdnyw_1.jpg
Katarzyna http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lnmam_3.jpg
Melania http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/txajq_1.jpg
Aleksandra http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hkapl_3.jpg
Kaja http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ehgsn_3.jpg
Oliwia http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dervb_3.jpg
Julian http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mgxze_4.jpg
Mateusz http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ugmqq_1.jpg
Dawid http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bsxly_1.jpg
Leopold http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fmqea_3.jpg
Karol http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pzeba_4.jpg

LEK PRZECIWBÓLOWY

Galeria Twarzy ma swojego przedstawiciela podczas wczorajszego castingu do reklamy jednego z leków. Pan Łukasz ubiega się o rolę pracownika korporacji. Naszym zdaniem pasuje idealnie. Trzymamy kciuki Panie Łukaszu.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ndybe_3.jpg

ORGANIZATOR EXPO

Dziś w Łodzi odbędzie się nagranie spotu promującego Polskę, jako organizatora EXPO. Do jednej ze scen zostały wybrane dzieci z Galerii Twarzy. Oto nasze Gwiazdy:
Bianka http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/aabaj_4.jpg
Alicja http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tcqve_1.jpg
Lena http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wqhea_4.jpg
Maria http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mbyxm_1.jpg
Lena http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mtvty_1.jpg
Patryk http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/telkm_2.jpg
Jakub http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/egrqg_3.jpg
Oskar http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wzjbl_2.jpg
Jan http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rjhhd_2.jpg
Życzymy dobrej zabawy dla naszych Uczestników i czekamy na zdjęcia z planu.

EL CORTE

Oto Przedstawicielki z ATV Film, które dziś zaprezentują się w eleganckich strojach, by oczarować reżyserów castingowych i wygrać rolę w reklamie hiszpańskich sieci sklepów. Życzymy powodzenia naszym Paniom.
Pani Agnieszce http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/256a_1.jpg
Pani Beacie http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/143a_4.jpg
Pani Marice http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/22b_4.jpg

MOTO

Oto nasze odważne dzieci z Galerii Twarzy, którym nie straszna praca ze zwierzakami tymi mniejszymi i całkiem dużymi. Na castingu na pewno było bardzo wesoło, gdy reżyser prosił dzieci o naśladowanie głosów poszczególnych zwierząt. Oto, kto zmierzył się z zadaniem:
Aniela http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/srqrj_1.jpg
Weronika http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dwvau_4.jpg
Patrycja http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zntrn_4.jpg
Julia http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sjqun_4.jpg
Zuzanna http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cwzjx_3.jpg
Jakub http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ccupa_4.jpg
Maksym http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pwagc_1.jpg
Lena http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xbffh_3.jpg
Maja http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bylmx_1.jpg
Aleksandra http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dgfbl_1.jpg
Nadia http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ksmkw_1.jpg
Nikola http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pheul_3.jpg
Małgorzata http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rqtmv_2.jpg
Natalia http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/akphd_4.jpg
Małgorzata http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kyeys_1.jpg
Jakub http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sdxbk_1.jpg
Dawid http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ulhce_1.jpg
Aleksandra http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jnfpf_3.jpg
Mikołaj http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/uzacp_3.jpg
Mieszko http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zzwcx_2.jpg
Maja http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hffsf_3.jpg
Michalina http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sypde_1.jpg
Zuzanna http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wgpvr_1.jpg

ETIUDA STUDENTÓW ŁÓDZKIEJ SZKOŁY FILMOWEJ -TĘCZA

Nasza Uczestniczka z Galerii Twarzy – 9 letnia Wiktoria pokonała liczną konkurencję i została wybrana do głównej roli „Majki”.
Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że ten debiut będzie dla Niej wspaniałą przygodą. Czekamy na relację naszej Aktorki po 4 dniach pobytu na planie.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vdflr_1.jpg

KULINARIA

Kolejna dobra wiadomość – z pierwszego etapu castingu, Pani reżyser wybrała na dogrywkę jednego z Podopiecznych ATV Film – Kacpra. 28.10 powalczy o rolę w reklamie. Trzymamy kciuki za jego recall.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/udbhz_2.jpg

DOGRYWKA DO REKLAMY BANKU

To zdecydowanie szczęśliwy tydzień dla dzieci z Galerii Twarzy. Kolejne sukcesy naszych Uczestników. Tym razem do II etapu spośród licznej konkurencji zakwalifikowali się:
Mateusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/103pp_4.jpg
Gracjan - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tlelj_4.jpg
Michał - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vxtfq_4.jpg
Razem z rodzicami trzymamy mocno kciuki

KULINARIA

Zachęcamy, by zapoznać się z naszymi odważnymi Uczestnikami, którzy się zgłosili i zostali zaproszeni na casting KULINARIA. Są wśród nich zarówno dzieci, jak i dorośli:
Gabriela- http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/abqxv_4.jpg
Nasima - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mbwte_1.jpg
Julia - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phmtl_1.jpg
Julianna - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mdsyw_4.jpg
Paulina- http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kbtxe_3.jpg
Julia - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/byyns_1.jpg
Pani Izabela- http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/330w_3.jpg
Błażej - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lnyta_3.jpg
Adam - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vmxyz_2.jpg
Kacper - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/udbhz_2.jpg
Jakub - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gwaue_1.jpg
Jan - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gasnf_1.jpg
Dominik - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/uwuns_1.jpg
Piotr - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bysmz_1.jpg
Pani Anna - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rhvkx_1.jpg
Pani Jolanta - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phumf_4.jpg
Mateusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nssdx_2.jpg
Aleksandra - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jcwvv_4.jpg
Daria - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tratl_3.jpg
Natalia - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tpqvq_3.jpg
Adam - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wsnft_1.jpg
Magdalena - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wyvgu_3.jpg
Mateusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sjjaf_3.jpg
Natasza- http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rsdmv_4.jpg
Tymoteusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kyknm_3.jpg
Kristina - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pssss_1.jpg
Daniel - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/quxmn_4.jpg
Diana - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tpxvt_2.jpg
Julia - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jyzpu_2.jpg
Paweł - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sypkd_2.jpg
Maja - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/exbhp_3.jpg
Nikodem - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mtvwg_1.jpg
Julia - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/211ssw_2.jpg
Jakub - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bmfde_1.jpg
Lena - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mylfq_1.jpg
Wiktoria - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bfmvn_3.jpg
Nicola - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ybklg_2.jpg

IKEA

W weekend nasi Uczestnicy z ATV Film stanęli przed reżyserem castingowym, by zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Dwójka z nich tak bardzo się spodobała, że została zaproszona na dogrywkę, która odbywa się dziś w Warszawie.
Oto nasze dwie Gwiazdy:
Iga - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/67a_3.jpg
Józef - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rgzbl_3.jpg

DYSKONT SPOŻYWCZY

Ten tydzień przyniósł wiele okazji, by Uczestnicy Galerii Twarzy mieli szansę na zaprezentowanie się przez reżyserami do przeróżnych projektów. Dziś swoją szansę otrzymały dzieci w wieku 6-10 lat.
Przedstawiamy nasze Gwiazdy i trzymamy kciuki, by casting poszedł im dziś, jak najlepiej:
Maja - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kjaec_1.jpg
Antonia - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/reedz_2.jpg
Julia - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ryadm_1.jpg
Anna - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vpsph_2.jpg
Oliwia - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gmdxh_2.jpg
Łukasz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mxhfg_4.jpg
Mikołaj - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rgkcz_1.jpg
Kacper - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ctgub_1.jpg
Timofei - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/acbbc_1.jpg
Sebastian - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/blzut_1.jpg
Aleksander - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dzwda_4.jpg
Michał - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lrtev_4.jpg
Marcel - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vnqet_1.jpg
Oskar - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/eyrza_4.jpg
Miłosz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qrmat_3.jpg
Michał - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/axxjd_1.jpg
Kalina - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/axkak_2.jpg

REKLAMA BANKU

Oto nasi przedstawiciele z Galerii Twarzy na dzisiejszym castingu, którzy potwierdzili swoją obecność:
Kacper- http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gcpfq_2.jpg
Szymon - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kbupn_4.jpg
Michał - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ncpft_3.jpg
Krystian - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zsjvz_4.jpg
Oliwier - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sykha_1.jpg
Miłosz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vcfnt_3.jpg
Bartosz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phund_1.jpg
Igor - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xsjuy_2.jpg
Mateusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/yfbsq_3.jpg
Oskar - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kszww_4.jpg
Gabriel - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jjwqe_2.jpg
Nikodem - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phxcd_2.jpg
Mateusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phkmp_4.jpg
Mateusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/142a_4.jpg
Krystian - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lwuky_3.jpg
Mateusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/103pp_4.jpg
Igor - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xbnky_1.jpg
Gracjan - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tlelj_3.jpg
Igor - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xbhsh_1.jpg
Kacper - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mpznj_1.jpg
Powodzenia!

ETIUDA PWSTIV – AKTOR DZIECIĘCY

Na podstawie zdjęć, reżyser etiudy wyłonił kilka dziewczynek z Galerii Twarzy, których portfolio bardzo się spodobało. Skontaktowaliśmy się z rodzicami i dziś na pierwszy etap castingu swoją obecność zdeklarowały:
Iga http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/67a_4.jpg
Aleksandra http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cxshb_4.jpg
Wiktoria http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vdflr_4.jpg
Gratulujemy i życzymy powodzenia, ponieważ do wygrania główna rola, która potrwa aż 4 dni pod koniec października.

KOMISARZ ALEX – PRZYRODA

Statyści z ATV Film są rozchwytywani. Oto kolejne osoby, które będziemy mogli zobaczyć w telewizji w następnych odcinkach:
Pani Bogumiła - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/105a_4.jpg
Pani Krystyna - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/280a_3.jpg
Pan Mirosław - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/281a_2.jpg
Pan Juliusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/278a_2.jpg
Pani Renata - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_1.jpg

PEPSI - DOGRYWKA

Spośród kilkudziesięciu chłopaków – ogromne zainteresowanie produkcji reklamy wzbudził także inny nasz Uczestnik- Artur http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jupan_3.jpg
Trzymamy mocno kciuki za Jacka i Artura

PEPSI

Nasz Jacek z Galerii Twarzy zrobił tak ogromne wrażenie na reżyserach podczas castingu, że został wybrany na dogrywkę. Trzymamy kciuki i już gratulujemy dużego sukcesu!
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/62s_4.jpg

SIEĆ DELIKATESÓW

Dziś swoją szansę na zaprezentowanie się przed reżyserem castingu otrzymali chłopcy w wieku 8-11 lat z Galerii Twarzy:
Mateusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/eejwm_4.jpg
Piotr - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ccabb_4.jpg
Mateusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hvkeq_1.jpg
Franciszek - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fpxwj_3.jpg
Kacper - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phnfc_1.jpg
Wiktor - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nnlpt_1.jpg
Antoni - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cduwa_1.jpg
Krystian - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dfhen_4.jpg
Michał - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wehtl_3.jpg
Piotr - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pqrws_1.jpg
Michał - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pppau_2.jpg
Giorgi - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/juthk_1.jpg
Cezary - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/klgad_4.jpg
Jakub - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vcvhn_4.jpg
Gustaw - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xmyao_1.jpg
Maciej - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gkubp_4.jpg
Karol - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ykjsl_2.jpg
Mikołaj - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rgkcz_4.jpg
Karol - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bbzbt_4.jpg
Jan - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dxnzc_1.jpg
Marcel - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vnqet_1.jpg
Filip - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/scela_1.jpg
Szymon - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/grezd_3.jpg
Beniamin - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wmgqd_4.jpg
Andrzej - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wnhdb_1.jpg
Jakub - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mmszx_2.jpg

SPOT RTV

Oto nasi przedstawiciele na dzisiejszym castingu, którzy nie zrazili się pogodą za oknem i potwierdzili swoje przybycie.
Życzymy powodzenia wszystkim z Galerii Twarzy:
Bogdan: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ljgwx_4.jpg
Marcin: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bbrkt_4.jpg
Jakub: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phuez_2.jpg
Błażej: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ecacw_4.jpg
Bartosz: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pspqv_4.jpg
Jan: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nqgsw_1.jpg
Jakub: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/393pz_4.jpg
Kacper: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fmfep_2.jpg
Dawid: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kktye_1.jpg
Tymoteusz: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kyknm_3.jpg
Dawid: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/eteyy_2.jpg
Kacper: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/znlwj_1.jpg
Dominik: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rxhak_3.jpg
Piotr: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bysmz_1.jpg
Filip: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/17k_1.jpg

SOFT DRINK

Obecność na poniedziałkowym castingu potwierdzili nam następujący Uczestnicy Galerii Twarzy:
Do roli kierowcy:
Pan Maciej: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/100w_3.jpg
Do roli mamy:
Pani Anna: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/387w_4.jpg
Pani Agnieszka: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phblm_1.jpg
Pani Marina: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hjbtp_2.jpg
Do roli córki:
Martyna: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bsnpu_2.jpg
Aleksandra: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/392w_2.jpg
Oliwia: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/epcrt_2.jpg
Jagoda: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phmux_4.jpg
Daria: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phjrs_2.jpg
Sylwia: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/azqcs_4.jpg
Do roli zbuntowanego syna:
Bogdan: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ljgwx_1.jpg
Artur: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/68s_1.jpg
Jakub: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ymaer_4.jpg
Jacek: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/62s_4.jpg
Kacper: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qpzvg_1.jpg
Tomasz: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zgact_1.jpg Piotr: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/frhgd_1.jpg Dawid: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dnpes_2.jpg
Aleksander: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zvtqu_4.jpg
Artur: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jupan_3.jpg
Krzysztof: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ncwvq_1.jpg
HOTEL SCOUT

HOTEL SCOUT - WSPÓŁPRACUJEMY I POLECAMY

Hotel SCOUT jest doskonałym miejscem zarówno dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem, jak również dla osób lubiących aktywne formy spędzania czasu.
Ośrodek położony jest przy głównych szlaku komunikacyjnym Katowice – Warszawa (trasa DK1). Zaletą naszej lokalizacji jest możliwość łatwego dostępu na najważniejszych punktów miasta: 2,5 km od centrum i PKP oraz 3,5 km od Jasnej Góry.
Oferujemy Państwu 124 miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach, 1-,2-,3-,4- osobowych oraz apartament i pokój Lux. Wszystkie pokoje są zaprojektowane z najwyższą starannością, specjalnie dla indywidualnych potrzeb naszych Gości. Zależy nam na zachowaniu najlepszego standardu usług.
Nowoczesne łazienki z bezprogowym wejściem do kabiny prysznicowej.
Indywidualnie sterowany system wentylacji oraz klimatyzacji, Multimedia – TV LCD, WIFI. Dostosowanie pomieszczeń do korzystania dla osób niepełnosprawnych.
Bezpłatny dostęp do sauny, pokoju relaksu i siłowni dla gości hotelu.
Pokój zabaw dla dzieci z darmową opieką w wyznaczonych godzinach.
Wykwintna kuchnia.
Wysoko wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji gwarantując profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.
Strona internetowa: www.hotel-scout.pl
Wirtualna wycieczka : http://www.scout.pl/wycieczka/index.html

KOMISARZ ALEX-AKCJA MŁODZIEŻY

Już w najbliższy piątek nasza młodzież z Centrum Filmowego ATV weźmie udział w nagraniu 11 odcinka VIII sezonu serialu. Zaprosiliśmy na plan:
Kaja - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/66b_2.jpg
Jagoda- http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/73s_1.jpg
Julia - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qtzyq_3.jpg
Artur - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/68s_1.jpg
Jacek- http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/62s_4.jpg
Dariusz - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xhnnd_1.jpg
Jakub - http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sudau_2.jpg

„OSTATNI GARNITUR” – REŻ. P. SOLORZ - DZIECI

Do najnowszej produkcji międzynarodowej, przy której pracowaliśmy wybranych zostało trzech Szczęśliwców – chłopców z Galerii Twarzy. Spośród wielu propozycji zdjęciowych, które przedstawiliśmy reżyserowi – to właśnie oni wygrali casting wizerunkowy i zagrali na planie.
Bardzo serdecznie gratulujemy:
Oskarowi: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/67s_3.jpg
Igorowi: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xbhsh_2.jpg
Mateuszowi: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phkmp_4.jpg

„OSTATNI GARNITUR” – REŻ. P. SOLORZ - DOROŚLI

Właśnie zakończyliśmy zdjęcia do filmu hiszpańsko- argentyńskiego. Mieliśmy ogromną przyjemność pracować z naszymi gośćmi z zagranicy, zapewniając statystów z Centrum Filmowego ATV Film na planie zdjęciowym.
Wybrane osoby, które zmierzyły się z pracą przed kamerą:
Izabela: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/308sw_3.jpg
Iga: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/18a_2.jpg
Pani Hania: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/362w_4.jpg
Pani Ania: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250aal_3.jpg
Pani Halina: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/64s_3.jpg
Pani Teresa: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_3.jpg
Są też Panowie:
Pan Sławomir: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/100a_4.jpg
Pan Adam: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phntu_1.jpg

KOMISARZ ALEX- ZBRODNIA

Pani Aneta, która niedawno dołączyła do Galerii Twarzy bardzo szybko otrzymała propozycję i już dziś popołudniem zagra rolę świadka na planie serialu. Naszą Uczestniczkę będziemy mogli wypatrywać w 8 odcinku, gdzie w opuszczonej kuchni stanie się świadkiem mrożącej krew w żyłach historii.
Powodzenia Pani Aneto! http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/240a_1.jpg

KOMISARZ ALEX - SZPITAL

Tym razem Pani Agata z Galerii Twarzy została zauważona i zaproszona na jutrzejszy plan serialu. Na co dzień wykonuje inny zawód, ale jutro na potrzeby fabuły – wcieli się w rolę pielęgniarki.
Gratulujemy Pani Agato! http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/80a_4.jpg

KOMISARZ ALEX - VIII SEZON

Dzieci z Galerii Twarzy tak bardzo się spodobały, że już jutro spełnią swoje marzenia pracując na planie serialu. Zobaczą się z aktorami i oczywiście dzielnym Alexem. Nasi Podopieczni, których zobaczymy za kilka tygodni w 8 odcinku:
Michał: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/slqlc_4.jpg
Julia: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rrcnn_1.jpg
Kacper: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gcpfq_2.jpg
Kinga: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pkdpv_3.jpg

PRZETRZEŃ ROZWOJU

Casting wizerunkowy wygrał Uczestnik Galerii Twarzy – Mateusz. Jego portfolio spodobało się reżyserowi i został zaproszony do współpracy.
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/119a_1.jpg
Gratulujemy i czekamy na emisję w Internecie spotu szkoleniowego

KOMISARZ ALEX - VIII SEZON

Oto nasz młodzież – Sara i Jacek, którzy wzięli udział w nagraniu jednego z odcinków serialu. Na planie spisali się świetnie, a przed kamerami czuli jak ryby w wodzie. Gratulacje dla naszych młodych Gwiazd z ATV Film!
Sara- http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/88ww_4.jpg
Jacek- http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/62s_2.jpg

KOMISARZ ALEX - VIII SEZON

Na jutrzejszy plan serialu zostali zaproszeni nasi Uczestnicy z Galerii Twarzy. Pan Edward i Łukasz będą mogli z bliska podpatrywać pracę aktorów i oczywiście dzielnego Alexa. Życzymy powodzenia!
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/95b_3.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/91a_1.jpg

BANK

Już jutro casting do reklamy jednego z banków. Oto, kto będzie reprezentował Galerię Twarzy:
Sebastian: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kgwba_2.jpg
Maciej: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gdmxy_3.jpg
Tomasz: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mdjlk_3.jpg
Bartosz: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vrmbh_4.jpg
Igor: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/yajcd_3.jpg
Marcin: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/aqgbh_4.jpg
Ignacy: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/clkbc_1.jpg
Olaf: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dqrlp_4.jpg
Kuba: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sdapc_3.jpg
Patryk: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wvkcw_4.jpg
Julia: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zkblg_4.jpg
Zuzanna: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tdreq_1.jpg
Anna: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ulaxs_2.jpg
Powodzenia!

„POWIDOKI” REŻ. A. WAJDA

Kręcony między innymi w Łodzi film o ostatnich latach życia Władysława Strzemińskiego wejdzie na ekrany polskich kin 3 marca 2017 roku. Czekamy z wielką niecierpliwością wraz z naszymi statystami z ATV Film. Jednak zanim będziemy podziwiać pracę na wielkim ekranie, zapraszamy by obejrzeć ten materiał: https://www.youtube.com/watch?v=WOWuiWSvOoY

KOMISARZ ALEX - VIII SEZON

Od trzech tygodni Centrum Filmowe ATV Film ma przyjemność pracować przy powstawaniu VIII sezonu serialu „Komisarz Alex”. Oto nasi statyści, którzy już pojawili się na planie:
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/106a_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/39s_4.jpg
Gratulujemy i czekamy na kolejne osoby.

SMYK

Amelia, Szymon i Wiktoria tak bardzo się spodobali podczas castingu, że zostali zaproszeni przez reżysera w tym tygodniu na dogrywkę. Są już po spotkaniu, więc z niecierpliwością czekamy na ostateczne wyniki.
Oto nasi młodzi Podopieczni, którzy zachwycili:
Amelka: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xppla_2.jpg
Szymon: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wsrpc_3.jpg
Wiktoria: http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/swhza_2.jpg

REKLAMA ALKOHOLU

Mamy również swoją przedstawicielkę z ATV Film podczas dzisiejszego castingu do reklamy jednego z alkoholi. Pani Beata dziś na pewno postara się jak najlepiej zaprezentować. Oczywiście ostateczną decyzję podejmie reżyser, ale trzymajmy mocno kciuki.
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/143a_1.jpg

TABLETKI PRZECIWBÓLOWE

Dziś swoich sił w castingu spróbują Uczestniczki Galerii Twarzy. Na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedziało kilka Pań, oto one:
Pani Marta http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/luggt_4.jpg
Pani Sylwia http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp667_3.jpg
Pani Marta http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hjlkn_1.jpg
Pani Iwona http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp618_1.jpg
Pani Katarzyna http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp674_1.jpg
Pani Agnieszka http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp615_4.jpg

WSPÓŁPRACA! - DOŁĄCZ DO NAS - PODEJMIJ CIEKAWĄ PRACĘ

ATV Group – Centrum Filmowe ATV Film poszukuje e do współpracy na zasadzie franczyzy ,lub kierownika grup castingowych osobę do pozyskiwania na zasadzie direct search ciekawych wizerunków dzieci,młodzieży,dorosłych jak również statystów ,epizodystów ,aktorów do naszych katalogów Galeria Twarzy, Big Production oraz pod produkcje filmowe i TV.
Podpisując współpracę nie ponosisz żadnych kosztów. Gwarantujemy wysokie zarobki zależne od zaangażowania .
Oferujemy:
- możliwość rozwoju i szkoleń ,
- stałą współpracę,
- wysokie zarobki,
- prowadzenie prostego profilu działalności.
Wymagania:
- pełna dyspozycyjność,
- uczciwość,
- zaangażowanie,
- samodzielność,
- otworzenie własnej działalności gospodarczej, lub zatrudnienie na stanowisku kierownika gr. castingowej,
- samochód,
- znajomość branży sprzedażowej,
- swobody w kontaktach interpersonalnych (direct serach,F2F)
Kontakt bezpośredni A. Jerzy Dworczyk 605400250, prosimy o wysłanie CV na adres: galeria@atvfilm.pl .

ROLA „ GRZESIEK” – SERIAL MEDYCZNY

Cieszymy się, że rodzice potwierdzili obecność naszych Uczestników z Galerii Twarzy na castingu. Chłopcy powalczą jutro o jedną z głównych ról. Teraz na pewno pilnie uczą się wcale niełatwego tekstu. Mamy nadzieję, że świetnie sobie poradzą, bo oczekiwania Pani reżyser są bardzo duże. Trzymajmy kciuki, aby nie pokonała ich trema i żeby jak najlepiej zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie.
Oto, kto jutro zmierzy się z zadaniem:
Janek http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ltzcp_4.jpg
Antek http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phstd_1.jpg
Piotrek http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wuyce_3.jpg
Marcel http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/njfjf_3.jpg
Mikołaj http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wxpzk_3.jpg
Oskar http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/byafe_4.jpg
Michał http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wehtl_3.jpg
Kacper http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rmace_4.jpg
Miłosz http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cnuab_1.jpg
Kamil http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/luhzs_2.jpg
Mieszko http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tmkfu_3.jpg
Maciej http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zpqgg_2.jpg
Adam http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/skffj_3.jpg

WUNSCHINDER – SERIAL NIEMIECKI

Tym razem pochwalimy panem Łukaszem z Galerii Twarzy, który podczas nagrywania kolejnego odcinka serialu produkcji niemieckiej otrzymał propozycję epizodu. Wcielił się w role mundurowego podczas scen kręconych na łódzkim lotnisku. Przyznajemy, że Pan Łukasz w mundurze świetnie się prezentował i profesjonalnie pracował na planie.
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/95b_3.jpg

WUNSCHINDER – SERIAL NIEMIECKI

Gratulacje dla Pani Nurany i Jej córeczki Liliany. Obie nasze Uczestniczki z ATV Film wzięły udział w nagraniach do powstającego serialu produkcji niemieckiej. Pani Nurana tak bardzo się spodobała, że na planie dostała propozycję nie tylko statystowania, ale epizodu sprzedawczyni na lotnisku. Mała Lilianaka również świetnie poradziła sobie w pracy na planie. Mamy nadzieję, że niebawem zadzwonimy do nich z kolejną ciekawą propozycją.
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp661_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qgqxl_2.jpg

LIDL

Serdeczne gratulacje dla naszej Uczestniczki z ATV Film, która wygrała casting na podstawie portfolio. Dzięki temu Zwyciężczyni udała się na wycieczkę do innego województwa i zagrała w spocie szkoleniowym dla pracowników firmy. Bardzo się cieszymy, ponieważ Pani Beata zadzwoniła do nas z podziękowaniami i z nadzieją na dalsze propozycje.
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/13pp_1.jpg

FILM O GETCIE WARSZAWSKIM – DOROŚLI

Dziś przyszedł czas, aby zaprezentować naszych Statystów i Epizodystów, którzy wspaniale pracowali na planie amerykańskiej fabuły.
Wszystkich serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za współpracę. Do zobaczenia na kolejnych planach!
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/362w_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/119a_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp553_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/315w_3.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/100a_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/105a_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/145pz_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/22b_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/64s_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/507ppp_3.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/185w_1.jpg
SuViBox

SuViBox

Specjalna oferta cenowa na hasło: CASTING
5 posiłków dziennie, 7 dni w cenie 6!
Dostawa GRATIS!
Dlaczego warto spróbować SuViBox?
Ponad 400 niepowtarzalnych, całodziennych MENU wykorzystujących potrawy KUCHNI ŚWIATOWYCH, między innymi Francuskiej, Włoskiej, Azjatyckiej ale również Polskiej -tradycyjnej kuchni w zdrowym wydaniu.
Świeżość i różnorodność wykorzystywanych produktów oraz ziół Codzienne dostawy świeżych mięs oraz pysznych warzyw od lokalnych producentów
Jedyny w POLSCE Catering Sous Vide
zamówienia: 786 209 409
www.suvibox.pl

FILM O GETCIE WARSZAWSKIM – DZIECI

Z wielką dumą przedstawiamy naszych najmłodszych Podopiecznych Galerii Twarzy, którzy wzięli udział, jako statyści, a nawet epizodyści do najnowszej produkcji amerykańskiej o getcie warszawskim. Dziękujemy również Rodzicom, którzy zaangażowani przywozili dzieci na plany zdjęciowe z zakątków całej Polski. Mamy nadzieję, że dla wszystkich dzieci pozostanie to niezapomnianym przeżyciem na długo.
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nkltp_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cwxrl_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=lxkjg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wysjc_3.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hyzje_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vwpmj_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rmkns_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rmace_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/72k_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/njnfd_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/phrue_3.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gahwf_1.jpg
HOTEL CHOPIN

HOTEL CHOPIN

KUŹNIA SMAKÓW

KUŹNIA SMAKÓW

HOTEL – SESJA ZDJĘCIOWA

Oto nasi Przedstawiciele z Galerii Twarzy, których zdjęcia zobaczy dziś Zleceniodawca i wybierze jedną kobietę i jednego mężczyznę. Wybrani Szczęśliwcy będą reklamować jeden z hoteli w Trójmieście.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/134w_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/172sw_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/507ppp_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/530ppp_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mankm_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp524_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp525_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp526_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp537_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp538_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp539_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tsscd_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tsypk_4.jpg

MUSICAL - KAROL

Szanowni Państwo!
Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń aktorów-wokalistów na castingi do musicalu "Karol" - pierwszego polskiego musicalu o życiu Jana Pawła II. Premiera musicalu, z udziałem m.in. Anny Wyszkoni oraz Piotra i Wojciecha Cugowskich, odbędzie się 25 lutego 2017 roku w TAURON Arenie Kraków. Obecnie poszukujemy odtwórców kilku głównych ról w spektaklu, w tym m.in. roli dziecięcego i nastoletniego Karola Wojtyły.
Castingi do musicalu "Karol" odbędą się w dniach 11-12 maja 2016 roku w Krakowie (TAURON Arena Kraków, Akademia Ignatianum). Serdecznie zapraszamy do udziału w castingach osoby utalentowane wokalnie i aktorsko, w tym w szczególności dzieci. Będziemy też zobowiązani za upowszechnienie informacji o castingu wśród potencjalnych zainteresowanych, w szczególności w grupie wiekowej 8-13 lat. Szczegółowe informacje na temat castingów, zasad udziału oraz musicalu "Karol" dostępne są na stronie: http://www.musical-karol.pl/strona-5

„BIKINI BLUE” – OSTATNI DZIEŃ W ŁODZI

Na ostatni dzień zdjęciowy kręcony w Łodzi został zaproszony przez reżysera nasz Statysta z Galerii Twarzy:
Pan Jacek zagrał mężczyznę z wózkiem:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/62pp_3.jpg
Gratulujemy wygrania castingu wizerunkowego!

TYLKO W-WA - SERIAL

Na 12.04 (wtorek) do nowego serialu poszukujemy eleganckich statystów i statystek w wieku 25 - 55 lat. Zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem, info o wieku, zdjeciem i tel. kontaktowym prosimy przesyłać na agencjasceneria@op.pl
Prosimy o przemyślane zgłoszenia.

„BIKINI BLUE”REŻ. J. MARSZEWSKI - DZIEŃ TRZECI

Uczestnicy z Galerii Twarzy zdecydowanie spodobali się reżyserowi nowego powstającego filmu.
Pani Agata zagrała chorą wynoszoną z karetki:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/80a_1.jpg
Sanitariuszem został Pan Jakub:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_1.jpg
Mamy nadzieję, że była to niezapomniana przygoda dla naszych Statystów.

„BIKINI BLUE”REŻ. J. MARSZEWSKI - DZIEŃ DRUGI

I kolejny dzień zdjęciowy do historycznego dramatu z Uczestnikami z Galerii Twarzy. Dziś statystuje najmłodsza Gwiazda, która została wybrana przez reżysera. Przedstawiamy naszą Julię:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/28a_2.jpg
W rolę pielęgniarek wcieli się Pani Halinka i Pani Izabela:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/64s_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/315w_2.jpg
Sanitariuszem został Paweł:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/2aa_4.jpg

„BIKINI BLUE”REŻ. J. MARSZEWSKI - DZIEŃ PIERWSZY

Za dwa dni statyści z Galerii Twarzy rozpoczną pracę i mamy nadzieję niezapomnianą przygodę na planie filmu „ Bikini Blue”. Oto osoby wybrane przez reżysera z naszego katalogu na pierwszy dzień zdjęciowy:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/48pp_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/154w_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/348w_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/91a_3.jpg
A jako małżeństwo filmowe, zostali połączeni: Pani Marika i Pan Włodzimierz:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/22b_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/412w_3.jpg
Gratulujemy Wybranym spośród wielu zgłoszeń!
Więcej o filmie:
http://www.zebrafilm.pl/aktualnosci/385-bikini-blue-dofinansowanie-pisf

TELEDYSK ZESPOŁU PROND

Wczoraj prezentowaliśmy Państwu kadry z teledysku, gdzie nasi Uczestnicy ATV Film pięknie się prezentują. Dziś całe dzieło, nad którym pracowało wiele zaangażowanych osób. Oto efekty pracy z naszą Panią Hanią i Panem Sławomirem.
https://www.youtube.com/watch?v=AEYbyOuAwrE&feature=player_embedded

CHOCOLATE

Pierwszy etap castingu do reklamy pysznych łakoci dla dzieci za nami. Na podstawie portfolio i zgłoszeń rodziców reżyser miał przyjemność na żywo zobaczyć nasze Dzieciaczki z Centrum Filmowego ATV Film. Oto one:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lngwa_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ahljq_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpbsj_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/snwlj_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wpsjj_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/usart_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/419w_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dcdrx_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpkwa_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bptwn_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/djecr_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gvswc_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sxlwp_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bplnm_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lmdvy_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hdspf_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dkgtd_1.jpg

BANK

Serdeczne gratulujemy Panu Andrzejowi, który pokonał liczną konkurencję na etapie castingu wizerunkowego. Dzięki temu nasz Uczestnik z Galerii Twarzy już jutro od wczesnych godzin porannych będzie pracował na planie spotu reklamowego.
To już nie pierwsza wygrana Pana Andrzeja, tym bardziej gratulujemy sukcesów !
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/216sw_4.jpg

FARBY

Zanim nasi Uczestnicy zaczną weekend, jeszcze dzielnie pracują reprezentując ATV Film na castingu.
Oto dzieci, których rodzice potwierdzili obecność:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qxhsp_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dkgtd_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vexbu_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/thvac_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gsrgl_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/130pp_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zquqm_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xhduj_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qrmat_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nyhkg_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bdkgs_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hhsyk_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hdeap_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jshfu_1.jpg
GALERIA RUMIA

GALERIASŁUPSK

GALERIA RUMIA
DOŁĄCZ DO NAS
GALERIA SŁUPSK

GALERIASŁUPSK

GALERIA SŁUPSK
DOŁĄCZ DO NAS

INTERMARCHE

Chłopcy z Galerii Twarzy, którzy dzielnie dziś reprezentują nas na castingu:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fenag_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dkgtd_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qrmat_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpdme_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pucqg_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bexsy_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dctfx_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zcqqk_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bdahc_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kehnq_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hdeap_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nfhyt_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qxhsp_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zquqm_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ndqnf_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nfybc_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mteda_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vddyl_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kehnq_3.jpg
I dziewczynki:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sxlwp_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ymkmb_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/95pp_1.jpg
GALERIA ASKANA

GALERIAASKANA

GALERIA ASKANA
DOŁĄCZ DO NAS

HISTORIA ROJA

W uroczystej premierze filmu "Historia Roja" Jerzego Zalewskiego, która odbyła się w poniedziałek wieczorem w warszawskiej Kinotece, udział wzięli aktorzy, politycy, celebryci i nasi statyści https://www.youtube.com/watch?v=_irB8S0QAQw

TELEFONIA KOMÓRKOWA

Nasza 17- letnia młodzież też doczekała się chwili, gdzie może się zaprezentować i akurat w tym castingu wykazać się wysportowaną sylwetką i umiejętnością pływania oraz skakania do basenu.
Oto nasi Sportowcy z ATV Film, którzy dziś i jutro będą się prezentować przed reżyserem:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/9s_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1s_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nlagj_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vupbj_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lyjbq_1.jpg

REKLAMA AKCJI WPŁATY 1 % PODATKU

Dziś nasze Maleństwa od 3- 6 miesięcy biorą udział w castingu do kampanii, która ma zachęcać do wpłaty swojego 1 % podatku na rodziny adopcyjne. Uważamy, że cel szczytny, więc tym bardziej cieszymy się, że mamy w projekcie swój udział.
Oto nasze Gwiazdy z Galerii Twarzy:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zjtxq_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cywsl_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/brmrd_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qnrjz_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/neztt_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/5a_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qemag_4.jpg

PLATFORMA CYFROWA

Dziś dzieci w wieku 4-5, 8 i 14 lat stają odważnie przed reżyserem castingowym do reklamy platformy cyfrowej. Przedstawiamy naszych dzielnych Uczestników:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/prscx_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qrmat_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dcdxa_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nwccv_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cnywm_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bmmhd_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vrqrs_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fkdtz_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nlczt_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qukhs_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ukayp_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ggkkg_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gnnxd_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/spbcl_4.jpg

MILLENNIUM

Mamy również swoich przedstawicieli z Galerii Twarzy w castingu z branży finansowej. Tutaj siły połączyły dzieci i osoby dorosłe. Oto nasi Reprezentanci:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mlxry_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/8s_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/218w_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nwccv_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/enzxw_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ukayp_1.jpg

ŻYWIEC KIDS ZDRÓJ

Oto dzieci z Galerii Twarzy w przedziale wiekowym 7-12, które dziś próbują swoich umiejętności aktorskich w castingu:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fenag_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vnqet_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xegbu_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bjtlb_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dcnpk_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/axjdy_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jyumx_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ybqkx_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mgesh_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nvxkb_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/byxyh_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fuxyx_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jlwcc_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mxnyn_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qkpez_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mwxqn_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qrmat_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kkpwl_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hdeap_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pevga_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gwvah_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nwccv_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/uswkx_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ukayp_1.jpg

SZKŁA KONTAKTOWE

Nasze dwie Przedstawicielki, które potwierdziły nam swoją obecność i dziś walczą o rolę w reklamie.
Pani Halino i Pani Angeliko trzymamy kciuki
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/64s_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mlxry_2.jpg

AKCESORIA DLA DZIECI

Przeszukiwaliśmy nasze zasoby, by wybrać i zaprosić naszych najmłodszych Uczestników - casting AKCESORIA DLA DZIECI . Od godziny dzieciaczki od 8-20 miesięcy starają się o główną rolę w niebawem mającej powstać reklamie dla Maluszków.
Oto nasi Przedstawiciele:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fatlk_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/yzeuu_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/uxlbl_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/svfre_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rqkyc_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xwddf_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpzkz_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wvpcz_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ccrka_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lfltm_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cumqy_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mshlb_3.jpg
GALERIA SIERADZKA

GALERIA SIERADZKA

GALERIA SIERADZKA
DOŁĄCZ DO NAS
Nowoczesne centrum handlowe dla mieszkańców Sieradza i regionu.

GALERIA PRZYMORZE

Galeria Przymorze to rodzinne centrum handlowe. Można tu zrobić zakupy, skorzystać z punktów usługowych i gastronomicznych, dzieci mogą pobawić się Bajkowym Labiryncie a dorośli odpocząć przy Vertical Garden - ścinie zieleni zaprojektowanej przez znanego francuskiego artystę Patricka Blanca. W jej otoczeniu odwiedzający galerię mogą poczuć się nie tylko jak w zwykłym centrum handlowym lecz jak w miejscu gdzie zakupy i przyroda wzajemnie się przenikają.
Do zobaczenie w Galerii Przymorze
GALERIA - DĘBICKA
DOŁĄCZ DO NAS

PARYŻ

Weekend okazał się pracowity, ponieważ dotarła do nas świetna wiadomość prosto z Francji! Nasz Podopieczny Cezary (bpfgl) pokonał liczną konkurencję i już jutro stanie przed reżyserem, by wykazać się umiejętnościami aktorskimi i pracą z teksem. Cezary jest w wybranej czwórce spośród wszystkich kandydatów. Mamy nadzieję, że przesłany tekst świetnie opanował i jutro da z siebie wszystko, zapewniając sobie niezwykłą szansę wyjazdu na Węgry i zagranie ważnej roli we francuskiej produkcji.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpfgl_2.jpg

OPERATOR

Od ponad dwóch godzin trwa casting do reklamy jednej z sieci komórkowej. Cieszymy się, że Galerię Twarzy reprezentują zaproszone przez nas dzieci. Dziękujemy za zaangażowanie naszym odważnym Uczestnikom i oczywiście rodzicom za potwierdzenie udziału i pomoc w zorganizowaniu przybycia. Oto nasi Przedstawiciele:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jvtbu_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/adpmr_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vymvq_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/byxyh_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hdypu_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/akdao_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vurfp_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gojad_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hygme_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fxdbm_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/jsftv_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lbtzk_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nutse_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qrmat_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sypme_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sykga_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kkpwl_1.jpg
GALERIA DĘBICKAGALERIA - DĘBICKA
DOŁĄCZ DO NAS

TABLETKI NA PIĘKNE WŁOSY

Serdeczne gratulacje dla naszych dwóch Pań z Galerii Twarzy, które przykuły uwagę reżyserki. Pani Izabela i Pani Marta bardzo się spodobały na podstawie zdjęć. Nasz telefon okazał się dla nich miłym zaskoczeniem. Czekamy na ostateczne decyzje produkcji i oczywiście kibicujemy naszym Uczestniczkom:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/330w_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp638_2.jpg
GALERIA KAMIENNAGALERIA KAMIENNA
DOŁĄCZ DO NAS

SERIAL O EUGENIUSZU BODO

Odliczamy dni, by obejrzeć pierwszy odcinek serialu o Eugeniuszu Bodo. Już niebawem będziemy mogli podziwiać efekty pracy również Centrum Filmowego ATV i setek naszych statystów i epizodystów. Serial jest nam wyjątkowo bliski, gdyż będzie przedstawiał losy przedwojennego artysty estradowego pochodzącego z Łodzi.
Zachęcamy do obejrzenia materiału:
https://www.youtube.com/watch?v=tzPdpN64NpQ&sns=fb

SŁODYCZE

Oto nasi dzielni młodzi Uczestnicy, którzy wczoraj stanęli przed reżyserką castingu i próbowali swoich aktorskich umiejętności.
Gratulujemy odwagi, czekamy na wyniki, a Rodzicom dziękujemy za współpracę.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bbcgz_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/agteb_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qrmat_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tyxya_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/lebqw_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zvyfp_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tbelv_3.jpg

TELEDYSK

Świetna informacja! Nasza Pani Hania z Galerii Twarzy wygrała casting wizerunkowy i dzięki temu już jutro weźmie udział w zleceniu. Mamy nadzieje, że jutrzejsza przygoda, podczas której wcieli się w rolę Mamy bohatera teledysku będzie niezapomniana. Gratulacje Pani Hanno!
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/362w_4.jpg

FILM SZKOLENIOWY – MĘŻCZYŹNI

Do spotu szkoleniowego zaproponowaliśmy również wizerunki naszych Panów z Galerii Twarzy. Klient jest w trakcie zapoznawania się z portfolio naszych Uczestników. Który z nich ma szansę stać się częścią nowo powstającego spotu? Zapraszamy do obejrzenia naszych Kandydatów:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/62pp_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/145pz_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/218w_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/236z_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/302ppp_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/412w_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/506ppp_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/625ppp_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cjmmr_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fncgh_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hkbzs_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nlacy_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pacsg_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp529_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp570_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp602_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp605_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tpjsh_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tpzrs_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/udjfh_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/usrmg_1.jpg

FILM SZKOLENIOWY – KOBIETY CZ. II

Oto II część zdjęć naszych Pań z Galerii Twarzy, których portfolio wysłaliśmy do reżysera castingowego. On na ich podstawie zadecyduje, która z Pań weźmie udział w nagrywaniu filmu szkoleniowego.
Nasze Przedstawicielki:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/buama_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/klwwz_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp540_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp547_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp571_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp583_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp590_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp601_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp615_3.jpg

FILM SZKOLENIOWY

Dziś zwrócił się do nas Klient z prośbą o zaproponowanie wizerunków do mającego niebawem powstać filmu szkoleniowego z branży logistycznej. Oto I część zdjęć naszych Pań, które są Uczestniczkami Galerii Twarzy. Mamy nadzieję, że nasz Zleceniodawca będzie tak samo nimi zachwycony, jak my.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1vl_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/13pp_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/22b_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/71s_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/120w_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/181w_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/343ww_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/505ppp_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/509ppp_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/563ppp_4.jpg

PARYŻ – WYBRANI DO II ETAPU

Kolejni chłopcy z Galerii Twarzy zostali zauważeni spośród setek nadesłanych zdjęć do reżysera castingowego. Zachęcamy do obejrzenia portfolio chłopców, którzy już pokonali liczną konkurencję i dostali szansę zaprezentowania się bezpośrednio przed produkcją nowo powstającego filmu produkcji francuskiej.
Trzymamy kciuki za wszystkich chłopaków:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/arxbz_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gubme_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nxqjf_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/peedj_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wvazt_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ulcln_1.jpg

TEATRALNE WYZWANIE

Z prośbą o pomoc zwrócił się do nas jeden z łódzkich teatrów. Na prośbę reżysera nowo powstającego spektaklu wysłaliśmy portfolio naszych uczestniczek, które spełniały kryteria wiekowe i wizerunkowe. Dziś otrzymaliśmy informację o wstępnie wybranych siedmiu dziewczynkach, które zaprosiliśmy do II etapu castingu w teatrze.
Gratulujemy:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/74pp_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/91pp_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bwzsn_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kawfb_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kawsb_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tlnnk_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ublkc_1.jpg

PARYŻ – PIERWSZE WYNIKI

Koniec tygodnia przyniósł bardzo dobre wiadomości. Spośród setek przejrzanych zdjęć przez reżysera castingowego do nowo powstającego filmu produkcji francuskiej bardzo mocnymi kandydatami okazali się Uczestnicy Galerii Twarzy. Zaskoczyliśmy dziś miłym telefonem rodziców naszych Podopiecznych, którzy już jutro i w poniedziałek wezmą udział w II etapie castingu. Trzymajmy kciuki, by nasi odważni młodzi aktorzy dali z siebie wszystko na spotkaniu z produkcją.
Przeszli do II etapu:
Kuba: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ndbnm_4.jpg
Mateusz: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xpqkz_2.jpg
Hubert: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zvggn_4.jpg
Michał: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vujac_1.jpg
Cezary: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpfgl_2.jpg
Karol: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nnppk_3.jpg
Alan: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hqxys_1.jpg
Filip: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fubry_1.jpg

„EXCENTRYCY” W REŻ. JANUSZA MAJEWSKIEGO

Uczestnicy, którzy współpracują z Galerią Twarzy mieli okazję podpatrywać na żywo działania ekipy realizującej film, który możemy oglądać już na ekranach kin. Dla większości osób jednak praca aktorów, operatorów, czy charakteryzatorów jest owiana tajemnicą. Jak powstawali „ Excentrycy”?
Zachęcamy Państwa do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=0oJRNoht2-Q

„EXCENTRYCY” W REŻ. JANUSZA MAJEWSKIEGO

Doczekaliśmy się premiery filmu z udziałem naszych statystów i epizodystów. Zachęcamy, by w jeden z zimowych wieczorów wybrać się do kina. Fabuła przedstawia historię jazzmana, w którego postać wciela się Maciej Struhr. W filmie jesteśmy świadkami rodzącego się gorącego uczucia, które łączy głównego bohatera i Modeste, którą gra Natalia Rybicka. Ich życie staje się niczym spełnienie hollywoodzkich marzeń. Czy w tym wirze życia ich uczucie okaże się prawdziwe?
Na zachętę do obejrzenia – przedstawiamy teledysk:
https://www.youtube.com/watch?v=44h7l5lTCc0
HOTEL FENIXHOTEL FENIX
DOŁĄCZ DO NAS

SESJA ZDJĘCIOWA - BRANŻA FINANSOWA

Dziś do naszego Zleceniodawcy związanego z branżą finansową wysłaliśmy portfolio naszych Uczestników. Mamy nadzieję, że do wybranych już Pań, którymi ostatnio się chwaliliśmy dołączą i Panowie z Galerii Twarzy. Życzymy powodzenia Panom: Krzysztofowi, Przemysławowi oraz Sławomirowi.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cllxk_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fvndc_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/nlacy_3.jpg

SESJA ZDJĘCIOWA - BRANŻA FINANSOWA

Pierwsze dobre wiadomości w Nowym Roku! Szczęście już uśmiechnęło się do naszych Pań: Ewy i Joanny.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/314w_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp568_3.jpg
Obie Uczestniczki zostały wybrane do sesji zdjęciowej dla klienta z branży finansowej, która odbędzie się pod koniec stycznia we Wrocławiu.
NOWY ROK 2016
ŻYCZENIA BOŻE NARODZENIE
MODOMODO
MODO Domy Mody to unikalny, pierwszy w Polsce butikowy koncept modowego centrum zakupowego. MODO Domy Mody to nowa koncepcja sprzedaży, która polega na utworzeniu jednego miejsca dla 350 butików. MODO Domy Mody zrzesza projektantów, producentów, importerów i stylistów, którzy tworzą rynek modowy. MODO Domy Mody to także zupełnie nowy koncept aranżacji powierzchni handlowej. W MODO wprowadzamy strefy fashion, Strefy wyznaczają potrzeby dlatego klienci od razu odnajdą miejsca, które ich interesują, nie tracąc czasu i zapału po drodze.
GALERIA GNIEZNOGALERIA - GNIEZNO
DOŁĄCZ DO NAS

NIEZAPOMNIANE DNI PRACY - SERIAL O EUGENIUSZU BODO

https://www.youtube.com/watch?v=I0kvVg8OoaE
Małymi kroczkami zbliża się koniec roku. Galerii Twarzy również udziela się klimat próby podsumowań swoich działań. Dziś zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiego reportażu z planu serialu o Eugeniuszu Bodo. To były dla nas niezapomniane dni pracy na planie zdjęciowym, gdzie wraz z naszymi Statystami (ponad 300 osób!) przenieśliśmy się w lata 20-ste i 30-ste. Całej ekipie, a przede wszystkim naszym niezawodnym Statystom i Epizodystą bardzo dziękujemy!

RADIO Z NA PLANIE FILMU O MARII CURIE

https://www.youtube.com/watch?v=Ct46DpyZO90
Oczekując na premierę filmu, postanowiliśmy zabrać Państwa w świat naszych wspomnień. Reportaż z planu zdjęciowego, do którego ATV Film zapewniło kilkuset statystów jest dla nas bardzo miłym przypomnieniem sobie naszej pracy oraz oczywiście dzielnych Statystów i Epizodystów. Na prezentowanym materiale dostrzegamy mnóstwo znajomych twarzy, z którymi mieliśmy przyjemność spędzać długie godziny na planach zdjęciowych. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy!

MUSIC WAR AND LOVE - CHŁOPCY

Dziś czas na pochwalenie się naszymi Uczestnikami z Galerii Twarzy, którzy dzielnie pracowali na planie filmu, którego reżyserką jest znana Martha Coolidge. Dziękujemy Wam i oczywiście Rodzicom za współpracę. Liczymy na kolejne spotkania przy innych projektach. Zdjęcia naszych młodych Aktorów:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gvgxh_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/393pz_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/317w_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/72k_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/235w_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fnegu_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tfunv_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/17k_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/klzqm_4.jpg

MUSIC WAR AND LOVE – DZIEWCZYNKI

Pozdrawiamy serdecznie ekipę filmu „Music War and Love”, która cały czas intensywnie pracuje nad powstawaniem kolejnych pięknych kadrów w Krakowie, które będziemy mogli podziwiać w niedalekiej przyszłości na ekranie kin. A tymczasem wspominamy niezapomnianą przygodę naszych najmłodszych statystów, którzy wzięli udział w październikowych zdjęciach w Łodzi. Poznajcie nasze młode Gwiazdy z Galerii Twarzy:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/adtcr_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/10pp_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/88ww_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fnwem_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pojnm_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vnqkl_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/1693po_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/tpylr_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/adpzl_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fhskv_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/100pu_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/njlrl_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/kbtxe_3.jpg
GRUDZIEŃ PEŁEN ŚWIATECZNYCH WYDARZEŃ

GRUDZIEŃ PEŁEN ŚWIATECZNYCH WYDARZEŃ

MIKOŁAJOWE SZALEŃSTWA
5 - 6 grudnia, godz. 14:00
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na niesamowite spotkanie ze Świętym Mikołajem. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele fantastycznych i różnorodnych atrakcji, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie.
Zorganizujemy warsztaty dekorowania pierniczków oraz muffinek – przy użyciu gęstego lukru oraz kolorowych pisaków spożywczych i innych dodatków dzieci będą tworzyć jedyne w swoim rodzaju słodkie ozdoby, które później zostaną zapakowane i przekazane dzieciom by mogły je wziąć ze sobą do domu. Zaprosimy dzieci także na warsztaty artystyczne, podczas których będą tworzyć autorskie świąteczne obrazki na bazie materiałów z filcu i naklejek piankowych oraz ozdoby świąteczne w postaci drewnianych dzwonków, choinek, mikołajków itp.
Będziemy też śpiewać kolędy i piosenki świąteczne wspólnie z przedszkolakami oraz uczniami szkoły muzycznej. Stworzymy specjalną strefę dla najmłodszych, gdzie znajdzie się basenik z piłeczkami, gigantyczne klocki oraz dmuchane zabawki.
Starsze dzieci będą mogły wziąć udział w „bitwie na śnieżki” oraz zagrać w interaktywne gry zimowe na X-boxie. Kolejną atrakcją będzie mikołajowe studio fotograficzne, gdzie klienci będą mogli wykonać wesołe zdjęcie ze świątecznymi rekwizytami. Zdjęcia te będą na miejscu drukowane i wręczane klientom na pamiątkę wizyty w Galerii.
W tym wesołym dniu nie może zabraknąć malowania buziek, wspólnych zdjęć ze Świętym Mikołajem oraz uwielbianej przez wszystkich waty cukrowej i popcornu.
ŚWIATECZNY BIEG MIKOŁAJÓW
6 grudnia, godz. 18:30
Nieco starszych przyjaciół Mikołaja zaprosimy w dniu 6 grudnia do wzięcia udziału biegu dookoła Galerii Sanowa. Zgłosić do niego może się każdy. Jedynym warunkiem udziału jest odpowiedni strój, oczywiście mikołajowy. Pierwsze 250 osób, które zapisze się na bieg otrzyma czapkę mikołajową Galerii Sanowa oraz słodkości. Start biegu o godzinie 18:00 przed wejściem głównym go centrum. Nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestników biegu. Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin biegu dostępny jest na stronie organizatora biegu, tj. www.przemyskiklubbiegacza.pl.
ŚWIĄTECZNE PAKOWANIE PREZENTÓW
14 – 24 grudnia
W dniach od 14 do 24 grudnia 2015r. zapakujemy prezenty naszych klientów. Każdy kto zrobi zakupy w dniach od 1 do 24 grudnia 2014r. na kwotę min. 50 zł, po okazaniu paragonu hostessie, będzie miał szansę na zapakowanie swoich zakupów w formie prezentu świątecznego.
WIELKI POWRÓT ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
23 grudnia, godz. 15:00
W dniu 23 grudnia dodatkowo zaprosimy dzieci na „Wielki powrót Świętego Mikołaja” – od godziny 15:00 w specjalnie przygotowanej strefie dzieci spędzą miło czas ze Świętym Mikołajem, podczas gdy rodzice będą mogli robić zakupy. Będzie śpiewanie kolęd, tańce, wspólne zdjęcia oraz kącik plastyczny, gdzie dzieci przygotują ozdoby choinkowe oraz kartki świąteczne.

"„DZIKIE RÓŻE” REŻ. A.JADOWSKA

Film "Dzikie róże" to opowieść o kobiecie, która decyduje się na oddanie po porodzie swojego trzeciego dziecka do adopcji. Główna bohaterka próbuje ukryć swój plan przed mężem, który przebywa za granicą. U podstaw pomysłu na film tkwią, jak mówi sama reżyserka jej rozważania i przemyślenia o istocie macierzyństwa. Centrum Filmowe ATV Film miało swój duży wkład przy realizacji zdjęć poprzez zapewnienie statystów oraz epizodystów, którzy idealnie odgrywali powierzane im role.
Dziękujemy za współpracę Pani Teresie, Aleksandrze oraz Panu Bogdanowi.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/238sw_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/400w_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/145pz_4.jpg

"Hiszpanka" - projekcja i spotkanie z twórcami!

W najbliższy czwartek, 26 listopada, o godz. 19:00, w Kinie Szkoły Filmowej w Łodzi odbędzie się projekcja filmu „Hiszpanka” i spotkanie z reżyserem Łukaszem Barczykiem i autorką zdjęć do filmu - Kariną Kleszczewską PSC. Wstęp na seans i spotkanie - bezpłatny.

"POWIODKI" W REŻ. A.WAJDY - KOBIETY

Wtorek to doskonały dzień na pochwalenie się naszymi uroczymi Paniami, które dzięki współpracy z Galerią Twarzy mogły wziąć udział w zdjęciach do najnowszego filmu w reż. A.Wajdy „Powidoki”. Serdecznie gratulujemy!
Pani Henryka: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/271sw_3.jpg
Pani Izabela: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/308sw_3.jpg
Pani Izabela: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/315w_1.jpg
Pani Marta: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/72pp_3.jpg
Pani Hanna: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/362w_4.jpg
Pani Halina: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/64s_2.jpg
Pani Jolanta: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/185w_4.jpg
Pani Marika: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/22b_1.jpg
Pani Aleksandra: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/400w_4.jpg

"POWIODKI" W REŻ. A.WAJDY - DZIECI

Na dobry początek tygodnia warto pochwalić się sukcesem Galerii Twarzy i naszych Podopiecznych, którzy dzięki Centrum Filmowemu ATV Film zaczęli przygodę przed kamerą z reżyserem i aktorami z najwyższej półki polskiego kina.
Oto nasze Dzieci, które miały okazję zagrać w najnowszym filmie w reż. A.Wajdy „Powidoki”, który będzie opowiadał o malarzu i teoretyku sztuki Władysławie Strzemińskim, liderze międzywojennej awangardy plastycznej.
Oto nasi dzielni Aktorzy:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fnyzc_4.jpg http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fnyzc_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/393pz_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/yfmxk_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/71pp_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gvgxh_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/njfer_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bwzsn_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/fjxtp_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/trhlh_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ublkc_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cldsa_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/88ww_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/njlrl_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/0216e_4.jpg
Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy!

KOPRODUKCJA POLSKO-CZESKA

Dziś chwalimy się najmłodszymi chłopcami z Galerii Twarzy, których portfolio znalazło się u reżysera castingowego na biurku
Znajdujecie tam swoje Pociechy?
Czekamy z niecierpliwością, czy któryś z naszych Podopiecznych będzie miał szansę na swoje pierwsze kroki przed kamerą.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/9pp_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/20pp_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/90pp_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/342w_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ywanr_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/58pp_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/sckep_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/udszk_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/udyhg_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/utzca_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/znebf_4.jpg

KOPRODUKCJA POLSKO-CZESKA

Już niebawem nasi Najmłodsi będą mieli okazję zaistnieć na ekranie wielkiego kina. Na przełomie Nowego Roku w różnych częściach naszego kraju, będą realizowane zdjęcia do filmu koprodukcji polsko-czeskiej.
Wierzymy, że nasze Pociechy się spodobają. Dziś prezentujemy dziewczynki, których portfolio zostało wysłane do reżysera castingowego:
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/3pp_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/57pp_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/122w_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/189w_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/eaupb_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ebqva_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hyecr_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qmrbc_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/34pp_3.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gkkhv_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/utkwy_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gkbmh_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hwanl_4.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/pmmjk_2.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/upmtx_3.jpg

"MUSIC, WAR & LOVE"

My też zapraszamy
Rozmowa o filmie z pisarką i tłumaczką Bożenną Intrator, współautorką scenariusza i współproducentką obrazu "Muzyka, wojna i miłość".
***
Na audycję "Dosłownie kultura" w poniedziałek (2.11) o godz. 17.15 zaprasza Joanna Sławińska.
https://www.polskieradio.pl/7/4017/Artykul/1538822,Milosc-i-muzyka-w-ogarnietej-wojna-Lodzi

POWIDOKI - A. WAJDA

Jeżeli ktoś z Was ma ochotę postatystować w najnowszym filmie A. Wajdy "Powidoki", to zapraszam do kontaktu 534012730. Szukamy: - Osób od 16 roku życia, górnej granicy nie ma - Panie i Panowie tylko naturalny kolor włosów, w przypadku mężczyzn tylko i wyłącznie klasyczne fryzury (bez wygolonych boków.) - Dyspozycyjność na chwilę we wtorek lub środę na przymiarkę kostiumu oraz cały dzień w najbliższy czwartek.

POWIDOKI - A. WAJDA

Dziś rozpoczynają się łódzkie zdjęcia do nowej produkcji w reżyserii Andrzeja Wajdy - „Powidoki”. Filmowcy - pracując w różnych lokalizacjach miasta, m.in. Muzeum Sztuki - spędzą w Łodzi dziewięć dni. Nasi uzytkownicy współpracują na planie.
Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/8993856,andrzej-wajda-kreci-w-lodzi-film,id,t.html?cookie=1

"MUSIC, WAR & LOVE"

Do końca października jestesmy jeszcze w Łodzi , W Krakowie trwają przygotowania:
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,19049482,film-w-lodzi-trwaja-zdjecia-do-amerykanskiej-produkcji.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Lodz_Wyborcza

"MUSIC, WAR & LOVE"

W Łodzi powstaje amerykański film wojenny z naszymi statystami:
http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/w-lodzi-powstaje-amerykanski-film-wojenny-zdjecia,3532787,artgal,t,id,tm.html

DARMOWA PORADA PRAWNA

Jak miło rozpoczynać nowy tydzień prezentacją sukcesów Uczestników Galerii Twarzy! Z dumą przedstawiamy spot z udziałem miedzy innymi naszej Pani Hanny (362w), która tak doskonale wczuła się w swoją rolę, że nie sposób obojętnie przejść obok tak ważnego problemu poruszonego w kampanii.
https://www.youtube.com/watch?v=sd8gfZnVIUo

URSUS

Reżyser projektu okazał się bardzo wymagajacy. Po długo trwającym castingu, oglądaniu setek zdjęć i portfolio naszych Podopiecznych mamy Zwyciężczynię! Nasza Hania zauroczyła twórców reklamy i już jutro zdobędzie pierwsze doświadczenie na planie zdjęciowym.Trzymajmy więc mocno kciuki, by nie była to tylko praca ale przede wszystkim świetna przygoda po drugiej stronie kamery.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cnzta_2.jpg

ZAKUPY

Tym razem liczymy na Panów z Galerii Twarzy, którzy potwierdzili nam swoją obecność na dzisiejszym i jutrzejszym castingu do reklamy jednej z sieci hipermarketów. Oto Uczestnicy ATV FILM, którzy przyjadą z różnych zakątków Polski, by spróbować swoich sił w castingu w Warszawie. Oto nasi odważni Panowie:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/95b_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ajqqz_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hkbzs_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/swrla_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rckeu_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/159ppp_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/100w_1.jpg

PYTANIE NA ŚNIADANIE

Centrum Filmowe ATV Film - Galeria Twarzy w samym sercu wydarzeń!
Tuż przed ostatnim weekendem gościliśmy na antenie TVP2 w programie „Pytanie na śniadanie”. Nasz kolega z pracy, a zarazem dyrektor odpowiedzialny za obsadę reklam, filmów i seriali oraz pozyskiwanie zleceń, Aleksander Calski w krótkim reportażu przybliżył pracę statystów i powiedział, jak łatwo można zostać uczestnikiem każdego planu. Wie, co mówi, bo sam od tego zaczynał.
Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, koniecznie obejrzyjcie: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/21412706/jak-zostac-statysta-w-serialu-m-jak-milosc
źródło: http://pytanienasniadanie.tvp.pl

ARCHITEKTURA MASZYN

Casting cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Otrzymujemy wiele zgłoszeń. Każde z nich jest przedstawiane reżyserowi zajmującemu się tym przedsięwzięciem.
Oto osoby dorosłe z Galerii Twarzy, które wywarły pozytywne wrażenie w pierwszym etapie na podstawie swojego portfolio:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp551_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp554_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250ppp_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/560ppp_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/562ppp_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp543_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp544_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp545_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp548_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp552_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp555_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp557_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp558_4.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp559_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zszls_3.jpg
Z wybranymi Uczestnikami będziemy się kontaktować telefonicznie.
POWODZENIA!

DZIECIĘCY ŚWIAT

Reżyser przeglądając naszą bazę wizerunkową dzieci był zachwycony ich urokiem osobistym i umiejętnością zabawy przed aparatem. Spośród wszystkich naszych młodych modeli wybrał następujące dzieci, które otrzymały od niego zaproszenie na bezpośredni casting:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/239w_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpgsk_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpgyl_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bptrb_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bptyz_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpwbw_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpwhl_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dcjtr_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/gojad_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hchxm_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/mrctu_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/qnqyx_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/shutd_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/wlrxz_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/xpugc_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/zpzub_1.jpg

TYSKIE

Już jest!!! Oto reklama z udziałem naszych Statystów. Mamy nadzieję, że efekty są zadowalające? Jeszcze raz dziękujemy Uczestnikom Galerii Twarzy za udział w nagrywaniu nowego spotu.
https://www.youtube.com/watch?v=V3_vU41jTLs

MEDYCYNA

Oto nasi dzielni Panowie z Galerii Twarzy, którzy potwierdzili nam swoją obecność na castingu do reklamy jednego z leków. Życzymy powodzenia Panu Marcinowi oraz Andrzejowi:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rckeu_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/216sw_4.jpg

PIWO TYSKIE

Współpraca z Galerią Twarzy zaowocowała dla wybranych osób z naszego katalogu fajną przygodą - możliwością wzięcia udziału w reklamie jednego z najbardziej znanych browarów w charakterze statysty. Plan zdjęciowy nie należał do łatwych, ale Pani Ania, Aleksandra oraz Pan Paweł dzielnie pracowali, aby efekt końcowy, który już niebawem zobaczymy w telewizji był jak najlepszy. Dziękujemy za współpracę:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250aal_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/400w_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/2aa_3.jpg

BANK

Nowy tydzień przynosi Uczestnikom Galerii Twarzy nowe możliwości i wyzwania. W jutrzejszym castingu do reklamy banku swój udział potwierdziły nam dwie Panie:
Pani Ilona: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/134w_3.jpg
Pani Joanna: http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dlmuw_1.jpg
Życzymy powodzenia!

NABIAŁ

Sukcesy naszych małych podopiecznych z Galerii Twarzy w tym tygodniu nas zdumiewają! Właśnie otrzymaliśmy informację od Pani reżyser o Idze (bpzjl), która razem z Jakubem (235w-którym już się chwaliliśmy) wyjeżdżają w weekend na przygotowanie do reklamy. Tam poznają tajniki, jak będzie wyglądała ich praca i będą mieli okazję poznać zwierzaki, z którymi wystąpią w spocie reklamowym. Nie możemy się doczekać efektu ich pracy!
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/bpzjl_3.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/235w_2.jpg
MIELNO

MIELNO

Rewita Wojskowy Dom Wypoczynkowy Unieście położony jest na mierzei w odległości zaledwie 250 m od Bałtyku, w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Na rozległym, 9-hektarowym, zalesionym terenie ośrodka znajdują się ciekawe tereny spacerowe i rekreacyjne oraz parking strzeżony. Rewita Wojskowy Dom Wypoczynkowy Unieście posiada bezpośredni dostęp do jeziora Jamno z własną przystanią żeglarską i wypożyczalnią sprzętu pływającego oraz sportowo-rekreacyjnego. Teren ośrodka jest ogrodzony i bezpieczny, co szczególnie cenią sobie wypoczywające u nas rodziny z dziećmi.
www.wdwuniescie.pl

MARKET BUDOWLANY

Kończący się tydzień może przynieść ATV Film dobre wieści. Dziś o rolę w reklamie marketu budowlanego ubiegają się nasze urocze Uczestniczki Galerii Twarzy. Kibicujemy mocno Pani Agnieszce, Justynie oraz Pani Jolancie.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/259w_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/alfjp_2.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/185w_3.jpg

NABIAŁ

Dzieci z Galerii Twarzy zdobywają serca reżyserów castingowych! Jakub (235w) został wybrany spośród setek innych dzieci i walczy dziś dzielnie podczas dogrywki o rolę w reklamie dla marki Turek. Wysyłamy Mu dużo pozytywnej energii i czekamy na wyniki Oto nasz Jakub:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=235w+

KULINARIA

Nasza Uczestniczka Galerii Twarzy - Julia (dcdrx) już jutro weźmie udział w spotkaniu z reżyserem, na którym mamy nadzieję zapadnie decyzja, że zagra w reklamie jednej z największej marek przypraw.
Życzymy powodzenia i już dziś gratulujemy dotarcia do ostatecznego etapu castingu oraz pokonania licznej konkurencji, która ubiegała się o tę rolę. Przedstawiamy z dumą naszą Julię:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/dcdrx_2.jpg

MUSIC WAR LOVE

Casting do filmu MUSIC WAR LOVE! *czekamy na Wasze zgłoszenia* Za każdy dzień na planie wypłacane jest odpowiednie wynagrodzenie. Wielka produkcja rodem z USA zawita w progi Łodzi już we wrześniu i zabawi tu na dłużej. W pierwszej kolejności będziemy poszukiwać DZIECI – chłopców i dziewcząt, w wieku 11-18 lat, które potrafią grać na instrumentach: skrzypcach, trąbce, wiolonczeli, klarnecie, gitarze, flecie oraz DZIECI w wieku 8-18 lat – zdolnych aktorsko, Z ŁODZI I OKOLIC. Pierwszy casting już w najbliższy piątek - 31 lipca w Łodzi. Wyślij zgłoszenie na adres filmwojenny.casting@gmail.com - imię, nazwisko, wiek, wzrost, waga, numer telefonu, 2 aktualne zdjęcia twarzy i sylwetki (koniecznie na jednolitym tle, bez okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy), miasto zamieszkania oraz instrument i osiągnięcia (w przypadku dzieci uzdolnionych muzycznie) LUB umiejętności i ewentualne doświadczenie (w przypadku dzieci uzdolnionych aktorsko). Proszę też o podanie odpowiednich tytułów maili: - MUZYKA [instrument] lub EPIZOD .

ELEGANCKA KOBIETA

Spośród Pań, które ostatnio zaprezentowaliśmy do projektu, dwie z nich przeszły do ostatecznego etapu. Pani Aneta i Katarzyna z Galerii Twarzy bardzo się spodobały i czekają na ostateczną decyzję, na który dzień zostaną zaproszone do Warszawy na nagranie reklamy. Serdecznie gratulujemy!
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/267s_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/8w_1.jpg

ELEGANCKA KOBIETA

Ten tydzień jest wyjątkowo dobry dla Centrum Filmowego ATV Film. Kolejne panie urzekły reżyserkę swoim wizerunkiem i zdjęciami, które znajdują się w naszym katalogu - Galeria Twarzy. Oto nasze Panie, które mają ogromną szansę na udział w filmie reklamowym już w przyszłym tygodniu w Warszawie:
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/8w_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/utdyz_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/448ppp_3.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/518ppp_1.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/532ppp_3.jpg
MIELNO

Centrum Promocji i Informacji Turystycznej Gminy Mielno

MIELNO
DOŁĄCZ DO NAS

ELEGANCKA KOBBIETA

Codziennie odbieramy pozytywne telefony i maile z informacjami o wyborze naszych Użytkowników z Galerii Twarzy do kolejnych projektów. Bardzo się cieszymy! Dziś jeden z naszych Klientów do swojego filmu reklamowego wskazał kilka Pań z naszej bazy, którymi jest zainteresowany. Trzymajmy mocno kciuki, by któraś z Pań ostatecznie zwyciężyła i już w przyszłym tygodniu brała udział w nagraniu w Warszawie.
Gratulacje już teraz dla Pani Anny, Katarzyny, Doroty, Anety i Julii. http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/250aal_1.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/ppp545_2.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/600ppp_1.jpg
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/267s_1.jpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/rdugf_2.jpg

ZAGRALI NA PLANIE SERIALU O EUGENIUSZU BODO

Wszystkim naszym Użytkownikom z dumą prezentujemy Uczestników Galerii Twarzy, którzy spodobali się reżyserowi na podstawie zdjęć i dzięki temu mieli szansę na przeżycie wspaniałej przygody na planie serialu o Eugeniuszu Bodo. Cieszymy się, że w projekcie wzięły udział zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe z naszego katalogu. Centrum Filmowe ATV Film dziękuję za współpracę produkcji serialu jak i oczywiście Statystom, bez których nie byłby możliwy plan. Zobaczcie, kto dzięki współpracy z nami przeżył niezapomniane chwile wraz z głównymi bohaterami serialu:
Dorośli:
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/185w_3.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/145pz_1.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/232sw_3.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/400w_4.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/216sw_1.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/64s_1.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/22b_3.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/62pp_4.jpg
młodzież:
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/njmyw_4.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/325e_1.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/48pp_2.jpg
dzieci:
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/132w_1.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/trdbu_4.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/cnptd_2.jpg http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/adpzl_4.jpg

PRZYPRAWY

Nowy tydzień zaczął się bardzo pozytywnie! Nasza Uczestniczka Oliwia ( 55pp) wygrała casting wizerunkowy i już w najbliższą środę będzie pracowała na planie reklamy przypraw. Serdecznie gratulujemy Oliwii, a Rodzicom dziękujemy za aktywność w zgłaszaniu córki, uczestniczenie w castingach i współpracę.
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=55pp+

SERIAL O EUGENIUSZU BODO

"Bodo" zakończył juz łódzki etap realizacji zdjęć, ale produkcja wciąż jest w toku. Na onecie zamieszczono kilka ciekawych zdjęć prezentujących bohaterów filmu. Zobaczcie.
http://film.onet.pl/bodo-zdjecia-z-planu-jednej-z-najwiekszych-produkcji-tvp/e114rk
SERIAL O EUGENIUSZU BODO

SERIAL O EUGENIUSZU BODO

Serial Bodo ma szansę stać się hitem TVP 1. W obsadzie serialu o Eugeniuszu Bodo młode pokolenie aktorskich gwiazd a wśród nich Patricia Kazadi. Data premiery serialu nie została jeszcze zdradzona. Na razie wiadomo jedynie tyle, że pierwsze odcinki Jedynka zamierza pokazać widzom w ramach swojej wiosennej ramówki na 2016 rok. Już mówi się, że Bodo może okazać się prawdziwym hitem. Będzie to dla nas wycieczka do okresu międzywojennego, kiedy to artysta cieszył się największa popularnością. Kochały go kobiety a mężczyźni podziwiali. Centrum Filmowe ATV Film ma również swój duży wkład w powstanie tego serialu, poprzez zapewnienie setek statystów i epizodystów podczas zdjęć nagrywanych w Łodzi. Dziękujemy całej produkcji serialu oraz oczywiście naszym licznym Uczestnikom za wspólną przygodę i pracę.

SERIAL O EUGENIUSZU BODO

W Łodzi gości ekipa najnowszego serialu o wielkim przedwojennym aktorze Eugeniuszu Bodo.
13-odcinkowy serial produkuje TVP. Eugeniusza Bodo – w różnych etapach życia – grają Antoni Królikowski i łódzki aktor Tomasz Schuchardt oprócz nich nasi statyści:-)
EUGENIUSZ BODO

MARIA CURIE - FILM Z PLANU ZDJĘCIOWEGO

Dziś krótki filmik z planu zdjęciowego obrazu o Marii Skłodowskiej-Curie. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą - w Łodzi powstaje film o życiu noblistki. Zdjęcia kręcone są m.in. we wnętrzach Pałacu Izraela Poznańskiego.
https://www.youtube.com/watch?t=30&v=Ndp3eQBTsms

MARIA CURIE Z NASZYMI STATYSTAMI - DZIEŃ OTWARTY

Dzisiaj w Muzeum Miasta Łodzi odbył się dzień otwarty na planie filmu pt "Marie Curie" w reż. Marie Noëlle. Gośćmi konferencji była pani reżyser, odtwórczyni roli tytułowej Karolina Gruszka, Izabela Kuna, Samuel Finzi, autor zdjęć – Michał Englert, odpowiedzialny za charakteryzację Waldemar Pokromski, polski producent filmu – Mikołaj Pokromski oraz Wiceprezydent Miasta Łodzi Krzysztof Piątkowski.
Zdjęcia:
http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35136,18134198.html?i=2

PROJEKT FILMOWY OLEŚNICA

Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy, reżyserka Anna Jadowska przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu. To „Dzikie róże”, do których zdjęcia będą powstawały pod Oleśnicą.
W związku z tym szukamy:
ludzi w różnym wieku z Wrocławia ( okolice Wrocławia również) oraz dzieci w wieku komunijnym i nastolatków.
więcej:
http://olesnica.naszemiasto.pl/artykul/jadowska-kreci-dzikie-roze-i-szuka-odtworcow-rol-w-olesnicy,3337449,artgal,t,id,tm.html
GALARDIA

GALARDIA

GALERDIA
DOŁĄCZ DO NAS

SERIAL O EUGENIUSZU BODO

Casting do filmu ! *czekamy na wasze zgłoszenia* Poszukujemy chłopców w wieku 12-15 lat - pochodzenia arabskiego, tureckiego, afrykańskiego, itd. - do statystowania w serialu o Eugeniuszu Bodo. Za każdy dzień na planie wypłacane jest odpowiednie wynagrodzenie. TYLKO ŁÓDŹ I OKOLICE KONIECZNA DYSPOZYCYJNOŚĆ - 18 czerwca (cały dzień) Zgłoszenia - imię, nazwisko, wiek, wzrost, numer telefonu oraz aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki na jednolitym tle - proszę przesyłać do 14 czerwca (niedziela) na castingfilm.lodz@gmail.com lub proszę o kontakt telefoniczny 793 923 593.

MARIA CURIE - RUSZYŁY ZDJĘCIA! - NASI UCZESTNICY W POGOTOWIU

W 2016 roku do kin trafi międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki – Marii Skłodowskiej-Curie.W roli tytułowej Karolina Gruszka. http://www.sfp.org.pl/wydarzenia,5,21285,1111,1,Maria-Curie-ruszyly-zdjecia.html
EUGENIUSZ BODO JUŻ JUTRO

EUGENIUSZ BODO JUŻ JUTRO

Casting do serialu o Eugeniuszu Bodo już jutro ! Tygodnie naszych przygotowań, by obsadzić naszych niezawodnych Statystów z Galerii Twarzy w najnowszej produkcji TVP.

TELEDYSK FRIDAY FLASH

Doczekaliśmy się ! Teledysk zespołu Friday Flash z udziałem Statystów z Centrum Filmowego ATV Film .Dziękujemy za współpracę. Zapraszamy do słuchania i oczywiście oglądania:
https://www.youtube.com/watch?v=NKKM8SgmDVI

MAXIMA - MODELS

ZAPRASZAMY na ostatni casting półfinałowy do konkursów Foto Models Poland 2015 i Queen of Poland 2015 w dniu 31.V.2015 w Hotelu JM HOTEL ul. Grzybowska 45 Warszawa. Półfinał odbędzie się między godziną 12 a 18.Kandydatki do konkursu muszą mieć ukończone 16 lat i nie przekraczać 28 lat (bez względu na stan cywilny). Prezentacja kandydatek odbędzie się w kostiumach kąpielowych i sukienkach koktajlowych (własnych). Istnieje możliwość noclegu w HOTELU JM z soboty na niedzielę za pokój koszt 175 zł na hasło: maxima.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE
MAXIMA-MODELS

PRODUKCJA TVP1 O EUGENIUSZU BODO - WIDZIMY SIĘ W SOBOTĘ Z DOROSŁYMI

Nie tylko dzieci z Galerii Twarzy zmierzą się na sobotnim castingu, by otrzymać rolę na planie serialu o Eugeniuszu Bodo. Prezentujemy również naszych dorosłych, którzy potwierdzili swój udział podczas spotkania:
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=325e+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=400w+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=250aal+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=5b
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=22b+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=362w+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=48pp
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=2aa+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=216sw+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=145pz+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=362sw
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=njmyw
Wierzymy, że nasi Uczestnicy się spodobają i już w czerwcu rozpoczną swoją przygodę na planie.
Powodzenia!

PRODUKCJA TVP1 O EUGENIUSZU BODO - WIDZIMY SIĘ W SOBOTĘ Z DZIEĆMI

Już niebawem przywitamy w Łodzi ekipę serialu o Eugeniuszu Bodo. Centrum Filmowe ATV ma zaszczyt współpracować przy tej produkcji zapewniając licznych statystów.
Z dumą prezentujemy Dzieci z Galerii Twarzy, które na sobotnim castingu będą starały się o możliwość zagrania już w czerwcu na planie serialu. Za wszystkich naszych podopiecznych trzymamy kciuki:
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=132w
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=truab
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=trdbu
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=njwne
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=njkrj
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=86b
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=adpzl
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=juame
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=cnptd
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=tpmrn
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=fnegu
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=fnazw
GIFT SHOW POLAND

GIFT SHOW POLAND

Zapraszamy na targi Gift Show Poland, które odbędą się 22-24 maja w Warszawie. https://www.facebook.com/GiftShowPoland
Więcej informacji znajdziecie na stronie targów: www.giftshow.pl

PRODUKCJA TVP1 O EUGENIUSZU BODO

Pilnie szukamy dzieci wyłącznie z Łodzi :
dziewczynka w wieku 3-5 lat - śliczna, delikatna twarzyczka
dziewczynek i chłopców w wieku 6-10 lat.
Za każdy dzień na planie wypłacana jest wynagrodzenie.
Kontakt wyłącznie telefoniczny - 796500201
GALERIA JEZIORAK

GALERIA JEZIORAK

http://www.galeriajeziorak.com.pl/ DAJ SOBIE SZANSE - DOŁĄCZ DO NAS

M JAK MIŁOŚĆ - 19.05.2015

Na jutrzejszy(WTOREK) plan "M jak milość" poszukiwani statyści w wieku 18 -30 z Warszawy. Zgloszenia ze zdjeciem, nr telefonu i informacją o wieku prosimy przesyłać na adres e-mail:galeria@atvfilm.pl z dopiskiem "M JAK MIŁOŚĆ"

PARYŻ

Dzieci z Galerii Twarzy okazują się bardzo wszechstronnie uzdolnione.
Do castingu „Paryż” reżyser poszukuje za pośrednictwem naszego katalogu dzieci, które są osłuchane z językiem francuskim. Nie musieliśmy długo czekać na zgłoszenia naszych utalentowanych młodych Uczestników.
Trzymamy bardzo mocno kciuki, by się spodobały:
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=bymsz+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=86w+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=kxsca+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=cybdu+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=byzrm+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=byeun+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=dcxrg+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=axfpf+

PRODUKCJA TVP1 O EUGENIUSZU BODO

Ogłosili. Pracujemy! Wielka produkcja TVP1 o Eugeniuszu Bodo http://filmoteka.tvp.pl/20056862/wielka-produkcja-tvp1-o-eugeniuszu-bodo

NIEMOWLAK

Do filmu NOBEL pilnie szukamy niemowlaków do 3 miesiąca życia. Wyłącznie z Łodzi. Dyspozycyjność w pierwszej połowie czerwca .Kontakt telefoniczny pod nr. tel. 796500201

FILM O MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

Powstaje film o Marii Skłodowskiej-Curie - z udziałem naszych statystów http://kultura.newsweek.pl/powstaje-film-o-marii-sklodowskiej-curie-newsweek-pl,artykuly,361018,1.html
FILM O MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

FILM O MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

Dwie ciekawe, historyczne produkcje kostiumowe. Wrażenia niezapomniane.
EXCENTRYCY - NA PLANIE W TORUNIU

EXCENTRYCY - NA PLANIE W TORUNIU

Filmową relacja z planu „Excentryków” już przedstawiliśmy , a teraz zdjęcie z udziałem naszych statystów

M JAK MIŁOŚĆ - 13.05.2015

Na ŚRODOWY plan "M jak milość" poszukiwani statyści w wieku 18 - 35. Osoby wyłącznie z W-wy. Zgloszenia ze zdjeciem, nr telefonu i informacją o wieku na: agencjasceneria@op.pl
FILM HISTORYCZNY

FILM HISTORYCZNY

KIEROWCY Z AUTAMI

ŁÓDŹ - poszukujemy 10 osób (kierowców z autami) na zdjęcia nocne ze środy na czwartek (13/14.05).Zgłoszenia prosimy wysyłać na adre: marketing@atvfilm.pl z dopiskiem: KIEROWCY Z AUTAMI

M JAK MIŁOŚĆ - 07.05.2015

Na czwartkowy wieczorny plan serialu "M jak milość" poszukiwane osoby w wieku 18 - 30 z W-wy. Plan rozpoczyna sie mniej wiecej o 21:30 i potrwa ok. poltorej godziny. Scena imprezy. Chętne osoby proszone sa o przeslanie zgloszenia zawierajacego informacje o wieku, zdjecie oraz nr tel na: agencjasceneria@op.pl

DZIEWCZYNY Z UKRAINY - 07.05.2015

NA czwartkowy plan Dziewczyn z Ukrainy poszukiwane eleganckie Panie wyłącznie z W-wy.Zdjęcia w planie popołudniowo wieczorne.Zgłoszenia prosimy wysyłać na e- maila: joannark@op.pl

M JAK MIŁOŚĆ - 05.05.2015

Na wtorkowy poranny plan "M jak miłość" poszukiwani statyści w wieku 18 - 30. Plan krótki w godzinach 6:20 - 10:30 w centrum. Zgloszenia wraz ze zdjęciem osób wyłącznie z W-wy prosimy wysyłać na adres: galeria@atvfilm.pl z dopiskiem: M JAK MIŁOŚĆ

M JAK MIŁOŚĆ- 30.04.2015

Na czwartkowy plan "M jak miłość" (30.04) poszukiwani statyści w wieku 20 - 45 lat. Plan krótki. Zgłoszenia ze zdjęciem i nr telefonu na: agencjasceneria@op.pl

M JAK MIŁOŚĆ- 27.04.2015

Na poniedziałkowy (27.04) plan "M jak miłość" poszukiwane dziewczyny w wieku 20 - 35. Plan krótki od godz. 14:30 do ok. 19:00. Zgłoszenia ze zdjęciem i nr telefonu na: agencjasceneria@op.pl

EXCENTRYCY - NA PLANIE W TORUNIU

Specjalnie dla naszych Uczestników Galerii Twarzy- filmowa relacja z planu „Excentryków”. Centrum Filmowe ATV Film ma ogromny zaszczyt i przyjemność pracować przy powstawaniu tej ciekawej produkcji. Przy tej okazji dziękujemy naszym Statystom za ich pracę, profesjonalizm i włożenie serca w swoją nie zawsze łatwą pracę.
http://www.youtube.com/watch?v=j1GLiD2bj7A&sns=em

OBÓZ KONCENTRACYJNY

Casting „Obóz koncentracyjny- film” cieszy się dużą popularnością wśród naszych Uczestników. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Mamy też świetną wiadomość dla niektórych z naszych młodych Użytkowników i ich bliskich.
Z wielką radością przedstawiamy wszystkim naszych chłopców, którzy na podstawie zdjęć bardzo spodobali się Pani Reżyser:
Michał:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=brzay
Igor:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=dcyfd
Damian:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=fjyxw
Szymon:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=gnfer
Franciszek:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=hdsbs
Tomasz:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=njctz
Jakub:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=njnjf
Jakub:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=nutzk
Adam:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=pokan
Jakub:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=pozrk
Szymon:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=sdhns
Tomasz:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=trwka
Kajetan:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=tscbn
Robert:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=udmfj
Marek:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=udyny
Dominik:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=zgnuy

HOCHLAND

Mamy świetną wiadomość ! Natan (hynus) wygrał casting i wczoraj zagrał w reklamie marki Hochland. Czekamy z niecierpliwością na reklamę z udziałem Uczestnika Galerii Twarzy. Http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=hynus+
MYŚLECINEK

MYŚLĘCINEK

Dołącz do Galerii Twarzy!Zapraszamy w każdy weekend,wtorek i środę!

CASTING - NAJPOPULARNIEJSZY SPOSÓB REKRUTACJI

Castingi są obecnie najpopularniejszym sposobem rekrutacji aktorów. Drodzy użytkownicy na naszej stronie internetowej www.galeriatwarzy.pl pojawiła się zakładka AKTUALNE CASTINGI.
Wystarczy, że dodasz się do listy castingowej dla odpowiedniego castingu ze strony a sprawdzimy czy możesz brać w nim udział. Na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy e-mailowo. Uczestnictwo w castingu może trochę stresować, tak jak każdy sportowiec denerwuje się przed ważnym meczem.
Dlatego warto starać się przyjść na casting na tyle zrelaksowana na ile to możliwe, pomoże Ci to dostać rolę, o której marzysz.
Dlatego mamy na Ciebie następujące rady, zanim wybierzesz się na casting: Niezależnie, czy jest to casting o rolę w filmie czy na statystę w reklamie, strach zawsze może się pojawić i zrujnować casting.
Ubierz się stosownie do castingu. Nie przychodź wystrojona, chyba, że było to wyraźnie zaznaczone wcześniej. Często firma sama przygotuje dla Ciebie garderobę na czas castingu, jeśli to konieczne. Przyjdź odpowiednio wcześnie! Upewnij się co do miejsca, w którym organizowany jest casting i przyjdź przynajmniej 15 minut wcześniej. Pozwoli Ci to zebrać myśli, skorzystać z toalety, i uspokoić umysł.
Pamiętaj, że osobom po drugiej stronie stołu zależy na znalezieniu osoby, której szukają, tak samo jak i Tobie, aby otrzymać rolę.

ŁÓDŹ - STATYŚCI DO FILMU

Pilnie Poszukiwani: - mężczyźni min. 18 lat + Wszyscy o standardowej lub szczupłej budowie ciała do 170 cm wzrostu Zdjęcia do filmu odbędą się w Łodzi . Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 796500201

M JAK MIŁOŚĆ - 23.04.2015

Na jutrzejszy (czwartek) 23.04.2015 plan "M jak miłość" poszukiwani statyści w wieku 18 - 40. Zgłoszenia z dopiskiem w temacie : WARSZAWA prosimy przesyłać na adres : galeria@atvfilm.pl.

SERIAL TV

Do stałej obsady popularnego serialu poszukujemy niemowlaka (CHŁOPCA) urodzonego w marcu/kwietniu (lub przyszłej mamy w ciąży ze zbliżającym się terminem porodu).

URWISY W DOMU

Większość osób nie lubi poniedziałków... Myślimy jednak ,że nasz Uczestnik i jego Rodzice mają dziś duży powód do uśmiechu :) .
Mama Natana (hynus) otrzymała dziś od nas informację ,że synek już w tym tygodniu zagra w reklamie "Urwisy w domu".
Serdecznie gratulujemy i życzymy jutro miłych przymiarek stroju do reklamy.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=hynus+
WARSZTATY Z KAMERĄ - ŁÓDŹ

WARSZTATY Z KAMERĄ - ŁÓDŹ

ZARYS PROGRAMU
•Zapoznanie się i prezentacja uczestników.
•Omówienie: jak skutecznie prezentować się przed audytorium?
•Jak pracować przed kamerą? Co i jak mówić, czego unikać?
•Jak sobie radzić z tremą?
•Rodzaje castingów. Będziemy się skupiać nad castingami do seriali, filmów i reklam.
•Jak wygląda cały proces castingowy? Jak się przygotowywać do castingów?
•Jakie są oczekiwania agencji, reżyserów i producentów? Jak z nimi dobrze współpracować?
•Przejście przez cały proces castingowy (różne zadania).
Cena kursu: 180 zł. ( 1 dzień )
Grupy maksymalnie 5 osobowe
Termin:24.04.2014 (piątek - godz. 09:00-13:00) Zapisy wyłącznie telefonicznie: Sylwia Klonowska – Tel. 796500201

REKLAMA MYDŁA

Aktualnie mamy przyjemność pracować przy castingu do nowej reklamy mydła zagranicznej firmy. Przedstawicielką Galerii Twarzy jest pani Weronika.
Zachęcamy do obejrzenia jej portfolio:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=353sw+

JAK BYĆ AKTYWNYM UŻYTKOWNIKIEM NASZEGO KATALOGU

Przedstawiamy Państwu jak aktywnie współpracować z naszą firmą:
- Wizerunek przez cały okres współpracy z Galerią Twarzy jest zamieszczony na stornie, z której reżyser castingowy, czy inny Zleceniodawca może przeglądać całą bazę i pod swoje wymagania wybierać poszczególne osoby
- Dla uczestników została specjalnie stworzona aplikacja „dodaj się do listy castingowej” , z której zachęcamy by korzystać. Castingi są aktualizowane, jak tylko otrzymujemy nowy briefing castingowy, wtedy opisujemy kto, w jakim wieku, o jakich cechach jest potrzebny pod kątem danego zlecenia. Jeżeli osoba spełnia wymienione kryteria, dodaje się do listy castingowej.
- Istnieją castingi, o których Państwo mogą nie wiedzieć, że osoba bierze w nich udział, ponieważ są to tzw. Wizerunkowe ( wysyłamy zdjęcia na podstawie jego wymagań ) i to on ( zleceniodawca) na podstawie port folio decyduje, kto bierze udział w danym projekcie.
- Castingi bezpośrednie dotyczą takich, na które chcąc spróbować swoich sił, trzeba się po prostu udać na nie i fizycznie wziąć udział .
Najprostszą drogą do czynnego udziału w proponowanych przez nas projektach jest bycie na bieżąco ze stroną internetową, dodawanie się do listy castingowej, odpowiadanie na maila oraz kontaktowanie się z nami telefonicznie - dział marketingu czyli dział zleceń przecież codziennie realizuje projekty i chętnie Państwa poinformuje jakie one są w danej chwili.
MIASTO 44 - Z UDZIAŁEM NASZYCH STATYSTÓW

MIASTO 44 - Z UDZIAŁEM NASZYCH STATYSTÓW

Nominacja dla Jana Komasy do nagrody Gwarancja Kultury .
Wręczenie nagród będzie transmitowane przez TVP Kultura 25 kwietnia o godzinie 20.00

MAMA Z DZIECKIEM

Mama z dzieckiem poszukiwana do reklamy TV ! Drogie, Mamy, jeśli marzycie o wystąpieniu wraz ze swoją pociechą na dużym ekranie, to mamy dla was znakomitą okazję . Poszukujemy prawdziwych Mam z małymi dziećmi,. do nowego filmu reklamowego. Zgłoszenia: 796500201

NARODOWOŚCI

Pilnie poszukujemy osób różnej narodowości , mile widziane osoby czarnoskóre , szukamy też osób o urodzie południowej. Zgłoszenia: 796500201

MIŁOŚĆ - SESJA ZDJĘCIOWA

Z ogromną dumą prezentujemy portfolio naszych Uczestników, które przekazaliśmy Pani reżyser. Nasz Zleceniodawca poszukuje do sesji zdjęciowej „ Miłość„ osób powyżej 50 roku życia. Nasze Panie i Panowie mają ogromy potencjał. Trzymamy mocno kciuki!
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=44w+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=490ppp
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=9w+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=485ppp+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=94b
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=lrdxp
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=lrene+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=sjxup+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=255sw+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=232sw+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=61b+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=tpfej+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=193sw+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=tprdy+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=fnuhx+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=nbplf+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=22b+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=fckwt+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=317ppp+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=321ppp+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=307ppp+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=ryfwu+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=36k+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=71s+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=236z+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=362w+
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=145pz

EXCENTRYCY - J. MAJEWSKI

W Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu rozpoczął się casting do filmu Janusza Majewskiego "Excentrycy". Zdjęcia do najnowszej produkcji polskiego reżysera odbywać się będą w Toruniu. https://www.youtube.com/watch?v=-_1w3UN-GEA
TYMOCHOWICZ

TAJNIKI CHARYZMY

TO COŚ - FILM FABULARNY

Kończymy powoli poszukiwania do jednej z głównych ról do nowo powstającego filmu fabularnego. Ekipa filmowa szuka chłopaka w wieku 16- 19 lat, który będzie miał po prostu „ to coś” i swoją osobowością i urodą zauroczy wszystkich.
Oto osoby, które zaproponowaliśmy reżyserowi castingowemu. Liczymy, że nasi Uczestnicy dostaną szansę zaprezentowania się na bezpośrednim spotkaniu.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=27b
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=77w
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=301sw
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=cnkhz
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=cxghb
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=cxgpg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=ewfze
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=hyfru
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=ngdma
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=njksw
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=njsym
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=sjkgn
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=tnrpc
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=tphkf
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=tpmrg
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=ujnmp
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=ujwfn
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=uttkx
EKSCENTRYCY

EKSCENTRYCY

UAKTUALNIENIE KONTAKTÓW

Drodzy użytkownicy! Przy okazji przedświątecznego sprzątania zachęcamy do drobnych porządków w Waszych profilach. Prosimy o aktualizację telefonów kontaktowych oraz adresów e-mailowych przesyłając je na adres: galeria@atvfilm.pl z podaniem firmowego kodu klienta.
ŚWIĘTA WIELKANOCNE

ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy mokrego dyngusa, smacznego jajka i mnóstwo słońca przez cały rok!

AUDYT

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach naszej młodzieży z Galerii Twarzy. Rolę w nowym programie otrzymali:
- Maciej ( byzrm) - http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=byzrm
- Julia ( byazp) - http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=byazp
- Maciej (byndr ) - http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=byndr+
oraz Teodor (cwkxt) - http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=cwkxt+
Serdecznie gratulujemy! Życzymy świetnej przygody na czwartkowym planie.

FRIDAY FLASH

Kolejny sukces naszych Uczestników Galerii Twarzy – tym razem mieli okazję statystować w teledysku. Mocne brzmienia zespołu Friday Flash bardzo się spodobały naszym Użytkownikom. Dzień zdjęciowy trwał do późnych godzin wieczornych, ale nasza Pani Aleksandra ( 400w) oraz Pan Andrzej (216sw ) do końca profesjonalnie pracowali, świetnie się przy tym bawiąc.
Już niebawem ich relacje z planu wraz ze zdjęciami.
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=216sw+
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=400w+

KUBUŚ

Gratulujemy serdecznie naszej Uczestniczce Galerii Twarzy - Magdalenie (juzhm ), która wygrała casting do reklamy soku Kubuś. Z wielką radością i dumą prezentujemy efekty Jej pracy na planie.
Mamy nadzieję, że talent Magdaleny będziemy mogli oglądać jeszcze w niejednym projekcie.
https://www.youtube.com/watch?v=aldmymfcaYE&feature=share

SŁODYCZE

Dobre wiadomości!
Trzymanie kciuków za naszego Uczestnika Adasia (hyjag) przyniosło szczęście.
Dziś przymiarki stroju, a 12 marca nagranie do reklamy słodyczy. Serdecznie gratulujemy pierwszych sukcesów!
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=hyjag

SŁODYCZE

Naszym Dzieciom z Galerii Twarzy zdecydowanie sprzyja szczęście w ostatnich castingach!
Dziś otrzymaliśmy kolejną dobrą informację. Tym razem Ignaś (nbudy ) będzie wieczorem na dogrywce do reklamy słodyczy.
Całe Centrum Filmowe ATV Film trzyma mocno kciuki za naszego Małego Aktora! Czekamy na telefon od produkcji reklamy.
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=nbudy
FOCUSMALL

FOCUSMALL

http://www.focusmall-bydgoszcz.pl/
WARSZTATY AKTORSKIE - WARSZAWA

WARSZTATY AKTORSKIE

MENNESKER BLIVER SPIST, REŻ. E. CLAUSEN

Pojawiła się długo wyczekiwana przez nas premiera filmu „ Mennesker bliver spist „ w reżyserii E.Clausena. Jako Centrum Filmowe ATV Film mieliśmy ogromną radość współtworzyć to bardzo wartościowe dzieło, zapewniając statystów na planie filmowym. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu, aby Państwa zachęcić udostępniamy zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=uYjPmlvVTkE
PROGRAM 8 SMAKÓW EUROPY

PROGRAM 8 SMAKÓW EUROPY

Chcielibyśmy poinformować, że Telewizja TVS rusza z drugą edycją programu kulinarnego pt.: „8 smaków Europy”. Obecnie poszukujemy osób chętnych do wzięcia udziału w castingu do programu. Mile widziane osoby, które lubią nowe wyzwania i chętnie dzielą się swoja kulinarną pasją. Na zgłoszenia czekamy do 15 marca.
Regulamin : http://www.tvs.pl/informacje/regulamin-konkursu-i-audycji-8-smakow-europy.
Zajawka: https://www.youtube.com/watch?v=BRIFAs6Cigw

SŁODYCZE

Nasz uczestnik Galerii Twarzy - Adaś (hyjag ) został wybrany do dogrywki spośród licznej konkurencji dzieci, które brały udział w castingu do reklamy słodyczy. Dziś o 13.00 jeszcze raz zaprezentuje się przed reżyserem. Trzymamy mocno kciuki i liczymy, że energia, otwartość oraz urok osobisty Adama pozwoli mu zagrać w reklamie pysznych łakoci. Powodzenia !

FIRMA ENERGETYCZNA

Najświeższe wiadomości!
Naszym uczestnikiem Wiktorem (gnexk) jest bardzo zainteresowany reżyser castingowy. Dziś po ostatecznej naradzie okaże się, czy chłopiec zagra starszego syna w reklamie firmy energetycznej.
Trzymamy kciuki !
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=gnexk+

KOSMETYKI DO WŁOSÓW

Z dumą prezentujemy nasze Przedstawicielki Galerii Twarzy, których zdjęcia zostały wysłane na casting wizerunkowy do reklamy kosmetyków do włosów.
Pani Agata ( 479ppp) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=479ppp
Pani Jolanta ( hkwec) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=hkwec+
Pani Aneta ( 267s) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=267s+
Pani Barabara (71s) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=71s+
Pani Dagmara ( 448pp) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=448ppp+
Pani Ewa ( 440ppp) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=440ppp+
Pani Katarzyna (8w) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=8w+
Pani Magdalena ( 459ppp) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=459ppp+
oraz Pani Edyta (280ppp ) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=280ppp+
Do piątku będziemy znać odpowiedź, czy któraś z naszych Pań zagra w najnowszym spocie znanej marki kosmetyków. Liczymy na urok naszych Reprezentantek !

ENERIA

Z ostatniej chwili!
Uczestnik Galerii Twarzy - Ksawery ( fcsga) jedzie właśnie z Katowic na dogrywkę do jednej z głównych ról.
Trzymamy kciuki, by podbił Warszawę.

MŁODE TALENTY - FILM FABULARNY

Weekend okazał się bardzo pracowity dla Centrum Filmowego ATV Film. Razem z reżyserem nowo powstającego filmu fabularnego poszukiwaliśmy młodych talentów. Dziękujemy naszym Dzieciom z Galerii Twarzy, które wybrane w pierwszym etapie na podstawie zdjęć, zostały zaproszone na bezpośredni casting przed reżyserem. Nasze Gwiazdy:
Do roli Marty:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=nugfm
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=lrzaz
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=ghfta
Do roli Gabrysi:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=pokjl
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=53b
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=nbpcx
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=fcuze
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=pabmr
Do roli Szymka:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=nupry
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=axcub
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=nudkn
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=kahnd
Do roli Czarka:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=kahnd
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=tkywl
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=brygh

AUDYCJA TELEWIZYJNA

Poprzedni tydzień okazał się wyjątkowo udany dla Uczestników ATV Film. Pani Justyna (13w ) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=13w oraz Pani Martyna (juzg) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=juzlg+ zostali wybrani do wzięcia udziału w nagraniach nowych odcinków audycji telewizyjnej, przy której mamy ogromną przyjemność pracować. Serdecznie gratulujemy wygrania castingu wizerunkowego i dostania się na plan zdjęciowy!
AURA CENTRUM OLSZTYNA

AURA CENTRUM OLSZTYNA

http://www.auracentrum.pl/
KONFERENCJA WELLES

KONFERENCJA WELLES

www.konferencje.ppiu.pl

NOWA KOLEKCJA UBRANEK

Serdeczne gratulacje dla naszych dzieci z Galerii Twarzy! Leon ( hylft) i Hania ( sjezl)) zostali wybrani spośród wszystkich dzieci do sesji zdjęciowej nowej kolekcji ubranek. Już niebawem w Krakowie będą po raz pierwszy pracować na planie reklamowej sesji zdjęciowej. Jesteśmy bardzo dumni z naszych Małych Modeli !

SEJSA FOTO - UBRANKA

To zdecydowanie dobry tydzień dla Maluchów z ATV Film ! Do ostatniego etapu castingu zostały zaproszone dzieci z województwa małopolskiego, gdzie niebawem odbędzie się sesja zdjęciowa do katalogu ubrań. Na tę wyjątkową przygodę przed obiektywem aparatu ogromną szansę mają :
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=cngpl
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=hylft
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=juxya

UZDOLNIONE DZIECI

I kolejna wygrana naszych Podopiecznych Dzieci z Galerii Twarzy ! Dziś nasi Mali Aktorzy pracują od rana na planie nowo powstającego programu. Ich otwartość, śmiałość i uroda przekonały reżysera projektu i mamy nadzieję, że w tej chwili świetnie się dzięki temu bawią !
Z Radością przedstawiamy nasze Małe Gwiazdy :
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=hdxkc+
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=bspfr+
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=hdzme

HISZPANKA

Hiszpanka z naszymi statystami, na ekranach kin ! Jest powód do dumy, jak podaje gazeta wyborcza, i tu cytat "(Film) osiągnął już gigantyczny sukces : jest o nim głośno, jakby dostał Oscara." Bardzo się z tego powodu cieszymy i gratulujemy wszystkim zaangażowany, tak udanego debiutu

UZDOLNIONE DZIECI

Koniec tygodnia przyniósł świetną wiadomość ! Nasza Uczestniczka z Galerii Twarzy - Gabrysia (hdzme) dostała rolę w nowej produkcji , przy której współpracujemy zapewniając statystów, epizodystów i aktorów. Niedługo zdradzimy więcej szczegółów i opublikujemy opinię z planu Gabrysi, która już we wtorek będzie pracowała na planie zdjęciowym. Gratulujemy serdecznie i życzymy świetnej przygody.

KORPORACJA

Kolejne sukcesy naszych Użytkowników !
Tym razem Panie górą !
Na dzisiejszym planie do nowego programu pojawiła się Pani Marta, Pani Emilia oraz Pani Anna. Uczestniczki ATV Film dzięki swoim zdjęciom i castingowi wizerunkowemu wygrały zlecenie i teraz przeżywają świetną przygodę na planie zdjęciowym.
Opinie Pań z planu już wkrótce.
Z dumą prezentujemy nasze Zwyciężczynie:
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=axghy
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=5pp
http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=203sw

SZPITAL - ODWIEDZINY

Jutro weekend, dla wielu czas odpoczynku i relaksu, ale my nie będziemy odpoczywać =) Od jutra zaczynamy współpracę przy dużym projekcie dla jednej ze stacji telewizyjnych. Na plan zdjęciowy został wybrany Pan Damian (hytku ) oraz Pan Krzysztof (400ppp )
Serdecznie gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy naszych Uczestników Galerii Twarzy !

UZDOLNIONE DZIECI

Poszukujemy dzieci do reality show dużej stacji telewizyjnej! Duża stacja telewizyjna poprosiła nas o pomoc w znalezieniu odpowiednich kandydatów do ich nowej produkcji.
Także dzieci Zapowiada się baaardzo pracowity miesiąc dla nas wszystkich, dlatego bądźcie czujni, bo będzie się działo.
Poszukujemy dwójki dzieci - chłopca i dziewczynki w wieku 6-7 lat z doświadczeniem przed kamerą .

HISZPANKA

Już 23.01 będziemy mogli iść do kina na tak długo wyczekiwany film ; „Hiszpnaka”. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że w tak dużej i głośnej produkcji mogliśmy brać czynny udział, zapewniając licznych statystów i epizodystów. Czekamy z wielką niecierpliwością na premierowy pokaz !
https://www.youtube.com/watch?v=g-Rl26uShiQ

KUBUŚ

Na początek dnia mamy świetną wiadomość ! Po licznych castingach, dogrywkach i przymiarkach do reklamy soczku dla dzieci wygrała nasza Uczestniczka z ATV FILM – Magdalena Żelazko ! Dziś czeka Ją niesamowity dzień na planie reklamy. Życzymy owocnej pracy i z wielką niecierpliwością czekamy na filmik reklamowy z Jej udziałem, który już niebawem zaprezentujemy.

MLEKO DLA BOBASÓW

Nasi Mali Użytkownicy zdobywają serca reżyserów castingowych ! Kacperek (67b ) wziął wczoraj udział w zdjęciach do najnowszej reklamy mleka dla bobasów. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że pierwsze sukcesy będą tylko początkiem wspaniałej przygody na planach filmowych i reklamowych

KONKURSY SMS-OWE

Uwaga: od 1 września 2014 zmieniamy numer, na który będzie można wysyłać SMS, aby oddać głos w konkursie TWARZ GALERI MIESIĄCA i NEW FACE. Na początku września zostanie opublikowana wiadomość zawierająca nowe numery. Stawki za wysyłane SMSy nie ulegną zmianie prosimy jednak mieć na uwadze, że stare numery przestaną działać i nie będzie możliwe oddawanie głosu za ich pośrednictwem.

CINNABON - POZNAŃ CITY CENTER

Weekend w Poznaniu będzie pracowity dla naszych Hostess, które będą promowały otwarcie nowego sklepu firmy Cinnabon w Poznań City Center. Przedstawiamy Malwinę, Paulinę oraz Klaudię.
50-lecie - CZTEREJ PANCERNI I PIES

50-lecie - CZTEREJ PANCERNI I PIES

10-11.05 z okazji 50 lat serialu „ Czterej pancerni i pies” odbędzie się we Wrocławiu event „ VI Operacja Zachód”, na którym nie zabraknie wielu atrakcji dla miłośników m.in.: militariów, czy muzyki żołnierskiej. Centrum Filmowe ATV Film weźmie czynny udział w tym ciekawym wydarzeniu zapewniając sobowtórów głównych bohaterów serialu. Wybranym gratulujemy i już nie możemy się doczekać , aż po charakteryzacji staną się na chwilę kimś innym =) Wszystkich serdecznie zapraszamy do przeżycia w tych dniach fajnej przygody!

WSPOMNIENIE LATA W REŻ. A. GRUDZIŃSKIEGO

Przed samymi świętami dotarła do nas wspaniała wiadomość ! Casting do filmu fabularnego" Wspomnienie lata" w reż. A. Guzińskiego wygrała trójka Uczestników Galerii Twarzy. Już w przyszły piątek spotkają się z reżyserem. Gratulujemy Aleksandrze, Jakubowi i Wiktorowi świetnych umiejętności aktorskich !

PRODUKCJA DUŃSKA

Już w czwartek 10 kwietnia 2014r wybrane osoby z Galerii Twarzy będą statystowały w Łodzi na planie filmu fabularnego produkcji duńskiej. Serdecznie gratulujemy ! Zdjęcia z planu już niebawem

PREPARAT WITAMINOWY

Po piątkowych przymiarkach reżyser wybrał dwójkę dzieci z Galerii Twarzy i już dziś w Krakowie trwa nagranie reklamy preparatu witaminowego. Serdecznie gratulujemy Wybranej Dwójce =) Z niecierpliwością czekamy na reklamę z ich udziałem.

PREPARAT WITAMINOWY

Dziś w Krakowie nasi Młodzi Uczestnicy Galerii Twarzy będą na przymiarkach strojów do reklamy preparatu witaminowego. Trzymamy kciuki za całą piątkę i czekamy na ostateczną decyzję, kto z nich już w poniedziałek zagra w reklamie.
DOMÓWKA - TTV

DOMÓWKA - TTV

Dziś publikujemy zdjęcia z projektu, który realizowaliśmy dla telewizji TTV, zapewniając statystów do nagrania czołówki programu kulinarnego "Domówka " emitowanego na tym kanale. Dziękujemy za współpracę Produkcji oraz oczywiście wspaniałym Statystom !
Dziś reżyser zadzwonił z bardzo dobrą informacją : czwórka dzieci z Galerii Twarzy została zakwalifikowana do świątecznej reklamy majonezu. Na castingu w Warszawie konkurencja była ogromna, także tym bardziej gratulujemy i czekamy na ostateczne rozstrzygnięcie.
Już w sobotę tj. 08.02.2014r reżyser castingowy zadecyduje o wyborze dzieci do reklamy Przypraw. Przedstawiamy naszych Uczestników, którym zaproponowaliśmy udział w castingu .Liczymy,że świetnie się zaprezentują i już na Wielkanoc będziemy mogli oglądać reklamę z ich udziałem. Powodzenia ! :)
REKLAMA LODÓW

REKLAMA LODÓW

Trzymanie mocno kciuków za wczorajszy casting do reklamy Lodów może przyniesie sukces ! :) Do ostatecznego etapu zakwalifikowany został przez reżysera jeden z uczestników Galerii Twarzy - Jakub ( zjmea ). Gratulujemy i liczymy na Jakuba ! :)
ENAMORADA

ENAMORADA

Ela Walczak - aktorka, producent i prowadząca warsztaty aktorskie dla ATV Film Zaprasza na swój spektakl muzyczny z udziałem m.in Jose Torresa, Piotra Zelta, Yaremi de las Mercedes Kordos - która współpracowała z Omarą Portuondo - legendą Buena Vista Social Club, Juanem Carlosem Chachevarrią i Katarzyną Moreną Frant
ENAMORADA - premiera Łódź Teatr Rozrywki Lutnia 13 marzec godzina 19 Bilety do nabycia w kasie teatru lub do kupienia on-line na stronie teatru Lutnia
Serdecznie zapraszam
Ela Walczak i ATV Film - Mecenas spektaklu
Komedia muzyczna ENAMORADA, powstała w oparciu o temat seriali brazylijskich Ela -"dziennikarka roku", zostaje zwolniona z radia i to powoduje kryzys w jej małżeństwie z dwudziestopięcioletnim stażem. Oglądanie brazylijskich seriali sprawia, że zaczyna się zachowywać co najmniej dziwnie. Jej marzenia o zastąpieniu Mateusza jej męża hiszpańskim "przystojniaczkiem", powodują chaos w jej małżeństwie. Służąca Marysia zostaje nazwana Carmen a Mateusz liczący się biznesmen, doprowadzony do rozpaczy przeobraża się w Manuela, tylko po to, żeby ratować małżeństwo. Całość przeplatana piosenkami hiszpańskojęzycznymi w wykonaniu Jose Torresa, Yaremi de las Mercedes Kordos, Juana Carlosa Chachavarri Leona i Eli Walczak W spektaklu rolę Mateusza gra Piotr Zelt, Elę- Elżbieta Walczak, Carmen - Katarzyna Morena Frant - wyśmienita tancerka flamenco
Więcej informacji www.facebook.com/the.enamorada

KOMISARZ ALEX - V SEZON

Realizujemy cały czas zdjęcia do V sezonu Komisarza Aleksa. W ostatnio nagrywanych odcinkach wzięli udział statyści, epizodyści z naszej bazy Galeria Twarzy. Wybrani wcielali się w role lekarzy, ochroniarzy, policjantów czy podejrzanych. Gratulujemy i zachęcamy, by dołączyć do tego projektu! Wspomnienia i przeżycia niezapomniane !
KOMISARZ ALEX - V SEZON

KOMISARZ ALEX - V SEZON

Nasi statyści na planie Komisarza Aleksa - Sezon 5 :)

LEK NA BAZIE ZIÓŁ

Już jutro w Warszawie odbędzie się casting do reklamy leku ziołowego.Na podstawie pierwszego etapu wizerunkowego, podczas którego reżyser castingowy zapoznawał się z portfolio osób z naszej bazy wyłonił grupę osób, którą zaprosiliśmy już jutro na casting bezpośredni do Warszawy. Trzymamy kciuki i gratulujemy przejścia pierwszego etapu i ogromnej konkurencji !

CZOŁÓWKA PROGRAMU KULINARNEGO TVN

Już jutro w Krakowie w siedzibie TVN od rana rozpoczną się zdjęcia do czołówki jednego z programów kulinarnych. Z bazy Galerii Twarzy zostały wybrane osoby, które wezmą udział w nagraniu jako statyści. Gratulujemy i życzymy udanego planu, a efekty pracy będziemy podziwiać już niedługo ! :)

KOMISARZ ALEX - V SEZON

Przypominamy,że trwają zdjęcia do V sezonu popularnego serialu " Komisarz Aleks", przy którym pracujemy zapewniając statystów, epizodystów. Jeżeli ktoś chciałby postatystować, zobaczyć jak wygląda plan zdjęciowy "od kuchni" , zachęcamy by do nas dołączyć ! Poniżej zdjęcia z ostatniego planu, gdzie nasi statyści założyli mundury i wcielili się w służbę policyjną :)

TEATR JARACZA - ŻYDOWSKIE DZIECI

Bardzo dobrze rozpoczął się tydzień dla Uczestników naszego katalogu ! :) Właśnie dowiedzieliśmy się,że po piątkowym castingu w teatrze zostali wybrani do stałej współpracy : Oliwier, Jakub oraz Barłomiej . Serdecznie gratulujemy i jak tylko chłopcy rozpoczną próby, uchylimy rąbka tajemnicy, by zdradzić w jakim spektaklu będziemy mogli podziwiać ich pierwsze kroki na scenie.

INSTYTUT PSYCHOLOGII

To zdecydowanie był dobry tydzień dla naszych Uczestników Galerii Twarzy ! Dziś znów sukces ! :) Tym razem wybrane zostały wizerunki osób do zlecenia naukowego - instytut psychologii. Serdecznie gratulujemy, bo to właśnie zdjęcia poniżej najbardziej się spodobały :)

TEATR JARACZA - ŻYDOWSKIE DZIECI

Bardzo dobra wiadomość ! Wysłaliśmy zdjęcia chłopców jako propozycje zdjęciowe do stałej współpracy z łódzkim teatrem w powstającym właśnie spektaklu. Wstępnie do II etapu zakwalifikowało się siedmiu z nich.Jutro ostateczny casting w teatrze ! Gratulujemy pierwszych sukcesów i trzymamy kciuki za wszystkich ! Dla dwóch z nich będzie to rozpoczęcie mamy nadzieję wspaniałej przygody na deskach sceny teatru.

MICROSTOK - DZIEWCZYNKI

Przedstawiamy wybrane dziewczynki do II etapu castingu Microstock. Spośród setek nadesłanych zdjęć do reżysera zostały wyłonione nieliczne - tym bardziej gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie kolejnego etapu !

MICROSTOK - CHŁOPCY

Mamy przyjemność poinformować,że do II etapu w castingu Microstock zostali zakwalifikowani przez reżysera na podstawie zdjęć chłopcy z bazy Galerii Twarzy. Gratulujemy sukcesu przejścia przez liczne grono konkurencji i trzymamy mocno kciuki za ostatni etap !
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

ETIUDA - KOLEJKA

Od poniedziałku trwa realizacja etiudy studentów łódzkiej szkoły filmowej, w której bierzemy udział poprzez zapewnienie statystów z naszych katalogów. Gratulujemy wybranym : Pani Irena (36k) oraz Pan Józef (94s). Niebawem pokażemy zdjęcia z planu zdjęciowego i role, w jakie wcielą się wybrani.
DESMOXAN

DESMOXAN

Dziś kolejny sukces naszego użytkownika - Pan Mariusz został wybrany na podstawie zdjęć z portfolio do reklamy Desmoxanu, która będzie się dziś w Hermanowie. Reklama będzie realizowana dla firmy Aflofarm. Gratulujemy Panie Mariuszu ! Powodzenia na jutrzejszym planie :) Zdjęcia z realizacji wkrótce !
ROLA BABCI -ETIUDA STUDENCKA

ROLA BABCI -ETIUDA STUDENCKA

Dziś kolejne miłe zaskoczenie na koniec dnia ! :) Z naszego katalogu Galerii Twarzy została wybrana Pani Halina, która we wtorek zagra w etiudzie studenckiej Studentów Łódzkiej Filmówki rolę Babci ! Pani Halinie serdecznie gratulujemy, tym bardziej że etiuda ma piękne przesłanie - jest to próba ukazania, jak ważne jest zwolnienie w pędzie życia, docenienie tego, co posiadamy... Zdjęcia z planu już niebawem !
MARYNARZ W ŁODZI M. LATAŁŁO

RĄBEK TAJEMNICY - MARYNARZ W ŁODZI M. LATAŁŁO

Pierwsze dwa dni pracy na planie zdjęciowym " Marynarza w Łodzi" za nami. Uchylamy rąbka tajemnnicy i pokażemy wybranych statystów wraz z głównym bohaterem,a jedncześnie reżyserem filmu - Marcinem Latałło. Zachęcamy by zgłosić się i dać sobie szansę na przeżycie przygody na planie zdjęciowym ! :)

MARYNARZ W ŁODZI M. LATAŁŁO

Na poniedziałek poszukujemy statystów z Łodzi do filmu fabularnego- chłopaków w wieku studenckim ciemnoskórych i o urodzie azjatyckiej. Zdjęcia dzienno - nocne. Stawka 120 zł brutto. Info: marketing@atvfilm.pl

EUROBANK

I kolejny spot reklamowy z udziałem osób z naszej bazy. Najnowsza reklama Eurobanku z udziałem Piotra Adamczyka oraz naszych statystów (około 50 osób ) wybranych do zlecenia oraz epizodystów a wśród nich znalazły się osoby dorosłe, które wcieliły się w postaci sędziów liniowych podczas meczu i chłopcy, którzy którym została przypisana rola ball-boya.
Gratulujemy udziału w reklamie ! :) http://www.youtube.com/watch?v=WBdvFWuUPFI
KAMPANIA SPOŁECZNA - SOLIDARNOŚĆ LOKALNA

SOLIDARNOŚĆ LOKALNA

Na weekend nowa,pozytywna dawka sukcesów naszych uczestników. Przedstawiamy Panią Hanię i Pana Wojtka - uczestników naszego katalogu, którzy wzięli udział w spocie reklamowym promującym pozytywne zachowania społeczne, takie jak pomoc ludziom niepełnosprawny,starszym, słabszym. Gratulujemy promowania pozytywnych wartości i przedstawiamy making off z planu zdjęciowego. Dziękujemy za współpracę naszym Aktorom i oczywiście firmie produkcyjnej SMARTLY.

SOLIDARNOŚĆ LOKALNA

Doczekaliśmy się spotu reklamowego z udziałem naszych Epizodystów z Galerii Twarzy, którymi chwaliliśmy się jakiś czas temu. Oto efekty ich pracy, nie tylko piękne ale i dające do myślenia:
http://www.youtube.com/watch?v=jOePNaCqcu0
Gratulujemy raz jeszcze ! :)
Już niedługo będziemy mogli zobaczyć najnowszą reklamę Eurobanku z udziałem Członków naszej Galerii Twarzy. Zaprezentowane osoby wcieliły się na planie reklamowym w role sędziów liniowych. Będziemy próbowli rozpoznać ich w reklamie w nieco innych strojach, niż na co dzień. Gratulujemy Pani Violettcie, Panu Marcinowi, Mirosławowi oraz Krzysztofowi !
KOMISARZ ALEX - IV SEZON

KOMISARZ ALEX - IV SEZON

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć chłopca z Galerii Twarzy, który zachwycił reżysera serialu " Komisarz Aleks". Igor ( lutjd), bo o Nim mowa, to nasz najmłodszy statysta, który mając dopiero 10 misięcy dzielnie pracuje na planie filmowym, wcielając się w rolę filmowego Adasia. Dzielnie daje sobie radę, a praca z psem sprawia Mu wiele uśmiechu i radości. Gratulujemy odwagi i czekamy aż pojawi się na ekranie TVP 1.
MARYNARZ

MARYNARZ

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy o podjętej niedawno współpracy ze znanym reżyserem Marciem Latałło ( Jego znane i nagradzane wyreżyserowane filmy to np: " Druga strona plakatu", "Moja ulica", czy " Ślad"). Od połowy października rozpoczną się zdjęcia w Łodzi do Jego najnowszego projektu " Marynarz w Łodzi". Dostarczając aktorów, epizodytów i statystów mamy nadzieję na dobrą współpracę. Liczymy na Państwa zainteresowanie i chęć pracy na planie. Zapraszamy :)
UROKI WIELKOPOLSKI

UROKI WIELKOPOLSKI

Pan Artur- 166ppb wygrał casting do spotu reklamowego promującego uroki wielkopolski i zachęcający do zapoznania się bliżej z tym województwem. Projekt jest w realizacji, więc z niecierpliwością czekamy na montaż i pokazanie go w mediach i internecie. Gratulujemy Panu Arturowi kolejnej wygranej ( niedawno brał udział w zdjęciach do reklamy z branży motoryzacyjnej) Pan Artur podbija castingi więc z niecierpliwością czekamy na kolejne wygrane !

PIELUSZKI DADA

Dzieci z naszego katalogu – Pola – 107e , oraz Kacper – 5065la wzięły w miniony weekend udział w sesji zdjęciowej, która odbyła się w Warszawie. Nasi najmłodsi pokonali na castingu wielu maluszków, zachwycając reżysera castingowego swoją odwagą, umiejętnością radosnego współpracowania z innymi dziećmi, jak i z dorosłymi. Produktem przez nich reklamowanym będą pieluszki Dada, które posiadają technologię supercore, która sprawia, że pieluszka jest lżejsza i wyjątkowo chłonna. Na pieluszkach są kolorowe rysunki. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym malutkim, ale jakże dzielnym Aktorom ! 
SESJA ŚWINOUJŚCIE

SESJA ŚWINOUJŚCIE

Dziękujemy naszemu Modelowi - Pawłowi za zakończony projekt, który po całorocznej pracy dobiegł końca. Paweł pozował do czterech sesji zdjęciowych, które promują miasto Świnoujście. Były one rozłożone na rok pracy, gdyż sesje zdjęciowe odbywały się każdą porą roku, ukazując piękno miasta i zmieniającą się przyrodę. Mamy nadzieję,że to doświadczenie w pracy przed obiektywem zaowocuje nie tylko pewnością siebie i wiarą w swoje zdolności, ale także kolejnymi propozycjami zarówno ze świata reklamowego jak i filmowego. Dziękujemy za współpracę ! :)
GRZEŚKI

GRZEŚKI

Gratulujemy Michalince ( 915 r ), która wygrała casting do reklamy Grześków - spot pt: " Szczera Mama". Spośród licznej konkurencji, jaka była wśród dzieci na castingu do roli córeczki to właśnie Michalina spodobała się najbardziej i najlepiej poradziła sobie z zadaniem castingowym, które zaważyło na wybraniu właśnie Jej do tej roli. Gratulujemy i czekamy na emisję reklamy oraz oczywiście na dalsze sukcesy ! :)
23.11 dzięki naszym 20 statystom konferencja w Warszawie w hotelu Polonia Palace nabrała wyrazu, oraz ubogaciła to wydarzenie. Nasi statyści w wieku 17- 60 lat, zarówno Panie, jak i Panowie wnieśli dużo różnorodności, pozytywnej energii oraz mogli zaczerpnąć również wielu ciekawych informacji nt: „Potencjału inwestycyjnych śląskich miast „. To już kolejne z takich spotkań. Pierwsze miało miejsce we Wrocławiu. Współpraca z organizatorami z Katowic zaowocuje wkrótce trzecim wspólnym projektem, na który czekamy z niecierpliwością.

HISZPANKA

„ Hiszpanka” - Film, który ma promować Powstanie Wielkopolskie i w którym możemy brać udział, zapewniając w tej wielkiej, międzynarodowej produkcji statystów, oraz epizodystów. Głównym przesłaniem filmu jest, żeby wokół Powstania Wielkopolskiego powstały pozytywne emocje Łukasz Barczyk, reżyser Hiszpanki wcześniej między innymi filmów: „Patrzę na ciebie Marysiu” oraz „Italiani” . Na co dzień jest wykładowcą reżyserii filmu fabularnego na PWSFTviT im. L. Schillera w Łodzi. Łukasz Barczyk przyznaje, że nigdy nie spodziewałby się, że będzie robił film historyczny. I zapewnia, że nie podjął by się tego, gdyby nie temat. To kino odnoszące się i do naszych narodowych cech i historii, ale jednocześnie jakaś wciągająca tajemnicza, historia o ludziach. Hiszpanka ma być gotowa na grudzień 2013 roku, na kolejną rocznice wybuchu Powstania Wielkopolskiego. To wyjątkowy dla nas projekt ze względu na temat i rozmach. Podczas zdjęć realizowanych w Łodzi na przełomie listopada i grudnia zaprosimy na plan około 1100 statystów i epizodystów ! Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak ważnej dla kina produkcji ! Statyści dzięki temu mają wyjątkową możliwość udziału w fabularnym filmie kostiumowym, dzięki czemu mogą wczuć się idealnie w klimat tamtych wyjątkowych dni występując w XIX- wiecznych strojach i fryzurach. Czekamy na efekty tej ciężkiej pracy nas wszystkich !

KOMISARZ ALEX - III SEZON

Po bardzo udanych dwóch sezonach serialu kryminalnego „ Komisarz Aleks” szykuje się wielki powrót do miasta kojarzonego od razu z planem tej produkcji, a mianowicie do Łodzi na III sezon. Filmowcy wrócą do Łodzi już w listopadzie . Wszyscy – zarówno Produkcja, Aktorzy jak i nasi Statyści są zachwyceni miastem, pracą tutaj i często nieznanymi dotąd urokami Łodzi. Od 20 lipca do 19 października Centrum Filmowe ATV Group dało możliwość pracy przy tym serialu ponad 500 statystom i epizodystom , którzy mieli możliwość pracy na planie i przeżycia niezapomnianych wrażeń. Z niecierpliwością czekamy na powrót świata filmowego, a tymczasem możemy co sobota w TVP 1 oglądać trzymające w napięciu kolejne odcinki i zmagania głównych bohaterów.
Centrum Filmowe ATV Film zdominowało ostatni casting dla firmy Nutrica: aż czwórka dzieci w wieku 2 -3 latka z naszej bazy zwyciężyła ! :) Reżyser castingowy zachwycił się naszymi Pociechami, które okazały się być: śliczne, słodkie, radosne z ładnymi ząbkami. Okazało się,że nawet takie Maluszki potrafiły wszystkich zaskoczyć elementarnymi zdolnościami aktorskimi, a ich naturalne zdolności brylowania wśród rówieśników zauroczyły wszystkich. Amelia , Jakub , Jakub oraz Zuzia to nasi Zwycięzcy, którzy z iskierką inteligencji w oczach i nastawieni na dobrą zabawę wezmą udział w nagraniu reklamy już dziś w Warszawie. Gratulujemy :)
Nasze statystki z Wrocławia: 72iib - Agata i 71iw - Dominika dzięki naszemu Centrum Filmowemu ATV Film wzięły udział w konferencji w dniu 21.09.2012r. w Centrum Konferencyjnym we Wrocławiu dotyczącej tematyki pozyskiwania dofinansowań na własne przedsiębiorstwo. Mogły połączyć dzięki temu projektowi dwie pasje : z zakresu statystowania oraz dzięki uczestnictwu w takim szerokim projekcie dowiedzieć się bardzo dużo z zakresu tematyki dofinansowań. Cieszymy się,że nasi Klienci z Wrocławia mogli wziąć udział w tak ciekawym projekcie. To dowodzi tylko,że dzięki naszej firmie Statyści i Epizodyści mają możliwość uczestnictwa w projektach nie tylko reklamowych i filmowych.
LUBELLAMaria( 1401pu ) , to nasza Zwyciężczyni, którą Centrum Filmowe ATV Film zaprosiło na casting do najnowszej reklamy makaronów Lubella. Casting odbył się w Warszawie, a konkurencja była ogromna. Marysia urzekła jednak reżysera castingowego i dzięki temu miała możliwość uczestniczenia w zdjęciach do reklamy. To pierwszy casting Marii i od razu taki sukces ! Mamy nadzieję na kolejne udane castingi i wygrane. Będziemy obserwować z ciekawością rozwój kariery Marysi
2508ga – Julia , to wybrana po warszawskim castingu dziewczynka, którą jako Centrum Filmowe ATV Film zaprosiliśmy , by spróbowała swoich sił i jak się okazało Reżyser castingowy również był zachwycony postawą i urodą Julii. Dzięki temu wzięła Ona udział do niekomercyjnej sesji zdjęciowej z fotografem Nickiem Westem – Autan „Moskitos”. Efektem tej pracy będą zdjęcia, które zostaną zaprezentowane jako praca konkursowa. Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia, które będą efektem pracy zarówno fotografa, jak i naszej małej Modelki – Julii Strzelczyk.
 APETIZERI doczekaliśmy się wyników castingu APETIZER z dn. 07.07.2012r. Przypominamy, że do kampanii reklamowej syropu był poszukiwany - CHŁOPIEC w wieku ok. 6-7 lat ,wyglądający na przedszkolaka ,typ łobuziaka ,rola z tekstem ,sprawny aktorsko . Casting wygrał Piotrek kod klienta 30ppr. GRATULUJEMY.
JANUSZ KORCZAK - DZIECI WSPÓŁCZEŚNIE NICZYJE - 185jfTym razem wygrana naszej uczestniczki z Warszawy - Martyna swojego wizerunku użyczy w bardzo szczytnym celu, a mianowicie w społeczno-artystycznym projekcie pt. „Janusz Korczak - dzieci współcześnie niczyje, który ma na celu zaproszenie ludzi dorosłych do zainteresowania się życiem dzieci, które tak bardzo potrzebują miłości, szacunku i poczucia bezpieczeństwa. To wołanie o dostrzeżenie samotności dziecka w świecie dorosłych, zrozumienie i uszanowanie potrzeb młodego człowieka. To rodzaj sztuki relacyjnej w przestrzeni społecznej, forma protestu wobec wyizolowania dzieci. W tym celu zostanie zrealizowany Visual Art z udziałem aktorów - dzieci, sportretowanych na podobieństwo ich rówieśników z czasów pedagogicznej działalności dr Janusza Korczaka.
Jutro ważny dzień dla naszych Klientów: dla Tomasza ( 6109pa ), Roksany ( 7270pa ), Piotra ( 6343pa ) oraz Oliwii ( 326 pz ). Wszyscy oni jadą jutro do Warszawy na recall, gdzie w drugim etapie, w bardzo wąskim gronie zmierzą się o rolę do najnowszej reklamy platformy cyfrowego Polsatu. Roksana i Oliwia są grupie dziewczynek w wieku 4 – 6 lat, to z ich przedziału wiekowego Reżyser wyłoni tę, która najbardziej spełni Jego wymagania , a mianowicie okaże się spokojną, śliczną i potrafiącą doskonale współpracować dziewczynką. Tomasz i Piotr natomiast powalczą o rolę chłopca, który zagra nowoczesnego, aktywnego, uśmiechniętego i charakterystycznego syna swojego reklamowego Taty. Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników jutrzejszej dogrywki
Castingi wizerunkowe na wiosnę ruszyły na całego, a w związku z tym kolejne sukcesy – tym razem dorośli zainteresowali swoim portfolio kierowników produkcji z łódzkiej filmówki, która przygotowuje się do montażu filmu fabularnego. Dziś, tj. 22. 03 casting do roli w tym projekcie. Zaproszeni przez samych producentów Pani i Panowie zmierzą się o rolę w tym ciekawym przedsięwzięciu. Spośród zaproszonych Pań pojawią się: Wiesława ( 108 aw), Bogusława (303am), Barbara (415am), Katarzyna (438am), oraz Panowie: Tomasz (269am), Grzegorz (441am) i Pan Adam (420am)
TARGI - KATOWICE - 17,18.03.2012

TARGI - KATOWICE - 17,18.03.2012

www.targimamatataija.pl
PALMIARNIA

PALMIARNIA

I doczekaliśmy się wyników castingu „Plamiarnia”. Szukaliśmy Pani w średnim wieku, blondynki , która wystąpiłaby w projekcie „Fastline” i udało się- wygrała Pani Małgorzata (28al) z Łodzi. Sesja zdjęciowa odbyła się w łódzkiej palmiarni. Dziękujemy Pani Małgorzacie i firmie „Fastline”, która jest ogólnopolską agencją reklamową , która skupia się na branży medycznej oraz farmacji. Wizerunek Pani Małgorzaty w jednym z tych projektów będziemy mogli podziwiać na drukowanych materiałach promocyjnych, prezentacjach multimedialnych oraz na stronie internetowej klienta. Gratulujemy!
KOMISARZ ALEX - I SEZON

KOMISARZ ALEX - I SEZON

W Komendzie Stołecznej Policji odbył się pokaz pierwszego odcinka "Komisarza Alexa" - nowego serialu produkcji TVP w całości realizowanego w Łodzi. Widzowie obejrzeli "Pozdrowienia z Łodzi" - bo tak nazywa się pierwszy odcinek serii - który TVP1 wyemituje w sobotę, 3 marca, o godz. 20.20 Premierę uświetniła obecność aktorów, twórców i producentów serialu. Nasze miasto zostało zauważone i docenione! Ciepło o Łodzi wypowiadał się Daniel Olbrychski, Katarzyna Figura i pozostali aktorzy. W premierowym odcinku nasze miasto jest zdecydowanie jednym z bohaterów. Miasto zostało pokazane w bardzo dobrym świetle, dobrze się również o nim mówi. „Inspektor Alex" to polska wersja popularnej na całym świecie austriacko-włoskiej serii detektywistycznej. Akcja polskiej ekranizacji serialu będzie się skupiała wokół trójki pracowników policji kryminalnej. Oprócz nich, urząd sprawuje tam owczarek Alex, który pomaga oczywiście rozwiązywać kryminalne zagadki. Alex to prawdziwy bohater. Wyszkolony pies jest gwiazdą serialu. Wraz ze swoim partnerem detektywem Markiem Bromskim (Kuba Wesołowski) chwyta zabójców i uczestniczy w mrożących krew w żyłach akcjach. Statyści z ATV Group mieli ten zaszczyt, że uczestniczyli w zdjęciach do serialu, mogli z bliska wszystko obserwować, czynnie uczestniczyć na planie przy boku Gwiazd polskiego kina. Ponad 500 statystów z naszych katalogów będzie mogło podziwiać swoje statystowanie, oraz epizody już niedługo na ekranach telewizji polskiej. Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na 13 odcinków!

POLSAT CYFROWY - TESTYMONIAL

Najnowsza reklama polsatu cyfrowego - "Testymonial " została nagrana z udziałem naszych Zwycięzców z ATV Film. Tym razem "nasze" dzieci okazały się najbardziej przebojowe i to właśnie na nie reżyser castingowy zwrócił uwagę i zaprosił na plan zdjęciowy do Warszawy. Nasi mali Artyści- Antonina Zielińska oraz Julia Niewiadomska doskonale poradziły sobie z wyzwaniem przed kamerami. Będziemy mogli podziwiać ich pierwsze kroki w świecie reklamy już niebawem na ekranach naszych telewizorów oraz na stronach internetowych polsatu. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy

PKO

Kolejny sukces naszych klientów ! Tym razem gratulujemy Panu Robertowi (147am) i Panu Arturowi ( 76pgf). Okazali się najlepsi na trudnym castingu do spotu reklamowego Banku PKO, który połączony był z próbami kamerowymi. Nie dosyć ,że trzeba było pokonać tremę związaną z prezentowaniem się przed kamerą, to dodatkowo każdy musiał spodobać się reżyserowi, jeśli chodzi o głos i dykcję. Role mówione okazały się trudnymi - z dużej grupy zainteresowanych, wybrani zostali najlepsi. Panowie zagrali „zwykłych ludzi” - jeden z nich mechanika tak zwaną „ złotą rączkę” , a drugi mężczyznę, który zaczyna karierę korporacyjną. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy

SCHODY - ETUDA OPERATORSKA PWSF

Dwaj chłopcy z naszej bazy: Antoni (156jaa) oraz Jakub (116jaa) zostali zaangażowani do etiudy realizowanej przez młodych zdolnych studentów szkoły filmowej. Projekt zatytułowany "Schody" to dyplomowa etiuda operatorska, do której zdjęcia powstały w przepięknej kamienicy na warszawskiej Pradze. Fabuła zapowiada się bardzo interesująco: młody pisarz zajmuje mieszkanie w kamienicy, ulokowane na górze krętych schodów. Wracając do domu ma wizje przerysowanych postaci, schodzacych po wspomnianych schodach. Dodatkowo zagląda do kilku mieszkań,w których zastaje "zamrożone" sceny nawiązujące do takich filmów jak "American Beauty" Sama Mendesa czy "Konformista" Bernarda Bertolucciego.

OPEL

Atrakcyjna kobieta za kierownicą ekskluzywnego auta marki Opel - tak zaczyna się najnowszy projekt, do którego zaproszona została nasza klientka - p. Monika . Wizerunek p. Moniki wykorzystany będzie w filmie szkoleniowym, zrealizowanym 20 września b.r. w Raszynie pod Warszawą. Przed rozpoczęciem zdjęć nasza statystka poddana została stylizacji, gdyż realizatorzy projektu postawili tym razem na połączenie wygody z biurową elegancją - całość utrzymana ma być w konwencji smart casual.
REKLAMA DROGERII ROSSMANN

REKLAMA DROGERII ROSSMANN

Z przyjemnością informujemy, że p. Sylwia(275am) pokonała wiele rywalek na castingu do spotu realizowanego przez znaną i lubianą sieć drogerii Rossmann. Mimo, iż p. Sylwia pierwszy raz stanęła przed kamerą, z pełnym profesjonalizmem wcieliła się w rolę testerki najnowszych produktów kosmetycznych. Spot reklamowy utrzymany ma być w dość oryginalnej konwencji, zaś nad całością przedsięwzięcia czuwał doświadczony sztab realizatorów. Efekt końcowy już niedługo oglądać będzie można zarówno w telewizji, jak i w internecie.

ETIUDA STUDENCKA PWSFTViT LWA PREDENA KOWARSKIEGO

Etiuda studentów II roku wydziału operatorskiego zaangażowała naszą klientkę - Panią Zdzisławę ( 54an) do swojego projektu.Studenci poszukiwali pani, która wcielić się miała w rolę cioci. Pani Zdzisława poradziła sobie z postawionym zadaniem doskonale. Cała fabuła była wymagająca- osadzona w klimacie surrealistycznym i lekko strasznym. Gratulujemy sprostania tak ambitnej produkcji! Pani Zdzisława to żywy dowód na to,że w każdym wieku można świetnie się bawić na planie i przeżyć niezapomnianą przygodę .
PROCTER & GAMBLE - ODŚWIEŻACZ POWIETRZA

PROCTER & GAMBLE - ODŚWIERZACZ POWIETRZA

I znów wygrana naszego Klienta- tym razem Szczęśliwcem okazał się Wiktor ( 177pss) Pokonał ogromną konkurencję,a casting do reklamy odświeżacza do łatwych nie należał. Trzeba było zaprezentować bardzo otwarcie swoje emocje i przechodzić płynnie od jednego do drugiego (często skrajnego) nastroju. Nie łatwo w jednej chwili okazywać euforię, a zaraz złość, czy rozczarowanie.Wiktor okazał się osobą z charakterem, co zaowocowało zwycięstwem :) Będziemy mogli obejrzeć filmik z jego udziałem na youtube.
PROJEKT EUROPEJSKI - SZKOLENICTWO ZAWODOWE. KONDYCJA – POTENCJAŁ – POTRZEBY - 770plp

PROJEKT EUROPEJSKI - SZKOLENICTWO ZAWODOWE. KONDYCJA - POTENCJA - POTRZEBY

W dniu 19 sierpnia 2011r. klient naszej bazy – 18 – letni Kamil (770 plp) wystąpił w spocie internetowym realizowanym na potrzeby projektu „Szkolnictwo zawodowe. Kondycja – Potencjał – Potrzeby” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem nadrzędnym projektu jest zachęcanie do nauki i szukania dobrej pracy. W krótkim spocie, który już niebawem będzie można śledzić w Internecie, nasz bohater odegrał rolę grafficiarza. Zdjęcia do spotu w całości zrealizowane zostały w Łodzi.

EURO 2012 - SONDA ULICZNA

Wczoraj ( tj. 19 lipca) w Warszawie szóstka naszych statystów wzięła udział w nagraniu sondy ulicznej. Dziewczyny, jak i Chłopaki zmagali się z pytaniami dotyczącymi Euro 2012 i ogólnie rzecz ujmując piłki nożnej. Nasza grupa od godziny 11 w okolicach Pałacu Kultury udzielała wywiadu na wewnętrzne potrzeby jednego z największych koncernów napojów orzeźwiających.

MAM TALENT

Zakończyły się właśnie castingi do nowej, czwartej edycji „Mam Talent”. Po precastingach wyłonieni wykonawcy zmierzyli się ze sobą i z jury w czterech miastach. Pierwszym z nich były Katowice, gdzie zmagania odbywały się w Teatrze Wyspiańskiego. Publiczność stanowili w tych dniach ( 13, 14 czerwca) nasi statyści. Ponad trzysta osób mogło na żywo podziwiać występy rodzących się na scenie gwiazd. Drugim przystankiem był Wrocław (20,21 czerwca), tam również około 300 osób z naszej bazy bawiło się z nami w Operze Wrocławskiej. Przedostatnim miejscem był Gdańsk , gdzie w Teatrze Wybrzeże około 200 naszych statystów z województwa pomorskiego świetnie się bawiło mogąc na żywo podziwiać występy uzdolnionych ,często oryginalnych i niesamowitych talentów. Ostatnim punktem przed kolejnym etapem, gdzie zmierzą się najlepsi był Kraków. Tam nawet strugi deszczu nie przeszkodziły naszym ponad dwustu statystom, którzy wcieli się w rolę publiczności, by przeżyć razem to niesamowite widowisko i móc „od środka” zaobserwować, jak powstaje program i jak długą drogę musi przejść cała produkcja, abyśmy mogli obserwować efekt końcowy już w ramówce jesiennej, podczas której relację z każdego miasta będziemy mogli oglądać w kolejnych odcinkach „Mam Talent”. Czekamy .A nasi statyści na pewno oczekują z niecierpliwością, by mogli siebie zobaczyć po drugiej stronie ekranu.
RESTART - FILM STUDENCKI

RESTART - FILM STUDENCKI

Wczoraj ( tj. 1.06) i dziś (2.06) w Łodzi przy ul. Józefa 5 przy garażach jest kręcony film studencki w reżyserii Bartosza Kruhlika, zdjęcia wykonuje Lev Predan Kowarki. Jest to historia chłopca z blokowiska, który boi się zagrać ze swoimi kolegami w zabawę zwaną „ Restart”, która polega na podduszaniu i traceniu przytomności.
Od nas rolę chłopca gra Kamil – numer 4959pa

PIWO ŻYWIEC - WIELKIE OTWARCIE

Wszyscy zapewne już widzieli najnowszą, świetną reklamę Żywca- „Wielkie otwarcie”. Spot reklamowy drugiego największego producenta piwa w Polsce wprowadził tym sposobem nową butelkę swojego produktu . Liczy, że dzięki temu sprzedaż wzrośnie w tym roku o kilka procent. Wprowadzający nowe opakowanie spot pokazuje wszystkie emocje towarzyszące pojawieniu się nowej butelki. Można zobaczyć ją zarówno w telewizji, jak i w Internecie. Robi wrażenie- ciekawa sceneria, mnóstwo ludzi, którzy w rytm wpadającej w ucho muzyki bawią się, kosztując oczywiście zimnego Żywca .A wszystko to stworzone i zrealizowane w centrum Łodzi. Dwa dni zdjęciowe, na planie ponad 500 statystów, mnóstwo ciężkiej pracy zarówno dla ekipy realizatorskiej, jak oberstatystów , statystów oraz barmanów, którzy prezentując widowiskowe umiejętności serwowali rozbawionemu tłumowi- schłodzony browar.
Część tego widowiska stanowili właśnie współpracujący z nami ludzie: wybrani zaistnieli na pierwszym planie, oraz ponad 200 osób, które mogły spróbować swoich sił i zobaczyć pracę z drugiej strony kamery na drugim planie. Współtworzenie tego wydarzenia było dla nas dużym wyzwaniem, ale wyraźnie pokazuje, że możliwość zaistnienia w świecie reklamy nie jest przeznaczona tylko dla dzieci, czy aktorów z doświadczeniem. Potrzebujemy cały czas osób w wieku 18-30 lat do różnego rodzaju produkcji, statystowania, spotów reklamowych ,czy epizodów filmowych.
WALENTYNKOWY KONKURS - MARINOWALENTYNKOWY KONKURS - MARINO
TWARZ REALUTWARZ REALU
CASTING W GALERII SKOROSZECASTING W GALERII SKOROSZE
W najbliższy weekend tj. 23-24 w godz 10-18 odbędzie się casting do Galerii Twarzy. Zapraszamy do Galerii Skorosze -do największego parku zabaw dla dzieci w Warszawie. www.tecza-skorosze.pl

CZTEROMILIONOWA ODSŁONA GALERII TWARZY

Z dumą informujemy, że nasza witryna www.galeriatwarzy.pl zanotowała czteromilionową odsłonę! To dzięki Wam, drodzy Użytkownicy, tworzymy największą w Polsce społeczność medialno-castingową. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze olbrzymia ilość projektów, które wspólnie zrealizujemy. Dziekujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie i życzymy Wam samych ciekawych zleceń! Zespół ATV Film
WYBORY MISS JUWENALIA 2009W dniu 14 maja 2009 roku we wrocławskim klubie Pasja odbyły się Wybory Miss Juwenalia 2009. Wśród licznie zgromadzonych studentek znalazły się również dziewczyny z Centrum Filmowego ATV – Film Wrocław. „Miss Juwenalia 2009” zdobyła Monika Kutek, modelka ATV – Film, a tytuł „I vice Miss Juwenalia 2009” zdobyła Kinga Ciołek, również modelka z ATV – Film.

JAK BYĆ GLAMOUR? - nauka stylu i prezencji

Jeśli chcesz wypracować pewność siebie
i zachwycać nienaganną prezencją- dajemy Ci szansę!

Z nami rozwiniesz swoją osobowość, nauczysz się kreować wizerunek
i zdobędziesz świadomość własnego ciała.

Zapraszamy modelki, hostessy i wszystkie kobiety między 15 a 40 rokiem życia, które chcą nauczyć się klasy, elegancji, przebojowości i pięknego poruszania się.

PROGRAM
SZKOLENIE OBEJMUJE 2 DNI (SOBOTA I NIEDZIELA)

Podczas kursu poznasz:

 • zasady obsługi eventów i akcji promocyjnych
 • catwalk - ćwiczenia praktyczne - przejścia indywidualne i grupowe
 • techniki makijażu, odpowiedniego doboru fryzur i ubioru
 • tajniki pięknego poruszania się w butach na obcasie
 • podstawy pozowania w studio i plenerze oraz pozowania w wybranych kreacjach- stroju kąpielowym i sukni wieczorowej
 • techniki prezentacji i autoprezentacji
 • przykazania Hostessy
 • zasady savoir vivre'u

Ponadto zdobędziesz wiedzę na temat:

 • bezpieczeństwo, higiena pracy i etyka zawodowa
 • podstawy aktywnej sprzedaży - zdobywanie uznania klienta i zleceniodawcy
 • komunikacja interpersonalna - rozmowy, mosty komunikacyjne, język ciała, rozwiązywanie i unikanie konfliktów

UDZIAŁ W PROJEKCIE POTWIERDZONY CERTYFIKATEM. DLA NAJLEPSZYCH UMOWA O WSPÓŁPRACĘ Z HOLLY MODEL LOOK® CENTRUM FILMOWE

Koszt kursu: 450 PLN (w tym gwarantowany nocleg w hotelu)

Termin kursu: 06-07.06.2009

Miejsce: Warszawa

Kontakt: Sonia Żakowiecka
sonia@hollymodellook.pl

MISS FOTO MODELS POLAND 2009

PLAZA PAMIĘTA O KOBIETACH

Już nie tylko magazyny poradnikowe, telewizyjne i kursy uczą nas pielęgnacji, upiększania i ubierania. Okazjonalnie w tej roli sprawdzają się także centra handlowe. Najlepszym tego przykładem jest Plaza.
W miniony weekend klientki tego obiektu handlowego mogły liczyć na znacznie więcej niż zakupy. W holu czekały na nie stoiska firm z branży kosmetycznej, farmaceutycznej i medycyny naturalnej. Studio Natura prezentowało masaże, Pierre Fabre preparaty pielęgnacyjne Avene i Galenic oraz odchudzające Elancyl, Oriflame - kosmetyki. O swojej ofercie informował też Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris.
Niedzielną atrakcją był pokaz zorganizowany przez łódzkie Centrum Filmowe ATV Film. Przygotowywaniem modelek (w dużej mierze debiutantek z naszego regionu), choreografią, doborem muzyki i stroju zajęła się Sonia Żakowiecka, znana dyplomowana modelka Holly Model Look przy Centrum Filmowym. Dziewczyny zjeżdżające ruchomymi schodami witał na parterze nie tylko tłum widzów, ale i dwóch mimów, bawiących także publiczność. Byli to aktorzy Teatru Groteska. Prezentowano ubiory marek Bog-Tex, Vissavi, Favolla, De Facto, Lamers, Gatta, Franco Ferruzzi. Makijaże modelkom zapewniały: Oriflame, Sephora i pani Anna Żurawska. Rewelacyjne fryzury były dziełem salonu Soho. O dekoracje kwiatowe zadbało Studio Florystyczne Irys.
Po pokazie była okazja poddać się nietypowym metamorfozom - stylizacji nawiązującej do odległych czasów i kultury włoskiej. Inicjatorka pokazu, Sonia Żakowiecka, przywiozła w tym celu oryginalne suknie z operetki. Niecodzienną atrakcją był też pokaz kostiumów z filmu "Piraci z Karaibów". Trafiły one do Rzeszowa z Włoch. Nikt wcześniej w kraju ich nie prezentował.
SUPER NOWOŚCI - hk
zobacz więcej >>
CASTING WE WROCŁAWIU - KINO HELIOS

CASTING WE WROCŁAWIU - KINO HELIOS

W dniu 14-15 lutego odbędzie się casting we Wrocławiu W KINIE HELIOS ul. Kazimierza Wielkiego w godzinach od 15 do 20 do Galerii Twarzy, Holly Model Look połączony z konkursem na najbardziej całuśną parę.Nagrody dla zwycięzców.Serdecznie zapraszamy!
CASTING WE WROCŁAWIU - PASAŻ GRUNWALDZKI

CASTING WE WROCŁAWIU - PASAŻ GRUNWALDZKI

W dniu 14-15 lutego odbędzie się casting we Wrocławiu W PASAŻU GRUNWALDZKIM w godzinach od 10 do 20 do Galerii Twarzy, Holly Model Look połączony z konkursem na najbardziej całuśną parę.Nagrody dla zwycięzców.Serdecznie zapraszamy!

QUEEN OF WORLD

17 grudnia 2008 roku w Łódzkiej siedzibie Centrum Filmowego ATV Film odbył się casting. Miał on na celu wyłonić kandydatki, które pojadą do Izraela na wybory „Queen of World”.
Całość składała się z dwóch części. Pierwsza był pokaz strojów.
Dziewczyny dzielnie chodziły po wybiegu i prezentowały swoje wdzięki w kostiumach kąpielowych oraz kreacjach dowolnych. Drugą częścią była prezentacja osobowości. Przeprowadzone zostały rozmowy, które przybliżyły nam charaktery, marzenia oraz cele modelek.
Zaprezentowały się trzydzieści cztery dziewczyny, będące w katalogu Holly Model Look. W efekcie końcowym organizator wyłonił pięć finalistek.
„Queen of World” przeprowadza castingi w całej Polsce. Do Izraela pojedzie 20 dziewczyn. Tam będą walczyć o tytuł miss. W dniach 6 – 14 stycznia 2009 na kandydatki czeka wiele atrakcji oraz ciężkiej pracy.
Gratulujemy wyłonionej, szczęśliwej piątce i życzymy powodzenia! Trzymamy kciuki!

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami w sprawie sesji zdjęciowych, postanowiliśmy przeprowadzić ranking usług fotograficznych w każdym mieście wojewódzkim na terenie całego kraju. Umożliwi to Państwu porównanie cen i właściwy wybór studia fotograficznego, a tym samym stworzenia własnego portfolio, które niezbędne jest do zaistnienia w branży medialnej katalogów Galeria Twarzy® i Holly Model Look®. Przy wykonaniu sesji fotograficznej ważnych jest wiele czynników:
- profesjonalne studio,
- odpowiednie oświetlenie,
- przekazanie praw autorskich do publikacji zdjęć;
- umięjętność przedstawienia charakteru modela;
- naturalność fotografii;

Zwracamy uwagę, że wiele przesyłanych do nas przez Państwa zdjęć jest retuszowanych lub poprawianych w programach graficznych i stylizowanych w nienaturalny sposób. W Pańswa mniemaniu upiększa to Wasz wizerunek, podoba się najbliższym, ale naszym kontrahentom utrudnia właściwą ocenę podczas licznych zleceń branżowych. W wielu przypadkach nie przyjmujemy takich sesji do zamieszczenia w naszych katalogach, co w Państwa oczach jest niekiedy krytycznie oceniane. Częstokroć zdjęcia te wykonywane są przez amatorów, posiadających aparaty cyfrowe (co w tych czasach nie stanowi większego problemu), ważniejsze jest dla nich tło, a nie osoba fotografowana. Uwaga: chcemy zaznaczyć, że nie posiadają one praw autorskich do ich publikacji, co zgodnie z prawem uniemożliwia nam ich wykozystanie do celów promocji Państwa wizerunku.

W związku z powyższym, aby zaoszczędzić Państwu czasu i niepotrzenych kosztów, związanych z wykonaniem niewłaściwego portfolio, które nie zawsze będzie przez nas zaakceptowane, polecamy Państwu sprawdzone przez nas firmy fotograficzne, które wykonują sesje według naszych kryteriów i potrzeb kontrahentów.

Dla porówniania przedstawiamy poniżej średni przekrój cenowy portfolio z całego kraju bez przekazania praw autorskich:
Szczecin: 300 PLN (10 zdjęć + odbitki), 650 PLN (20 ujęć w studio);
Gdańsk: 300 PLN (studio + 20 ujęć), 1000 PLN (studio + wizaż + 20 póz);
Olsztyn: 200PLN (sesja), 750 PLN (30 odbitek w plenerze), 1200 PLN (20 ujęć w studio lub/i w plenerze);
Bydgoszcz: 500 PLN (20 zdjęć w studio + odbitki);
Gorzów Wielkopolski: 250 PLN (10 ujęć w studio);
Poznań: 390 PLN (10 zdjęć + odbitki), 750 PLN (20 ujęć w studio + wizaż);
Warszawa: 79 PLN (1 poza), 100 PLN (10 zdjęć w studio), 590 PLN (10 zdjęć), 890 PLN (20 zdjęć);
Zielona Góra: 100 PLN (sesja); 300 PLN (10-15 ujęć w studio);
Łódź: 200 PLN (40 zdjęć), 1200 PLN (15-10 zdjęć w studio);
Lublin: 199 PLN (10 zdjęć), 700 PLN (30 ujęć), 1300 PLN (25 ujęć w studio + odbitki);
Wrocław: 300 PLN (plener), 749 PLN (20 zdjęć + odbitki), 1200 PLN (studio + wizaż + 20-30 póz);
Kielce: 30 PLN (1 szt.), 599 PLN (studio/plener);
Opole: 799 PLN (plener - 30 zdjęć z 200-300 ujęć);
Katowice: 400 PLN (15-20 pozycji w studio), 600 PLN (50 pozycji);
Kraków: 25 PLN (1 zdjęcie + koszt odbitki); 1200 PLN (studio + wizaż + 30 odbitek);
Rzeszów: 150 PLN (10 póz), 499 PLN (10-15 zdjęć w studio), 750 (20 zdjęć spośród 50 ujęć).

Patrycja przyjechała do Łodzi z Lublina, gdzie w jednym ze studio fotograficznych wykonano jej sesję zdjęciową. Miał być to materiał do profesjonalnego portfolio - wizytówki każdego, kto chce zaistnieć w świecie mediów i show-businessu.
Dlaczego zdecydowała się na kolejną sesję - tym razem u fotografa, współpracującego z ATV Film? O wszystkim opowiada w rozmowie z nami poniżej.

ATV: Jak się dowiedziałaś o naszej firmie?

PATRYCJA: Z internetu. A dokładniej od koleżanki, która wysłała do was zdjęcia na konkurs New Face i wygrała.

ATV: To ona namówiła Cię na współpracę z nami?

PATRYCJA: Nie do końca. Ona też miała wpływ na moją decyzję, ale tak naprawdę odwagi dodała mi przyjaciółka - zrobiła mi pierwszą "sesję" zwykłą cyfrówką. Dzięki niej zdobyłam się na odwagę, żeby spróbować sił przed profesjonalnym obiektywem. Ostateczna decyzja należała co prawda do mnie, ale duża w tym jej zasługa.

ATV: Nie wyglądasz na osobę nieśmiałą.

PATRYCJA: Wbrew pozorom brak mi pewności siebie.

ATV: Jak sobie z tym radzisz?

PATRYCJA: Zawsze mogę liczyć na najbliższych. Są przy mnie, kiedy potrzebuję wsparcia. Od początku kibicuje mi tata i powtarza, żebym próbowała.

ATV: Przyjechałaś do Łodzi aż z Lublina. Zdecydowałaś się na wykonanie u współpracującego z nami fotografa portfolio. Dlaczego?

PATRYCJA: Jeden z lubelskich fotografów zrobił mi sesję. Z czterdziestu ujęć wybrał dwadzieścia cztery. Wszystko trwało około pół godziny. W studio nie było wizażystki. Kosztowało mnie to 1300 PLN. Okazało się jednak, że zdjęcia nie były tak profesjonalne, jak się tego spodziewałam. Dlatego skorzystałam z możliwości, jaką zaproponowała mi wasza firma.

ATV: Jakie nadzieje wiążesz z pracą w szeroko rozumianym show-businessie?

PATRYCJA: Chciałabym przeżyć ciekawą przygodę. Jeśli się uda to dobrze, jeśli nie to trudno.

ATV: Chciałabyś osiągnąć medialny sukces?

PATRYCJA: Nie mam ciśnienia na karierę. Mam sześciomiesięczną córeczkę, której chcę poświęcić tak dużo czasu, jak to możliwe. Tak jak każdy chciałabym osiągnąć sukces, ale nic na siłę. I nie za wszelką cenę.

ATV: Twoje motto?

PATRYCJA: Żyj chwilą, ale rodzina ponad wszystko.

Konkurs Hello Africa

Centrum Filmowe ATV Film® organizuje prestiżowy roczny konkurs na łamach londyńskiego tygodnika Hello Africa polegający na prezentowaniu Twojego zdjęcia przez okres jednego m-ca. Na Zwyciężczynię konkursu czeka nagroda pieniężna wraz z niespodzianką. Zapraszam Ciebie serdecznie do wzięcia udziału. Casting i Wybory odbywają się w każdy piątek w siedzibie Centrum Filmowego w Łodzi ul. Piotrkowska 68 lok 32 w godz. 16.00; 20.00. Proszę ze sobą zabrać strój dopasowany, kąpielowy lub bieliznę.

Na każdą Zwyciężczynię konkursu miesięcznej edycji czeka:
- weekend w Paryżu;
- 800 PLN kieszonkowego;
- roczny kontrakt w GALERII TWARZY® i HOLLY MODEL LOOK® obejmujący opiekę medialno prawną.

Przy wysyłaniu zdjęć prosimy o dodanie oświadczenia:

Oświadczenie

Wyrażam zgodę na opublikowanie moich zdjęć na łamach londyńskiej gazety Hello Africa w konkursie Miss Obiektywu organizowanym przez Centrum Filmowe ATV Film® i Hello Africa. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. nr 133 poz.883 z dn.29.08.97).

podpis uczestnika

Artur J.Dworczyk właściciel Centrum Filmowego ATV Film® & Holly Model Look®; kontakt bezpośredni 605 400 250 (12.00 -20.00)
Anna Mikulska 609 513 040
e-mail: artur@atvfilm.pl lub anna@hollymodellook.pl

Twarz Pasażu Grunwaldzkiego

Twarz Pasażu Grunwaldzkiego

Przez trzy weekendy 7-8, 14-15 oraz 21-22.06 na scenie Pasażu Grunwaldzkiego będzie odbywał się casting do Galerii Twarzy®. Spośród jego uczestników zostanie wybrana także Twarz Pasażu Grunwaldzkiego.

Galeria Twarzy® to zbiór osób o ciekawej i charakterystycznej prezencji, przedstawianych w sposób naturalny. Staramy się nie zmieniać i nie retuszować wizerunku Uczestników. Nasz katalog to wielotysięczna baza statystów, epizodystów aktorów i amatorów w każdym wieku, osób o interesującej urodzie i nieprzeciętnych predyspozycjach medialno-artystycznych. Udostępniamy go Firmom realizującym produkcje filmowe, reklamy i programy telewizyjne, imprezy artystyczno-medialne oraz pokazy mody i sesje fotograficzne.

Adres Pasażu Grunwaldzkiego:
Pl. Grunwaldzki 22, 50-363 WROCŁAW

PLUS CAMERIMAGE LAUREATEM NAGRODY POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ

PLUS CAMERIMAGE LAUREATEM NAGRODY POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ

Z wielką dumą i radością mamy zaszczyt ogłosić, iż 15. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage został laureatem pierwszej edycji dorocznej Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii Międzynarodowe Wydarzenie Filmowe. Wśród nominowanych w tej kategorii znalazły się również: 7. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty, 23. Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy oraz 47. Krakowski Festiwal Filmowy.

Doroczne Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej zostały ufundowane, aby uhonorować pracę tych wszystkich, którzy przyczyniają się do upowszechniania kultury filmowej w Polsce m.in. organizatorów festiwali, przeglądów, dystrybutorów, autorów audycji filmowych, podmiotów zajmujących się krytyką filmową, prowadzących kina i dyskusyjne kluby filmowe. "To nagrody dla ludzi, dzięki którym możemy mieć kontakt ze sztuką filmową, z tym wszystkim, co powstaje dzięki twórcom" - powiedziała na wstępie dyrektor PISF, Agnieszka Odorowicz.

Uroczyste wręczenie Nagród połączone z Noworocznym Spotkaniem Ludzi Filmu, odbyło się 21 stycznia 2008 w Warszawie, przy pękającej w szwach sali premierowej Multikina Złote Tarasy, na której zasiadły takie sławy kina polskiego jak Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi, Feliks Falk, Janusz Morgenstern oraz licznie przybyli aktorzy, dziennikarze i entuzjaści kina.

Zajęcia poprowadzi Sebastian Szrajber-Kwiatkowski, uznany choreograf, pracujący nad choreografiami dla wielu prestiżowych firm i domów mody.
Zapraszamy wszystkie młode kobiety pragnące zostać modelkami i hostessami oraz kobiety , które chcą nauczyć się prezencji, kobiecego ruchu.

Szkolenie obejmuje:
-chód,
-pełny pakiet prezentacji (fryzura,make-up,dodatki),
-mimika,
-walka z tremą,
-budowanie postaw kreatywności z zakresu układów.

Ukończenie kursu jest potwierdzone certyfikatem, który kursantki otrzymują drugiego dnia szkolenia po zakończeniu zajęć.
Najlepsza z uczestniczek kursu, wyłoniona przez choreografa nie pokrywa kosztów szkolenia.

Grupa maksymalnie do 20 osób.
Termin: 25-26 lipca (pt. 11-19, sob. 11-19)
Miejsce: Łódź
Osoby z poza Łodzi mają zapewniony nocleg w bardzo niskiej cenie.

Informujemy wszystkich uczestników Galerii Twarzy® o obowiązkowym zamieszczeniu adresu e-mail w formularzu zgłoszeniowym. Gdy Państwo nie posiadacie takiej informacji, utrudnia nam to wysyłanie powiadomień w postaci briefingów castingowych i zleceń, jednocześnie przyczynia się to do opóźnień realizacji projektów, w których mogliby Państwo wziąć udział. Dotyczy to również aktualizacji numerów telefonów, gdyż zdarza się często, że nie możemy nawiązać kontaktu, a co za tym idzie - współpracy. Prosimy więc o niezwłoczne uzupełnienie tych danych. Aktualne adresy e-mail i numery telefonów prosimy wysyłać na: galeria@atvfilm.pl Po otrzymaniu takich informacji uda nam się zweryfikować aktualne dane w katalogu Galerii Twarzy® i będziemy mogli powiadomić Państwa o każdym nowym projekcie castingowym i zleceniu.

W ostatni kwietniowy weekend rozpoczęły się castingi do nowego programu stacji TVN, który ma być emitowany od jesieni.
„Mam talent” to polska wersja brytyjskiego „Got Talent” z 2006 roku. To program dla ludzi wyróżniających się z tłumu dzięki niecodziennym umiejętnościom, takim jak brzuchomówstwo, śpiewanie wspak czy taniec brzucha. To program nie ograniczający wykonawców wiekowo, którzy mogą występować zarówno indywidualnie jak i w zespołach. To program dla każdego, kto ma talent i chce go pokazać światu.

Castingi, których łącznie odbędzie się pięć, to zaledwie wstępne eliminacje. Kolejnym etapem będzie występ przed nieznanym jeszcze jury, które zadecyduje o ośmioosobowym składzie półfinału. W dalszej części programu losy uczestników będą w rękach widzów, którzy swoją sympatię będą mogli okazać wysyłając smsy na poszczególnych wykonawców. Do finału dostanie się również zdobywca Dzikiej Karty, o którą będą walczyć osoby, które odpadły w pierwszym etapie. Zwycięzca będzie tylko jeden, tylko jedna osoba wygra główną nagrodę – 100 tysięcy euro.

Pierwszy casting programu odbył się w Poznaniu. Mimo mniejszej niż planowana frekwencji, zjawiło się sporo utalentowanych osób. Wśród nich 81-latka oraz Kamil Dz., zajmujący się żonglerką artystyczna, którego najprawdopodobniej zobaczymy na szklanym ekranie.

Jeśli komuś nie udało się dotrzeć do Poznania, ma jeszcze szansę na kolejnych castingach:
w Gdańsku 12-13.V (Filharmonia Bałtycka Ołowianka 1),
we Wrocławiu 17-18.V (Teatr "Lalek" Plac Teatralny 4),
w Warszawie 24.25.V (Torwar Łazienkowska 6a),
oraz w Chorzowie 30-31.V (Chorzowskie Centrum Kultury H.Sienkiewicza 3).

Życzymy powodzenia!

Nie dla wszystkich 14 lutego 2008 roku był miłym dniem. Życie niektórych zmieniło się diametralnie. Plany na przyszłość i marzenia stały się nierealne.

Tego dnia poszedłem do laboratorium chemicznego WAT, chciałem przeprowadzić kolejne badania do mojego doktoratu. Wszystko przebiegało normalnie, a potem nastąpił wybuch. Niewiele z niego pamiętam. Jednak nie sposób będzie wymazać go z pamięci. W szpitalu ocknąłem się bez obu dłoni i lewego oka, cały poparzony, głównie na twarzy i klatce piersiowej.

Tak, nazywam się Wojtek Kiciński i to ja jestem tym doktorantem, o którym słyszeliście w wiadomościach. Moje życie nigdy nie będzie już takie, jak wcześniej. Mógłbym poddać się rehabilitacji, moje ręce mogłyby zastąpić protezy, także moje oko. Mogłyby, gdyby tylko było mnie na to stać.

Nie przychodzi mi to łatwo. Całe życie wydawało mi się, że proszenie ludzi o pomoc jest oznaką słabości. Teraz już wiem, czasem jest to konieczność. Dlatego proszę, jeśli tylko możesz pomóż mi normalnie żyć. Bez Twojego wsparcia będzie to niemożliwe. Jeśli możesz, prześlij tę wiadomość do swoich przyjaciół. Wiem, że dostajesz takich maili setki, wiem też, że każdy pisze w nich o swoim nieszczęściu czy chorobie. Wiem, a mimo to mam nadzieję, że nie pozostaniesz obojętny. Prawda jest taka, że teraz została mi już tylko ta nadzieja.

Wojtek
Pomoc dla Wojciecha Kicińskiego.
Nr konta:
*Fundacja "Zdążyć z pomocą"
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
Bank Pekao S.A.
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
z dopiskiem: na leczenie i rehabilitację Wojciecha Kicińskiego***

PS. Można również przekazac 1% podatku, jako pomoc dla Wojtka i w tym celu należy:
a. podać nazwę i numer KRS Fundacji (KRS0000037904) oraz nazwisko i imię podopiecznego w rubryce "Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem"
b. cel, na jaki przeznaczona jest wpłata jest zgodny z art 27d Ustawy z dnia 26.07.1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 z późn. zm.).

CENTRUM FILMOWE ATV FILM® POSZUKUJE:

 • fotografa (kobiety) wymagana pełna dyspozycyjność, wyjazdy cały kraj, własny aparat cyfrowy
 • pracowników (kobiety) do działu castingowego - wymagana komunikatywność, biegła obsługa komputera, pełna dyspozycyjność, wyjazdy cały kraj, mile widziany własny samochód
 • managera do prowadzenia działu marketingu - Kraków, Katowice,

CV prosimy przesyłać na adres artur@atvfilm.pl

Zapraszamy do współpracy Panie i Panów w wieku 27-60 lat. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wzięcie udziału w castingu korespondencyjnym ON-LINE.

Osoby powyżej 70-go roku życia zamieszczamy w naszych katalogach bezpłatnie.

Pilnie poszukujemy aktorów, statystów, epizodystów z doświadczeniem.
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres zamieszczony w dziale KARIERY.

CASTING ON-PLACE

codziennie w siedzibie Centrum Filmowego ATV Film®
90-105 Łódź ul. Piotrkowska 68 lok.32,
od pon. do pt. w godz.10:00 - 17:00 oraz w sob. od godz.11:00 - 14:00.
- mile widziany wcześniejszy kontakt telefoniczny 042/6364858 lub e-mailowy galeria@atvfilm.pl w celu ustalenia terminu próbnych zdjęć oraz zapoznania się z umową współpracy.
Castingi on-place odbywają się też codziennie w oddziale Centrum Filmowego ATV Film® mieszczącego się w WYTWÓRNI FILMÓW DOKUMENTALNYCH I FABULARNYCH w Warszawie, przy ul. Chełmskiej 21 bud.1 pok.6 (pon. - pt. w godz. 10:00 - 17:00, sob. godz. 10:00 - 14.00).
Kontakt: warszawa@atvfilm.pl, tel. 22/ 559 34 58 p. Izabela Różańska

Castingi on-place odbywają się też codziennie w oddziale Centrum Filmowego ATV Film® mieszczącego się w WYTWÓRNI FILMÓW FABULARNYCH we Wrocławiu, przy ul. Wystawowej 1, pokój 119, I piętro (pon. - pt. w godz. 10:00 - 17:00, sob. godz. 10:00 - 14.00). Kontakt: wroclaw@atvfilm.pl ,

AKTUALNIE CASTINGI LOKALNE ODBYWAJĄ SIĘ W:

 • Łodzi
 • Warszawie
 • Wrocławiu

Informacja dla kontrahentów

Jeśli Twoja Firma poszukuje ciekawych twarzy, statystów, aktorów, modelek, modeli, hostess, hostmanów czy osób o nietypowych umiejętnościach skontaktuj się z Naszym działem marketingu tel. 042/ 637 37 02 lub wyślij briefing castingowy swojego zlecenia na adres e-mail: marketing@atvfilm.pl lub galeria@atvfilm.pl

Udział osób z Galerii Twarzy® w castingach jest bezpłatny. Zleceniodawca nie ponosi kosztów dojazdów, noclegów oraz wyżywienia. Na Państwa życzenie dostarczamy nieodpłatnie płyty CD lub DVD z wizerunkami wybranych osób.

Na zlecenie klienta przeprowadzamy castingi do konkretnych produkcji filmowych i reklamowych na terenie całego kraju. Nasza firma zatrudnia specjalistów reżyserów, operatorów, dźwiękowców i fotografów.

Jeśli chcieliby Państwo samodzielnie wyszukać dowolną osobę odpowiadającą Waszym kryteriom, zapraszamy do działu SZUKAJ. Po znalezieniu odpowiedniej osoby należy zapisać jej numer katalogowy, a następnie przesłać go razem ze zleceniem na adres: marketing@atvfilm.pl.

Nasi pracownicy błyskawicznie skontaktują się z wybranymi przez Państwa osobami i umówią na spotkanie z przedstawicielami Państwa Firmy.

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

ATV LOGO
ATV LOGO
Big Production
ATV LOGO
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
 • ALFASAN
 • DZIECIAKOWO
 • SLIMWALETT
 • STREFA URODY
 • BONPRIX
 • Tania Książka
 • AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 100 Liczba odwiedzin: 10417484